مقالات آموزشی

بیان انواع سایت‌های تبلیغاتی پربازدید و ذکر نکاتی در این خصوص

مفید بود؟

در این مقاله قصد داریم راجع به انواع سایت‌های تبلیغاتی پربازدید صحبت کنیم. بدین منظور باید با انواع تبلیغات کسب و کار آشنا شد. سپس در ادامه به روش درج آگهی در انواع سایت‌های تبلیغاتی پربازدید اشاره کرد. علاوه بر این در ادامه به 100 سایت های تبلیغاتی رایگان، تبلیغات در سایت‌های پربازدید، سایت آگهی 24، تبلیغات بنری رایگان در سایت، بهترین سایت‌ها برای تبلیغات، تبلیغات بنری در سایت، سایت تبلیغاتی کسب و کار نیز اشاره خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

تبلیغات به عنوان بستری برای معرفی و توسعه هر کسب و کاری به شمار می‌آید. در گذشته تبلیغات به عنوان یک کار اضافی و حتی به عنوان روشی برای فریب مردم در نظر گرفته می‌شده است. در واقع در گذشته تصور بر این بود که هنگامی که فردی از تبلیغات در جهت معرفی کسب و کار خاصی استفاده می‌کند، احتمالا آن کسب و کار دارای کیفیت مناسبی نیست و از طریق تبلیغات، صاحب کسب و کار قصد تغییر نظر مخاطب را دارد و یا به عبارتی دیگر صاحب کسب و کار قصد دارد از این طریق، مخاطب را وادار به خرید از خود کند.

اما این تصوری بود که در گذشته بین مردم غالب بود و رفته رفته جای خود را با این باور عوض کرد که تبلیغات به عنوان خط مقدم معرفی یک کسب و کار به حساب می‌آید. در واقع بدون استفاده از تبلیغات موثر و اصولی نمی‌توان کسب و کار خود را به افراد مختلف معرفی کرد. در گذشته از روش‌های تبلیغاتی محدودی برای معرفی یک کسب و کار استفاده می‌شد که بسته به روش به کار رفته می‌توانست تا حدودی در افزایش مخاطب موفق ظاهر شود. اما امروزه سعی شده از استراتژی بازاریابی اینترنتی به صورت اصولی در دنیای تبلیغات استفاده شود.

بازاریابی در هر جایی که داد و ستد مطرح باشد نیز وجود دارد. اما باید سعی شود در معرفی یک کسب و کار و جذب مشتریان از بازاریابی به روش قیف کامل استفاده شود. بله، درست شنیدید! قیف کامل یا Full-Funnel این روش در واقع مجموعه‌ای از مراحل مختلف است که به قبل از جذب مشتری یعنی از شناسایی نیاز مخاطب آغاز می‌شود و به ارتباطی دو طرفه بین مشتری و صاحب کسب و کار ختم خواهد شد.

به عبارتی دیگر این روش یادآور این مطلب است که قبل از متقاعد کردن مخاطبان به منظور خرید باید نیاز مخاطب به همراه سلیقه و علاقه آن‌ها را بشناسید تا در مرحله بعد به صورت صحیح به متقاعد کردن افراد مشغول شوید. در مراحل بعد فرآیند تبدیل مخاطب به مشتری، جذب مشتری و خرید تکمیل خواهد شد. در انتها اما نباید چرخه یا فرایند خرید در این نقطه یعنی پس از خرید مشتری به اتمام برسد بلکه باید با تداوم ارتباطی دو طرفه از طریق افزایش رضایت‌مندی مشتریان به مستمر بودن این چرخه کمک کرد.

 

مزایای قرار دادن تبلیغ در سایت‌های تبلیغاتی پربازدید چیست؟

در این قسمت به بررسی مزایای قرار دادن تبلیغ در سایت‌های تبلیغاتی پربازدید اشاره خواهیم کرد اما بدین منظور پس از مقدمه‌ای طولانی که بر اهمیت تبلیغات داشتیم، این بار باید به سراغ موثرترین روش‌های تبلیغاتی مانند قرار دادن تبلیغات در سایت‌های پربازدید برویم. اگر بخواهیم به چند مورد از موثرترین روش‌های تبلیغاتی بپردازیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

تبلیغات همسان یا Native: این روش تبلیغاتی ممکن است تا به حال به گوش شما نخورده باشد اما یکی از موثرترین و بهترین روش‌ها به منظور جذب مخاطب و افزایش مخاطب خواهد بود. از مدل‌های مختلف این روش که در بستر اینترنت و با تعاملی دو طرفه بین مردم و صاحب کسب و کار صورت خواهد گرفت، وبلاگ نویسی است. البته در بیشتر مواقع جای صاحب کسب و کار با بلاگر عوض خواهد شد و در واقع بلاگر با گرفتن دستمزد، تبلیغات مختلف را در وبلاگ خود قرار خواهد داد. همچنین اصول تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی نیز بر این مبناست.

تبلیغات در سایت‌های تبلیغاتی پربازدید: یکی از گزینه‌های بسیار جذاب به منظور بارگذاری تبلیغ در دنیای کسب و کار و در بستر اینترنت، قرار دادن تبلیغ در سایت‌های تبلیغاتی پربازدید است. از جمله سایت‌های تبلیغاتی پربازدید می‌توان به سایت دیوار، شیپور و … اشاره کرد. نحوه ثبت آگهی رایگان در اینگونه سایت‌ها بسیار راحت است. تنها کافی است با استفاده از شماره همراه خود اقدام به ساخت یک حساب کاربری کنید و دسته آگهی خود را انتخاب کنید و سپس اطلاعات و جزئیات لازم که به آگهی مورد نظر مربوط است را در اینترنت قرار دهید.

تبلیغات بنری در سایت: این روش نیز همانند روش سنتی چاپ بنر است با این تفاوت که این بار نسخه الکترونیکی بنرها در فضای وب و رسانه مطرح است. این بنرها می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب داشته باشند البته به شرطی که درست طراحی شده باشند. استفاده درست از کلمات، استفاده مناسب از تصاویر و محتوای جذاب به جذب بیشتر مخاطب کمک شایانی خواهد کرد. این روش که در بستر اینترنت انجام می‌شود، نیاز به پرداخت هزینه دارد. البته امکان استفاده از تبلیغات بنری رایگان در سایت نیز خواهد بود.

در ادامه به مزایای استفاده از سایت‌های تبلیغاتی پربازدید اشاره خواهیم کرد:

  • مقرون به صرفه بودن
  • دسترسی راحت به تبلیغات
  • فرآیند راحت گذاشتن تبلیغات در سایت‌های پربازدید
  • امکان تجزیه و تحلیل اطلاعات بازدید کنندگان

 

معرفی سایت‌های تبلیغاتی پربازدید

در این قسمت به معرفی سایت‌های تبلیغاتی پربازدید و یا بهترین سایت‌ها برای تبلیغات و سایت تبلیغات کسب و کار اشاره خواهیم کرد:

http://www.agahiname.com//

http://www.ejens.com//

http://dayoffer.ir//

http://www.digionline.ir//

http://karaniaz.com//

http://istgah2.ir//

http://www.bazarha.ir//

http://2shahr.ir//

http://www.decornama.com//

http://nkhagahi.com//

http://www.dar118.com//

http://www.niaz118.com//

http://www.digiaghahi.ir//

http://www.istgah.org//

http://www.khafanbazar.ir//

جستجو آگهی

http://www.niyazmandyha.ir//

http://agahi90.ir//

http://vista.ir/ads//

http://www.sheypoor.com//

http://mojri.org//

http://www.tifaa.com//

http://www.sodavar.ir//

http://www.faralist.com//

http://www.ads2ads.com//

http://agahi.najishop.ir//

http://iran-tejarat.com//

http://www.istgaha.com//

http://niazma.ir//

http://www.peyketallaei.com//

http://www.locopoc.com//

http://roztabligh.com//

http://www.shahr24.com//

http://www.istnegah.com//

http://www.niyazmandyha.com//

http://www.novintabligh.com//

http://www.aftabir.com/advertising//

http://www.dastforush.com//

http://www.tablighatgostar.com//

http://f77.ir//

http://payamagahi.com//

http://niazdon.com//

http://saniaz.com//

http://www.takro.net//

http://bazarresan.com//

http://www.ads.zibashahr.com//

http://niazerooz.com//

http://www.eforosh.com//

http://parsu.ir//

https://www.jasjar.ir//

http://freetop.ir//

http://agahi24.com//

http://digiagahi.com//

http://www.agahi747.com//

http://newagahi.ir//

http://bafarin.ir//

http://lono.ir//

آگهی رایگان

https://divar.ir//

http://myadvert.ir//

Home

http://haftehbaazar.com//

http://www.qaltak.com//

http://www.tehran-tejarat.com//

http://niazmandyha.ir//

https://www.abaragahi.com//

http://paliiz.com//

http://netdivar.ir//

http://balonagahi.com//

http://nabzeroz.ir//

http://parsu.ir//

http://tablighkar.com//

http://www.idoo.ir//

http://otab.ir//

http://agahicenter.com//

http://sanatesakhteman.ir//

http://www.garmizanam.com//

http://persianagahi.com//

http://agahititr.ir//

http://darjeagahi.com//

http://www.agahichi.com//

http://shetabe.ir//

http://www.soodiran.com//

http://eforosh.com//

http://iran-tejarat.com//

http://niazerooz.com//

 

همچنین در صورت نیاز به داشتن سایر سایت‌ها می‌توانید عبارت 100 سایت های تبلیغاتی رایگان را در اینترنت، جستجو کنید. همچنین به منظور درج آگهی رایگان در یک سایت خاص مانند سایت آگهی 24 می‌توانید نام سایت را در اینترنت، جستجو کنید. علاوه بر این، به منظور طراحی تبلیغات بنری در سایت و یا تولید محتوا به روش‌های مختلف می‌توانید از شرکت‌های فعال در این زمینه مانند رایا مارکتینگ کمک بگیرید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.