مقالات آموزشی

بررسی دلایل اهمیت طراحی کارت ویزیت کناف

مفید بود؟

طراحی کارت ویزیت کناف و اهمیت آن ؛ مقدمه

اگر نگاهی به محیط اطرافتان بیندازید متوجه خواهید شد که تقریبا هر ساختمانی امروزه نمای خاص خودش را دارد چه از نظر داخلی و چه از نظر خارجی حتی در بحث دکوراسیون اگر بخواهید برای اینکار واقعا هزینه و کنید و اصولی پیش بروید باید به چندین و چند متخصص مشورت کنید و به هر کدام بخشی از کارهای دکوراسیون منزل یا محل کارتان را بسپارید!!

طراحی کارت ویزیت

یکی از این ابزار های لازم و زیبا در دکوراسیون گچ برگ ها هستند که استفاده های زیادی در دیوارها، سقف، دکوراسیون و پارتیشن ها دارند. یکی از انواع به شدت محبوب و زیبای گچ برگ ها یا بهتر بگوییم مصالح ساختمانی کناف است! این ابزار ساختمانی در آلمان اختراع شد و شرکت آن رشد بی حدی کرد به گونه ای که اکنون کناف یک ابزار جهانی است!! و حتی در ایران نیز شرکت ایران کناف را داریم!! که محصولات کناف را به بهترین شکل در اختیار مردم قرار می دهد کناف در ساخت سقف کاذب، دیوار کاذب، پاتیل، ایجاد دکور بر روی سقف و ایجاد دکور بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد (این موارد فقط بخشی از کاربرد های کناف بود).

به احتمال زیاد این ابزار ساختمانی مدرن را دیده اید چرا که امروزه در بسیاری از ادارات، بیمارستان ها و حتی خانه ها از این ابزار ساختمانی استفاده می شود دلایل زیادی برای این کار وجود دارد مانند عایق بودن کناف در برابر آتش و آب، سبک بودن کناف و سهولت در حمل و نقل، زیبایی کناف، مقاومت در برابر زلزله، سرعت اجرای بالا و …

در این مقاله قصد نداریم بیش از این درمورد کناف صحبت کنیم بلکه هدف از این مقاله صحبت درباره طراحی کارت ویزیت کناف است!! کارت ویزیت در کشور ما ابزار تبلیغاتی مشهوری است و نیازی به معرفی ندارد اما اگر یک گچ بر یا کناف کار هستید یا کسب و کاری دارید که یکی از ابزار های مهم آن کناف است و یا نماینده شرکت کناف ایران در امر اجرای دیوار و سقف های کناف هستید پس مهم است که از اهمیت طراحی کارت ویزیت با خبر باشید. اگر فکر می کنید این مقاله برای شما مفید خواهد بود با ما همراه شوید.

طراحی کارت ویزیت طراحی داخلی

دلایل اهمیت طراحی کارت ویزیت کناف

بیایید صادق باشیم در دنیای پر از رقیب ما فقط کسب و کار هایی می توانند رشد کنند که فکر همه چیز را کرده باشند!! در بحث دکوراسیون و ساخت سقف های کاذب، دیوار ها جدا کننده، دیوار های پوششی تایل و … با کناف یا دیگر گچ برگ ها نیز امروزه رقیبان زیادی وجود دارند که اگر شما چنین کسب و کاری دارید باید طراحی کارت ویزیت کناف را جدی بگیرید چرا که طراحی کارت ویزیت کناف می تواند شما را محبوب تر کند، اطلاعات تماس شما را به راحتی با مخاطبین در میان بگذارد و در برند سازی و بازاریابی کمک حالتان باشد!

در ادامه برخی از دیگر دلایل اهمیت طراحی کارت ویزیت کناف را برای شما بازگو می کنیم:

1. طراحی کارت کناف می تواند شما را شناخته شده تر کند!!

یک کارت ویزیت زیبا، اصولی و خلاقانه می تواند حتی جایگزین پوستر ها و تراکت های تبلیغاتی شما نیز شود (البته اگر تصور کنیم که مهم نیست در جیب جای بگیرد!!) زمانی که کارت ویزیت تان را به فردی مشتاق می دهید یا کارت ویزیت شما را به فردی که به دنبال خدمات شما می گردد می دهند مخاطبین شما قادر هستند با شما مذاکره کنند (از طریق هر کدام از راه های ارتباطی که در پشت کارت ویزیت قرار دارد)، از نمونه کارهای شما باخبر شوند (می توانید در پشت کارت ویزیت آدرس یک وبسایت، وبلاگ یا کانال تلگرامی را قرار دهید که نمونه کارهای شما در آنجا قرار دارد)، برایتان نظرهایشان را ارسال کنند و برند شما را بیشتر بشناسند یا در صورت لزوم کارت ویزیت شما را به فردی که به خدماتتان نیاز پیدا کرد پیشنهاد دهند.

2. یک کارت ویزیت عالی نشان دهنده کیفیت کار و برندتان است

کارت ویزیت های ابزار های تبلیغاتی ارزان قیمتی هستند که می توانید چند هزار عدد از آنها را چاپ کنید بدون دغدغه هزینه بالا (البته در حالت عادی کارت ویزیت ها ارزان هستند وگرنه کارت ویزیت های پی وی سی یا فلزی و یا چوبی هزینه بالاتری دارند). در کارهای ساختمانی و مخصوصا دکوراسیون کاربران شما به شدت حساس هستند و به هر کسب و کاری برای اجرا طرح هایشان اعتماد نمی کنند!!

اما تصور کنید که طراحی کارت ویزیت کناف شما بی نظیر باشد و به خوبی نشان دهنده کیفیت کار و اینکه برند شما چیزی را سرسری نمی گیرد نیز باشد!! در این صورت هر فرد نکته سنج و یا حساسی با در دست گرفتن کارت ویزیت شما به این فکر می کند که حتما کسب و کارتان کسب و کاری قابل اعتماد و معتبر است و می توان روی نتیجه کارشان حساب کرد!!

راستش را که بخواهید در دوره و زمانه ما مردم بسیار با حساسیت انتخاب می کنند و به لطف اینترنت و مدرنیته شدن همه چیز به راحتی می توانند به بسیاری از عناصر و کارهای هر کسب وکاری پی ببرند در این میان طراحی کارت ویزیت کناف شما اگر اصولی باشد و توسط متخصصین گرافیک با تجربه و با استعداد طراحی شده باشد می تواند به خوبی از کسب و کارتان در این بازار رقابتی دفاع کند و ارزش برندتان را بالاتر ببرد!!
پیشنهاد می کنیم مقاله بیش از 100 نوع ایده تولید محتوا را مطالعه نمایید

3. طراحی کارت ویزیت کناف می تواند تبلیغ نیز باشد!!

درست است که طراحی کارت ویزیت برای سهولت ارتباط با مشتری است و در واقع اطلاعات تماس شما را با مشتری به اشتراک می گذارد اما در بحث طراحی کارت ویزیت کناف باید دقت داشته باشید که مجبور نیستید یک کارت ویزیت عادی چاپ کنید بلکه می توانید کارت ویزیتی بزرگتر از حد عادی و خلاقانه طراحی کنید که در پس زمینه آن نمونه کارهای شما قرار دارد و لیستی از خدماتی را که ارائه می دهید و محصولاتی که می فروشید را نیز در آنجا بیاورید!!

معمولا بصورت مستقیم از کارت ویزیت برای تبلیغ استفاده نمی شود اما در بحث کناف و دکوراسیون ایده های خوبی برای اجرا وجود دارد و حتما مجبور نیستید از دیگر طراحی های کارت ویزیت الگو بگیرید!!

4. حتی در دنیای دیجیتال نیز ابزاری خوب برای اشتراک گذاری اطلاعات است

شاید در عصری زندگی کنیم که همه چیز به تکنولوژی، کامپیوتر و اینترنت مرتبط گشته اما این را باید قبول کنیم که هنوز تعداد بیشتری از مردم به تکنولوژی و ابزار هایش خو نگرفته اند و بسیاری از روش های سنتی را ترجیح می دهند مثلا شما می توانید اطلاعات تماس خود را در نرم افزار یا وبسایت خود بگذارید (در صورتی که اینها را داشته باشید)

اما باید گفت نزدیک به 90 درصد مردم اطراف ما کارت ویزیت را برای تماس با شما بیشتر می پسندند در این دوره کرونا من مسئول برگزاری چند دوره آموزش آنلاین و چند دوره آموزش حضوری بودم (با مدرس و محتوا یکسان) که در کمال تعجب حتی با وجود کرونا این را فهمیدم که مردم کلاس ها حضوری را می پسندند و کمتر کسی حاضر به شرکت در کلاس های آنلاین بود این فقط بحث افراد سن بالا نیست که از شما توقع کارت ویزیت دارند و علاقه ای به ابزار هایی مثل کارت ویزیت دیجیتال ندارند بلکه اکثر جوانان نیز با وجود استفاده روزمره از فضای مجازی باز هم ابزار های فیزیکی را بیشتر می پسندند!!

پس طراحی کارت ویزیت کناف را فراموش نکنید و سعی کنید که تمامی اصول و استاندارد ها در طراحی کارت ویزیت شما دخیل باشد.

دلایل اهمیت طراحی کارت ویزیت بسیار زیاد هستند و نمی شود اهمیت این کارت های دوست داشتنی را در زندگی روزمره به دست فراموشی سپرد چرا که بسیاری از ما گاها روزها یک کارت ویزیت را در کیف پول یا جیبمان داریم. طراحی کارت ویزیت کناف نیز بسیار مهم و شایسته است. و اگر از خلاقیت و هوش خود استفاده کنید می تواند بجز اشتراک گذاری اطلاعات تماس برندتان را قوی تر و برای شما تبلیغ کند!!

اگر از هزینه طراحی کارت ویزیت نیز بپرسید و دغدغه شما این باشد همانطور که در این مقاله پیش تر گفتیم کارت های ویزیت مقوایی (در حالت عادی کارت های ویزیت مقوایی هستند) نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی بسیار ارزان تر هستند و حتی می توانید در یک نوبت چند هزار کارت ویزیت چاپ شده سفارش دهید که البته توصیه این است که برای شروع همان هزار عدد مرسوم کافی است. چرا که ممکن است بخواهید در چاپ بعدی اطلاعاتی را تغییر دهید!!

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.