مقالات آموزشی

چند اشتباهی که هنگام سئو طراحی سایت نباید کرد

مفید بود؟

در این مقاله در مورد اشتباهات رایج سئویی صحبت می شود.

چه صاحب یک تجارت کوچک و محلی باشید یا یک شرکت بزرگ بین المللی، حضور آنلاین، مهم ترین راه برای ایجاد یک بازار موفق و به دست آوردن مشتری است. یک شرکت مجرب در زمینه طراحی سایت، با داشتن یک استراتژی سئوی قوی، می تواند تجارت شما را در معرض دید همگان بگذارد، بدون توجه به این که شما یک تجارت بزرگ را دارا هستید یا یک وب سایت شخصی.  استفاده از استراتژی درست SEO به تمام شر کت ها در هر اندازه ای اجازه می دهد که در یک بازار آزاد به طور موثر با هم رقابت کنند و به صورت منحصر به فرد، به برند خود اعتبار ببخشند. در این شرایط اجتناب از اشتباهات رایج سئو می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. اما اگر مایلید حداکثر بهره را از سئو ببرید، شرکت وبتو می تواند شما را در این امر یاری کند.

سعی نکنید سئوی خودتان را انجام دهید

مطمئناً وقتی بیمار می شوید خودتان برای شخص خودتان نسخه نمی نویسید و از همسرتان توقع ندارید که ماشینتان را تعمیر کند. پس چرا تلاش می کنید خودتان کار سئو سایتتان را انجام بدهید؟ اگر در این زمینه تجربه ندارید و دوره های آن را نگذرانده اید تا بتوانید تفاوت های ظریف بهینه سازی موتورهای جست و جو را درک کنید، نمی توانید یک استراتژی موفق را گسترش دهید.  گرچه ممکن است در زمان کوتاهی به صرفه به نظر برسد، اما در طولانی مدت تبعات اشتباهتان را متوجه خواهید شد. اگر این کار بکنید مجبور خواهید شد زمان زیادی را صرف یاد گرفتن و بهره برداری از موضوع سئو خواهید کرد. اما مشکل کار این جا است که طی مدتی که شما در حال یاد گیری روش های سئو هستید، این متد ها عوض شده و آموزه های شما دیگر به دردتان نخواهند خورد. روش ها و الگوریتم به کار رفته در موتورهای جست و جو به سرعت تغییر می کنند. شرکت وبتو به شما خدمات حرفه ای سئو را ارائه می دهد. تجربه ما، تجارت شما را به سود می رساند و شما را چه در ایران و چه در دنیا معرفی می کند.

مانند یک مدیر صنعت عمل کنید

وبتو یک منوی حرفه ای در مورد خدمات سئویی که ارائه می دهد، تهیه کرده است. این خدمات تجارت شما را در موتور های جست و جو معروف می کند. سال ها تجربه ما در زمینه بهینه سازی، طراحی سایت و روش های معتبر بازاریابی اینترنتی، نه تنها به موفقیت هر چه بیشتر تجارت شما کمک می کند، بلکه با اجتناب از اشتباهات سئویی به شناخت هر چه بیشتر برند شما کمک می کند.

  • انتخاب کلمات کلیدی اشتباه. هر شخصی می داند که کلمات کلیدی درست و مناسب تا چه اندازه در بازاریابی و شناخته شدن در دنیای اینترنتی مهم است. افراد کمی هستند که درک می کنند اتخاب درست کلمات و عبارت های کلیدی و ترکیب آن ها برای داشتن بهترین نتیجه چقدر حیاتی است. فقط با همکاری با یک شرکت معتبر طراحی وب و متخصص در سئو شما می توانید به اهمیت موضوع و تغییر موقعیت سایتتان پی ببرید.
  • نادیده گرفتن پیوند دهنده ها. استفاده از پیوند دهنده ها برای رساندن افراد به وب سایت شما، یک روش مطمئن برای گسترش تجارت و آشنایی افراد با شما است. اما ممکن است بعضی از شرکت ها این روش را در ازای روش های جدید تر نادیده بگیرند. در وب وبن روش های شناخته شده و ثابت شده هیچ گاه نادیده گرفته نمی شوند.
  • عدم درک اهمیت وب سایتتان. دلیلی وجود دارد که بیشتر شرکت های فعال در زمینه سئو، طراح وب هم هستند. موفقیت هر شرکت سئویی به طور مستقیم به دیده شدن و موفقیت وب سایت خود شرکت مربوط است. وب سایتی که کاربر پسند باشد و کاملاً بهینه سازی شده باشد، تاثیرات هر استراتژی سئو را افزایش می دهد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.