مفید بود؟

وقتی به دنیای دیجیتال مارکتینگ قدم میگذارید ، احتمالاً با یک واژگان کاملاً جدید و مجموعه مفاهیم روبرو خواهید شد که صفحه فرود یکی از آنها میتواند باشد، به احتمال زیاد بپرسید صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟در حالی که بازاریابان آنلاین دوست دارند این اصطلاح را دور بیندازند ، در این مقاله ، ما می خواهیم این مسئله را برطرف کنیم و ابتدا به تعریفی از صفحه ورد میپردازیم و سپس تعدادی از مزایای آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟
صفحه فرود صفحه ای است که بازدید کننده پس از کلیک روی یک تبلیغ به وب سایت شما می رسد (برای مثال ، یک تبلیغ متنی Google یا تبلیغ نمایش). بازاریابان بی تجربه اغلب کل ترافیک PPC خود را به صفحه اصلی خود هدایت می کنند ، اما این می تواند یک اشتباه بزرگ باشد. صفحات فرود خاص متناسب با پیشنهادهای مختلف برای ارائه تجربه ای با کیفیت برای بازدید کنندگان و تبدیل پیام های هدفمند که با نیاز هر کاربر مطابقت دارد ضروری است.
اما بهترین روش های دریافت صفحه فرود را فقط بررسی نکنید. چه چیزی باعث ایجاد صفحه فرود عالی می شود؟ چگونه می توانید صفحات فرود بسیار جذاب داشته باشید که دارای نرخ تبدیل خارج از نمودار هستند؟ برای یافتن پاسخ به این سوالات باما همراه شوید.
قبل از ایجاد صفحه فرود ، ابتدا از خود بپرسید…
1. هدف چیست؟ در دنیای ایده آل ، بازدید کنندگان پس از رسیدن به صفحه فرود شما چه می کنند؟ آیا آنها چیزی می خرند؟ فرم را پر کنید؟ برای خبرنامه ثبت نام کنید؟ کتاب الکترونیکی را بارگیری می کنید؟ اولین قدم برای هر استراتژی تعیین اهداف است. (قبل از اینکه بتوانید تبدیل ها را ردیابی کنید ، باید تبدیل ها را تعریف کنید.)
2. با چه کسی در رقابت هستم؟ واقعاً این سه سؤال است: من با چه کسی رقابت می کنم ، چگونه آنها موفق می شوند و چگونه می توانم موفقیت آنها را کپی کنم؟ تقلید صمیمی ترین شکل چاپلوسی است ، بنابراین اگر رقبای شما کاری را انجام می دهند ، باید پیش بروید و به همین ترتیب عمل کنید.
3. مخاطب من کیست؟ و هدف آنها و قصد آنها چیست؟ هرچه مخاطبان خود را بهتر درک کنید ، بیشتر می توانید به خواسته ها و نیازهای آنها رسیدگی کنید. مگر اینکه بدانید مشتریان ایده آل شما چه کسانی هستند ، نوشتن نسخه متقاعد کننده در صدای مشتری بسیار دشوار خواهد بود. بنابراین به مخاطبان خود توجه کنید.
4. چگونه آنها به صفحه فرود من رسیدند؟ بسته به موقعیت مکانی کاربران خود ، پیام خود را تغییر دهید – پیام متفاوتی ممکن است برای کاربرانی که به صفحه فرود شما آمده اند از Google در مقابل از Twitter یا Facebook وارد شوند. در حالت ایده آل می خواهید یک صفحه فرود مناسب برای هر گروه تبلیغاتی داشته باشید ، اما این یک عملیات بسیار سنگین است ، بنابراین از جایی که می توانید شروع کنید. سعی کنید با یک صفحه فرود سفارشی در هر کمپین شروع کنید ، و در صورت اجازه منابع ، از گروه های تبلیغاتی جداگانه از آنجا اضافه کنید.
مزایای صفحه فرود یا (landing page) چیست ؟
وقتی صحبت از بازاریابی آنلاین می شود ، صفحات فرود یک قسمت مهم از اثربخشی تبلیغاتی است. این که آیا هدف شما افزایش ترافیک ، ایجاد لیدرهای جدید یا بازدیدکنندگان از قیف به سمت خریدهای خاص است ، یک صفحه فرود مستقل ، جدا از وب سایت شما ، می تواند این کار را به صورت موثر انجام دهد.
شماره 1 تولید قیف فروش را هدایت می کند:
صفحه فرود یک استراتژی بازاریابی محتوا است که در آن بازدید کنندگان می توانند از ثبت نام یا دریافت پیشنهادهای انتخاب موجود استفاده کنند و به صورت یک فرایند اتوماتیک انجام میشود.
شماره 2 اعتبار را افزایش میدهد:
یک صفحه فرود باعث ایجاد یک اعتبار می شود و اعتماد به بازدید کننده را تقویت می کند زیرا این برنامه برای جذب مشکلات آنها ایجاد شده است.
شماره 3 رتبه بندی سئو را بهبود می بخشد:
رقابت شدید در بازار دیجیتال باعث می شود تا مشاغل تولید محتوای باکیفیت داشته باشند تا بتوانند در میدان رقابت بمانند و جایگاه خود را حفظ کنند. با استفاده از یک صفحه فرود ، می توان رتبه SEO را در موتورهای جستجوگر مختلف مانند google اعمال کرد.
شماره 4 ارائه اطلاعات فروش:
صفحات لندینگ اطلاعاتی را درباره محصولات یا خدمات خاص به مشتریان ارائه می دهد. این امر به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا آدرس های ایمیل خود را ارسال کنند تا به پیشنهاد شما در جدول شما برسند.
شماره 5 بهبود تصویر نام تجاری:
با برندسازی مداوم ، آنها با ایجاد آگاهی از برند ، به بهبود چهره برند کمک می کنند و باعث می شوند که برند از رقابت جدا شود.
شماره 6 پشتیبانی از اهداف تجاری:
صفحات Landing اهداف تجاری شما را پشتیبانی می کند و از یک تجارت سود می برد زیرا مخاطبان خاص یا هدف خاصی دارند که به فرد امکان می دهد موفقیت را در رابطه با یک هدف اندازه گیری کند. شما می توانید آنها را با اقدامات خاص انجام شده برای رسیدن به اهداف تجاری طراحی کنید.
شماره 7 ایجاد داده ها و بینش ها

رقابت در دنیای کسب و کارهای آنلاین روز به روز با ایجاد مشاغل جدید و محبوبیت شبکه های اجتماعی قدم به قدم سخت تر و پرکارتر میشود و کار را برای تازه واردان بسیار دشوارتر میکند…گروه تولید محتوای دیجیتال مارکتینگ پدیده تجارت با دراختیار داشتن اساتید مجرب و دانش به روز میتوانند با مشاوره و آموزش در زمینه دیجیتال مارکتینگ دراصفهان ،پله ترقی برای کسب و کارشما و بیشتر دیده شدن شما در دنیای کسب و کارهای آنلاین باشد که یکی از آنها در زمینه ایجاد یک صفحه فرود مناسب است…برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما درتماس باشید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.