مفید بود؟

با توجه به ماندگاری ویروس کرونا که این روزها تاثیر بسیار زیادی روی کسب‌ و کارهای سنتی داشته  و سبب کساد در بازار های سنتی شده است و در مقابل آن تمایل و اجبار افراد برای خرید های اینترنتی تاثیر به سزایی در میزان فروش کسب و کارهای آنلاین شده است،اما باید در نظر داشته باشید که در همین روزهای سخت بعضی از کسب و کارها فروش چند برابری محصولات و خدمات‌شان را تجربه کرده‌اند و آن هم با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان ،آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، آموزش مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان  و ساخت اپلیکیشن های اندرویدی اختصاصی اصفهان که متناسب با محصولات و کسب و کارشان است.

کسب و کار سنتی یا کسب و کار آنلاین ؟

کسب و کار آنلاین بسیار شبیه کسب و کار سنتی است  و شامل مبادله کالا است با این تفاوت که  مبادله کالا بصورت آنلاین انجام می شود از فناوری هایی مانند ایمیل ، تبادل اطلاعات الکترونیکی و انتقال صندوق الکترونیکی برای ردیابی معاملات و دریافت پرداخت استفاده می شود. برخی از تفاوت های تجارت الکترونیکی و تجارت سنتی به طور خلاصه در زیر توضیح داده شده است.

کسب و کار آنلاین فرایند مبادله کالا و خدمات در قالب دیجیتال است که در آن پرداخت به کالاها و خدمات به صورت الکترونیکی اتفاق می افتد. تجارت الکترونیکی شکلی در بازار خرید آنلاین است که در آن مشتریان می توانند کالا و خدمات را به راحتی از خانه خود خریداری کنند و شامل چند تخفیف می شود و کالا در محل مورد نظر خریدار تحویل داده می شود.

کسب و کار سنتی فرایند مبادله کالاها و خدمات به صورت پول است و شامل رو در رو و به صورت حضوری با تمام طرفین است که می توانند مبادله کالا و خدمات را با قیمت های از پیش تعیین شده انجام دهند.رفته است روزهایی که فعالیت های تجاری مانند مبادله کالا و خدمات برای پول ، بین طرفین ، فقط در حالت سنتی انجام می شود ، یعنی مشتری مجبور است به بازار برود ، به انواع محصولات نگاه کند ، کالاهای مورد نیاز را انتخاب کند و خرید آنها با پرداخت مبلغ مشخص شده اما با پیشرفت تجارت الکترونیکی ، مردم می توانند فقط با یک کلیک کالاها را خریداری کنند ، صورتحساب پرداخت کنند یا پول را انتقال دهند.پس در کل میتوان گفت کسب و کار آنلاین شامل مزایای زیر است:

1.مقرون به صرفه

2.صرفه جویی در وقت

3.راحتی

4. قابلیت دسترسی جغرافیایی

5.معرفی محصولات جدید

6.سود

7.معاینه بدنی

8. دسترسی به زمان

9.مناسب بودن محصول

10.منابع انسانی

11.تعامل با مشتری

چگونه به طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان بپردازیم ؟

یک سایت فروشگاهی بستر مناسبی است تا شما بتوانید کالاهای خود را به صورت دسته بندی شده و منظم به فروش بگذارید  و همچنین گسترده تر و کم هزینه تر به معرفی محصولات خود بپردازید و تبلیغ کنید.

1.بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان را برای خود انتخاب کنید.

2.برای فروشگاه خود نام دامنه انتخاب کنید.

3.الگوی کسب و کار آنلاین خود را انتخاب کنید.

4.الگوی کسب و کار آنلاین خود را سفارشی کنید.

5.محصولات خود را  برای معرفی اضافه کنید و پیدا کردن محصولات را آسان کنید

6.روش های پرداخت را تنظیم کنید.

7.تنظیمات حمل و نقل خود را مرتب کنید.

8.پیش نمایش ، آزمایش… و فروشگاه آنلاین خود را منتشر کنید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان چیست ؟

1.جمع آوری داده های مشتری

هنگامی که مشتری محصولات شما را درون یه فروشگاه در بازار مشاهده می کند و بدون خرید شما راترک می کند ،دیگربه آن دسترسی ندارید اما اگر آنها از فروشگاه آنلاین شما بازدید کردند ، این شانس را دارید که آدرس ایمیل آنها را ذخیره کنید و مجدداً در رسانه های اجتماعی و Google با استفاده از روش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ معروف به retargeting ، به آنها دسترسی پیدا کنید. بازاریابی دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی بازاریابی است که شما را قادر می سازد برای افرادی که قبلاً از سایت شما بازدید کرده اند ، تبلیغاتی بسازید. افرادی که از طریق این مدل تبلیغاتی به آنها دسترسی پیدا می کنید ، شانس بسیار بالایی برای خرید دارند.

2.ساخت نام تجاری خود

در کسب و کارهای سنتی که چند فروشنده باهم در یک فروشگاه یا در کنار هم کار میکنند، بیشتر این فروشندگان رقبای مستقیم به حساب میایند و از آنجا که مغازه های فروشگاه شما کم و بیش مشابه هستند ، هیچ دلیلی نمی تواند مشتری از شما بخرد و نه آنها  ولی طراحی سایت فروشگاهی این قدرت را به شما می دهد تا بتوانید کنترل کنید که چگونه فروشگاه به نظر می رسد و مشتری چگونه از خرید کردن در آن لذت میبرد . طراحی اهمیت دارد ، نحوه ارائه محصولات خود تجربه مشتری را شکل می دهد و شما را قادر می سازد اعتماد ایجاد کنید. هرچه مشتری شما را باور کند ، شانس خرید آنها و بازگشت مجدد بیشتر است.

3.از جنگ قیمت خودداری کنید

ایجاد فروشگاه شما شما را از جنگ قیمت نجات می دهد. با منحصر به فرد بودن ، شما در حال حاضر خود را از بقیه جدا کرده اید. مشتری دیگر به تنهایی به دنبال هزینه نیست و اگر به اندازه کافی به شما اعتماد کنند ، دیگر هرگز نگران قیمت در کل نخواهید بود.

4.خریدهای مکرر را دریافت کنید

80٪ از مشتریان شما فقط 20٪ از درآمد شما را تأمین می کنند. بقیه (مشتریان وفادار) به بزرگترین بخش درآمد شما (80٪) کمک می کنند. نیاز به مشتریان مکرر آشکار است. برای ساخت مشتریان وفادار ، به یک بانک اطلاعات مشتری نیاز دارید – چیزی که فقط با داشتن فروشگاه خود می توانید بدست آورید. فروشگاه های آنلاین دارای ابزاری برای بازاریابی ایمیل هستند که می توانید از آنها برای جلب مشتریان استفاده کنید.

سخن پایانی

با یک سرچ ساده با حجم انبوهی از شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان روبرو خواهید شد اما در نهایت چند فاکتور وجود دارد، که باید در انتخاب شرکت طراحی سایت به آن توجه ویژه‌ای شود. مثلا: یک شرکت طراحی سایت خوب باید دارای سابقه کافی و رسمی در این زمینه باشد و بتواند سوابق و به خصوص نمونه کارهای کافی در این زمینه به شما ارائه دهد؛ هم‌چنین این شرکت باید متشکل از حرفه‌ای ترین برنامه نویسان و نیروهای پشتیبان باشد، که در کار خود متخصص باشند. شرکت پدیده تجارت در اصفهان با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و دارای مجوزهای رسمی لازم شرکت طراحی سایت، تمامی این فاکتورها را به شما ارائه می‌دهد، تا به راحتی بتوانید، از خدمات و امکانات طراحی سایت وطراحی سایت فروشگاهی در اصفهان بهره‌مند شوید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.