مقالات آموزشی

بررسی کلمات کلیدی سایت فروشگاهی در خصوص سئو

مفید بود؟

انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی سایت فروشگاهی برای سئو کردن اصولی، یکی از مهم ترین کارهایی است که استخدام متخصصان خود را می طلبد. برای اینکه بتوانید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خود برسید و صفحه وب سایت مورد نظرتان را به صفحه اول گوگل برسانید، باید مواردی را در نظر بگیرید تا گوگل به سایت فروشگاهی شما توجه کند. در صورتی که مشتاق کسب اطلاعات درباره سئو سایت هستید با کارشناسان وبتو تماس بگیرید، مشاورین ما با کمال میل اطلاعاتی کامل در زمینه قیمت سئو و جزئیات آن در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

راهنمای مطالعه متن
  • نحوه انتخاب کلمات کلیدی سایت فروشگاهی
  • زمان انتخاب مناسب کلمات سایت فروشگاهی
  • نحوه دسته بندی کلمات کلیدی سایت فروشگاهی

 

نحوه انتخاب کلمات کلیدی سایت فروشگاهی

بسته به اینکه زمینه فعالیت سایت شما چیست، می توان کلمات کلیدی متنوعی را برای آن پیشنهاد داد. سایت های فروشگاهی یکی از بهترین و پرمخاطب ترین سایت های حال حاضر هستند که می توان با کسب مهارت در زمینه سئو کردن سایت، بازدید آن ها را تا حد قابل توجهی افزایش داد. یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین کارهایی که در شروع کار می بایست به آن دقت ویژه ای داشته باشید، نحوه انتخاب کلمات کلیدی سایت فروشگاهی است که در این بخش به صورت اختصاصی به این موضوع می پردازیم.

اگر هنوز نمی دانید کلمات کلیدی می توانند چه کاری با سایت شما بکنند باید در یک جمله بگوییم، کلمات کلیدی مناسب می توانند همانند یک کاتالیزور برای سایت شما عمل کنند که در سریع ترین زمان، باعث می شوند از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. این کلمات بایستی به گونه ای انتخاب شوند که کاملا متناسب با زمینه کاری شما باشند. اینکه صرفا یک سایت فروشگاهی دارید و می خواهید برای آن کلمات کلیدی مناسب پیدا کنید، نمی تواند راه را برای شما روشن و هموار کند. ما در گوگل، با بی نهایت سایت فروشگاهی رو به رو هستیم که تمامی آن ها به دنبال کسب بهترین و برترین رتبه هستند. بنابراین باید برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب خود، زمان زیادی گذاشت و با دقت این کار را انجام داد. در صورتیکه نحوه انتخاب کلمات کلیدی شما کاملا اصولی و براساس الگوریتم های جدید گوگل انجام شود، می توان انتظار داشت تا جزء اولین سایت های فروشگاهی در حرفه خود باشید.

 

شما برای این کار نیاز به گذراندن سه مرحله مهم دارید. اولین مرحله تعیین دقیق هدفتان از کسب و کار است. رقابت زیاد در گوگل، تلاش بی وقفه شما را می طلبد، در صورتیکه هدف خود را به صورت واضح مشخص نکرده اید، نمی توانید امیدوار باشید که در بین رقبا و مخاطبین هدف خود، جایگاه ویژه ای داشته باشید. مرحله دوم تهیه یک لیست کامل از کلمات کلیدی مناسبی است که برای سایت فروشگاهی خود نیاز دارید. از کلماتی استفاده کنید که با نیازهای مشتریان همگام و همسو باشند. اگر فقط به دنبال فروش محصولتان نباشید و  نیاز مشتریان را در الویت کاری قرار دهید، می توانید لیستی مفید و کاربردی از کلمات کلیدی برای سایت فروشگاهی خود آماده کنید. و مرحله سوم رقبای خود را آنالیز و بررسی کنید. رصد کردن رقبا در هر لحظه، و مشاهده نحوه کار آن ها، می تواند ایده های جالب و مفیدی را در ذهنتان ایجاد کند.

زمان انتخاب مناسب کلمات سایت فروشگاهی

انتخاب کلمات کلیدی، تنها لیست کردن حجم انبوهی از کلمات مختلف نیست. شما باید برنامه ریزی دقیق و تخصصی تری برای این کار داشته باشید. توجه به زمان انتخاب مناسب کلمات سایت فروشگاهی یکی از نکاتی است که هرکسی به آن اهمیتی نمی دهد و عده ای به راحتی از کنار این مورد می گذرند. زمان یکی از فاکتورهایی است که در انتخاب کلمه کلیدی نقش مهمی دارد. گاهی اوقات کلمات کلیدی انتخابی شما، کلمات کاربردی و جالبی هستند که انتظار می رود کاربران زیادی را به سایت فروشگاهیتان سرازیر کنند. اما وقتی تصمیم به استفاده از این کلمات می گیرید، هیچ تغییری در میزان بازدید سایت شما رخ نمی دهد. می دانید علت چیست؟ زمان. بله درست شنیدید، زمان استفاده از این کلمات کلیدی به پایان رسیده و شاید چند ماه پیش یا حتی چند روز پیش، کاربران با کلمات کلیدی شما به جستجو در گوگل می پرداختند، اما با ایجاد تغییر در نیازهای مشتریان، دیگر کلمات کلیدی لیست شده شما مناسب نخواهند بود و نیاز است، تغییراتی در آن ها ایجاد شده تا هماهنگ و متناسب با نیاز مشتریان شوند.

پس سعی کنید در انتخاب کلمات کلیدی، به زمان مناسب آن اهمیت زیادی بدهید. به کمک ابزارهای جستجوی کلمه کلیدی می توانید در هر زمان، مناسب ترین و پرکاربردترین کلمه کلیدی را برای سایت فروشگاهی خود انتخاب کنید.

 

نحوه دسته بندی کلمات کلیدی سایت فروشگاهی

گاهی اوقات به دلایل مختلفی، انتخاب صحیح کلمات کلیدی برای شما دشوار است. و نمی توانید تمامی نکات لازم را برای انتخاب کلمه مناسب رعایت کنید. وبتو با داشتن سال ها سابقه و هزاران پروژه موفق سئو، می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد. متخصصان ما در وبتو با استفاده از روش های کاملاً تخصصی کلمات کلیدی شما را دسته بندی می کنند و بر اساس آن ها فرایند تولید محتوای سایت شما را پیش می برند. این دسته بندی نقش به سزایی را در تولید منظم محتوای باارزش و باکیفیت دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلمات کلیدی سایت فروشگاهی برای سئو با ما تماس بگیرید.

برای درخواست و سفارش سئو با متخصصان وبتو تماس حاصل فرمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.