مقالات آموزشی

کاربرد عکاسی در طراحی سایت (بخش اول)

مفید بود؟

قدرت یک المان بصری قوی نه تنها بسیار خارق العاده است، بلکه دلیل وجود صنعت طراحی وب سایت نیز وابسته به آن است.

قدرت یک المان بصری قوی نه تنها بسیار خارق العاده است، بلکه دلیل وجود صنعت طراحی وب سایت نیز وابسته به آن است. آنچه ما می بینیم و گونه ای که با آن ارتباط برقرار می کنیم، فاکتور مهمی در تعیین رفتارهای ما و بنابراین چرخه زندگی ما دارد.

تا به حال افرادی را ملاقات کرده اید که از نزدیک برف را ندیده باشند؟ مردمی که در کشورهای گرمسیری زندگی می کنند ممکن است تنها راجع به برف شنیده ، اما از نزدیک آن را تجربه نکرده باشند. اما ابزاری مانند عکس و ویدیو نزدیک ترین حالتی هستند که به فرد امکان مشاهده یک تجربه را می دهد، بدون آنکه فرد در مکان وقوع آن حضور داشته باشد.

هنگامی که شما یک وب سایت طراحی می کنید، استفاده از علائم بصری مناسب بسیار اهمیت دارد. یکی از این علائم بصری عکس است. یک عکس صحیح و خوب می تواند یک طراحی عالی را به ارمغان بیاورد. اما بخاطر داشته باشید که تنها عکس های خوب و صحیح این ویژگی را دارند.

به تضاد توجه نمایید: شما ممکن است یک عکس خوب داشته باشید و بخواهید مطلبی را روی آن قرار دهید، از این قانون ساده استفاده کنید: زمینه روشن، متن با المان تیره و بالعکس. در صورتی که می خواهید در زمینه روشن متن روشن قرار دهید می توانید برای متن خود سایه قرار دهید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.