مقالات آموزشی

راهکاری در خصوص طراحی یک وب سایت تک صفحه عالی

مفید بود؟
یک وب سایت لزوماً نباید دارای تعداد صفحه های زیاد باشد تا بتواند جلب توجه کند. برخی مواقع یک طراحی تک صفحه می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

یک وب سایت لزوماً نباید دارای تعداد صفحه های زیاد باشد تا بتواند جلب توجه کند. برخی مواقع یک طراحی تک صفحه می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد. سایت شما نباید تنها نباید نشان دهنده مهارت شما باشد، بلکه باید یک تجارت را به راه بیاندازد. خلاقیت تنها بخشی از آنچه است که توجه بیننده را جلب می کند. مطلوبیت و کاربردی بودن، رویکردی است که توسط آن بدون نیاز به داشتن تعداد صفحات بالا برای وب سایت می توان نظر مخاطب را جلب خود کرد.

عناصر کلیدی که در لیست زیر به آن اشاره می شود باید در یک وب سایت موفق وجود داشته باشد و همه این موارد به شدت در وب سایت های تک صفحه کاربردی هستند.

محتوا: آیا محتوای شما به این پرسش پاسخ می دهد که “این مطلب برای من مفید است؟” در صورتی که پاسخ شما مثبت باشد، این محتوا برای وب سایت شما مناسب است. از قرار دادن محتوای غیر مرتبط و نا مربوط در وب سایت خود خودداری نمایید.

طراحی بصری فوق العاده گیرا. عناصر بصری اولین چیزی است که توجه بیننده را در وب سایت به خود جلب می کنند. این عناصر بصری شامل رنگ، زمینه، قالب، فونت ها و فضای خالی می باشد. اینکه شما توجه داشته باشید که تم سایت شما با موضوع کلی مرتبط باشد یکی از نکات کلیدی می باشد. به همین صورت فضای خالی و رنگ های انتخابیتان نیز باید با موضوع ارتباط داشته باشد.

اعتبار وب سایت. بازدیدکنندگان وب سایت باید بتوانند به شما اعتماد کنند. اطمینان حاصل کنید که در وب سایت خود نشانی ارائه دهید که این اعتماد برای بیننده به وجود آید. برای این نشان اعتبار یک منبع موثق داشته باشید.

مسیرهای سایت. یکی از بخش های اصلی که می تواند حس خوبی به بیننده یک وب سایت دهد یک مسیر ساده در صفحات وب می باشد. برای وب سایت هایی که دارای تنها یک صفحه می باشند نوار مسیرهای سایت باید به شدت ساده و قابل فهم باشد.

وب سایت تک صفحه باید واکنش گرا باشد. اطمینان حاصل کنید که صفحه شما در دستگاه ها و موبایل های گوناگون به خوبی دیده می شود و مشکلی ندارد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.