مفید بود؟

چنان چه دوست دارید وب سایت شما برای کاربر و بیننده جذاب باشد، همچنین اگر می خواهید رتبه سایت شما در موتور های جست و جو مانند گوگل بالا برود، باید اهمیت محتوا را درک کنید. حجم محتوای سایت به اندازه کیفیت کلی آن مهم نیست. این  جا است که بسیاری از مردم دچار اشتباه می شوند. زیرا فراموش می کنند که محتوای سایت را نیز بهینه سازی کنند. به این ترتیب فرصت بزرگی را برای سئو کل سایت از دست می دهند.

افراد هر چند وقت یک بار برای سایت اولیه برنامه ریزی می کنند. تعداد صفحات زیادی برای سایت خود ایجاد می کنند و فکر می کنند که این کار درستی است. در حالی که وب سایت شما همیشه باید در حال ارتقا و پیشرفت باشد تا بتواند کاربران جدید را جذب کند. در ضمن این کار ترافیک قبلی سایت شمارا نیز تمدید می کند. در این حالت سایت شما به جای اینکه در گذر زمان خسته کننده شود، به روز و پیشرفته باقی می ماند.

مطالعات نشان می دهد که سایت ها با رتبه بالا در موتور های جست و جو، سایت هایی هستند که به طور منظم صفحات درونی را به روز رسانی می کنند. ای چنین سایت ها دارای تعداد زیادی از مطالب خوب و مرتبط به موضوع سایت هستند. سایت شما باید از دید یک موتور جست و جو ارزش گذاری شود. صاحبان سایت های برتر می دانند که اگر بخواهند مشتری ها برای سایتشان ارزش قائل شوند، باید برای آن ها بهترین تجربه از بازدید یک سایت را فراهم کنند.

به همین دلیل گوگل اولین انتخاب هر شخصی برای جست و جو در اینترنت می باشد. گوگل درباره هر موضوعی اطلاعات زیادی در اختیار افراد قرار می دهد. اساساً اشخاص  دیگر نیازی به مراجعه به سایر موتورهای جست و جو نمی بینند. آن ها معمولاً به اطلاعات با کیفیتی در هر جست و جوی خود دست پیدا می کنند. تنها در صورتی که در گوگل به مطلب مورد نظر خود نرسند، سایر موتورهای جست و جو را امتحان می کنند. اگر می خواهید به جایگاه خوبی در نتایج جست و جوی گوگل دست بیابید باید به طور مرتب به صفحات سایتتان مطلب مناسب اضافه کنید.

بهتر است به افزودن مطالب جدید در سایتتان عادت کنید. ممکن است بخواهید این مطالب را خودتان ایجاد کنید و بنویسید. هرچند می توانید از نوشته های یک نویسنده ناشناس نیز استفاده کنید. این کار باعث می شود رتبه سایتتان بهتر شود و نرخ تبدیل شما را بهبود می بخشد. همیشه مطالب جدیدی در مورد موضوع کار شما وجود خواهد داشت که شما  می توانید در محتوای سایتتان از آن استفاده کنید. نکته مهم این است که مطالب خود را با در نظر گرفتن کلمات کلیدی که به نظر می رسد کاربر آن ها را موتورهای جست و جو مختلف استفاده می کند، بهینه سازی کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.