مفید بود؟

“محتوا پادشاه است” این جمله یک شعار معروف درباره محتوى وب سایت است.اما تا چه حد باور اینکه یک ابزار به تنهایى مى تواند موجب محبوبیت و مقبولیت وب سایت شما بشود، جاى بحث و گفت و گو دارد. نوشته هاى غنى شما روى صفحات سفید بدون طراحى و دیزاین چقدر اثربخش خواهد بود؟ آیا در این حالا نیز محتوا پادشاه وب سایت شماست؟

یک تجدید نظر- محتوا پادشاه نیست تنها یک ابزار مهم است.

“محتوا پادشاه است”

این جمله یک شعار معروف درباره محتوى وب سایت است.اما تا چه حد باور اینکه یک ابزار به تنهایى مى تواند موجب محبوبیت و مقبولیت وب سایت شما بشود، جاى بحث و گفت و گو دارد. نوشته هاى غنى شما روى صفحات سفید بدون طراحى و دیزاین چقدر اثربخش خواهد بود؟ آیا در این حالا نیز محتوا پادشاه وب سایت شماست؟

این سوال و سوالات بسیار دیگرى فکر شما را پیش از طراحى وب سایتتان به خود مشغول خواهد کرد. در این مقاله شما مى توانید بحث جالب ما را که محتوا پادشاه یک وب سایت نیست، دنبال کنید.

-محتوى منحصر به فرد

قطعاً محتوا پادشاه نیست.حداقل همیشه اینگونه نیست. براى اینکه لقب پادشاه به آن بدهید نیاز دارید یک متن و محتوى منحصر به فرد ارائه کنید. اگر شما یک محتوى ساده و حتى طولانى بنویسید، مطمئن باشید نمى تواند در کسب ترافیک به شما کمک کند. در اینجا دیگر محتوى شما پادشاه نیست. وقتى بازدیدکنندگان شما وارد وب سایت شما مى شوند به دنبال اطلاعات و مطالبى هستند که تازه و به روز شده باشد نه اینکه کهنه و قدیمى.

و همین اطلاعات تازه و جدید است که موجب تمایز شما از رقیبانتان مى شو . شما تنها به نوشتن و ایجاد محتوا نیاز ندارید بلکه مى بایست آن را به روز کنید. در این صورت است که بازدید کننده شما به مطالبى آگاهى بخش و منحصر به فرد در وب سایت شما دست پیدا مى کند.

-نوشتن سئو

بسیارى از شرکت ها نویسندگانى حرفه اى براى نوشتن محتوى وب سایتشان استخدام مى کنند که در حقیقت ساده ترین شیوه براى تهیه مطالب و محتواى تازه و جذاب است. اما مشکل از آنجایى آغاز مى شود که محتوى خود را به روز نمى کنید و به کارشناسان فنى خود در نوشتن محتوى و متن تکیه و اعتماد مى کنید.

در رویکرد خود دقیق باشید. مذمئن باشید که نسخه اى از محتوى شما در موتورهاى جست و جو وجود دارد.با نگه داشتن مخاطبانتان که هدف شما هستند این نسخه هاى کپى را ویرایش کنید.

-کلاه سیاه سئو

اگر محتوى وب سایت شما از هر الفبایى برجسته است در نتیجه آن کلمات کلیدى است که بسیارى از  برنامه هاى سئو در وب سایت قرار مى دهند.

تا زمانى که محتوا در یکوب سایت پادشاه باشد، بسیارى از شرکت ها نویسندگانى را براى موشتن محتوا به کار مى گیرند که یک نسخه ساده از محتوى در دسترس مى باشد.

این موضوع سبب مى شود که این شرکت ها به نوعى تامین کننده محتوا باشمد و این کار موجب نقض قوانین کپى رایت مى شود. بنابراین از محتوى مسروقه اجتناب کنید. محتواى ِ اصل ِ منحصر به فرد است که پادشاه محسوب مى شود

بسیارى از شرکت هاى سئو ادعا مى کنند که محتواى ارجینال به شما ارائه مى کنند که در نهایت با کمى دقت مشخص مى شود دزدى و کپى شده است.

این همان چیزى است که موتور جست و جو از بیشتر آنها جلوگیرى مى کند.

اگر شما مرتباً آن را تکرار کنید بدانید که در لیست اسپم قرار خواهید گرفت.

اگر شما موتورهاى جست و جو را نادیده بگیرید، بدانید که این نوع محتواى شما دیگر نزد بازدیدکننده محبوب نخواهد بود.

از این رو درباره محتواى وب سایتتان ایده ها و طرح هاى شفاف داشته باشید تا بتوانید به یک ترافیک مطلوب دست پیدا کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.