مقالات آموزشی

توضیحاتی درباره کارت ویزیت سنتی و آشنایی با اصالت فرهنگ کشورمان

مفید بود؟

توجه به فرهنگ اصیل و سنت‌های ایرانی در تبلیغات و در طراحی کارت ویزیت علاوه بر ایجاد جذابیت به شما کمک می‌کند تا با توجه به علایق مردم مشتریان بیش‌تری را برای کسب و کار خود جذب کنید. استفاده از کارت ویزیت با طراحی جذاب و متناسب برای ایجاد ارتباط اولیه بین مخاطب و کسب و کار شما امری ضروری‌ست. طرح زیبا و جذاب کارت اولین نکته‌ای است که باعث جلب توجه شده و حتماً باید توجه کنید که این طرح ارتباط مناسبی با کسب و کار شما داشته باشد. استفاده از المان‌های متناسب با کسب و کار مورد نظر در طرح کارت ویزیت همواره اهمیت بالایی دارد.

خوشبختانه ایران ما با فرهنگی غنی سرشار از المان‌های زیبا برای جلوه دادن به طراحی خاص کارت ویزیت شماست. نکته دیگری که در این رابطه می‌توان به آن اشاره کرد این است که خیلی از مشاغل منحصر به کشور ما بوده و برای بهتر نشان دادن آن‌ها علاوه بر اشاعه‌ی فرهنگ و اصالت ایرانی لازم است که طراحی به صورت کارت ویزیت سنتی انجام شود.

برای مشاغلی مثل رستوران‌های سنتی و موسیقی سنتی و اصیل ایرانی استفاده از کارت ویزیت سنتی روش بسیار خوبی برای جذب مشتریان بیش‌تر است؛ البته تعداد مشاغلی که نیاز به طراحی این سبک از کارت‌ها دارند بسیار زیاد است یکی از بهترین مثال‌ها طراحی کارت ویزیت سنتی برای فرش فروشی‌ها و محصولات صنایع دستی ایرانی‌ست.

بسیاری از طرح‌های سنتی و ایرانی برای استفاده در طراحی کارت ویزیت‌های همه‌ی مشاغل می‌توانند مورد استفاده قرارگرفته و جذابیت طراحی کارت ویزیت شما را بالا ببرند. در واقع کارت ویزیت‌های سنتی را می‌توانیم به دو بخش کلی تقسیم کنیم، کارت‌هایی که برای مشاغل خاص و مرتبط با فرهنگ و سنت ایران طراحی می‌شوند و آن‌هایی که از جذابیت طرح‌های ایرانی و سنتی برای بالا بردن زیبایی کارت ویزیت برای انواع مشاغل طراحی می‌شوند.

چرا باید کارت ویزیت سنتی طراحی کرد؟

حتماً به این مسئله توجه کنید که کارت ویزیت باید متناسب با کسب و کار مورد نظر طراحی ‌شود؛ بنابراین برای مشاغلی که مرتبط به سلیقه و فرهنگ کشور ماست طراحی کارت هم باید متناسب با فرهنگ ایرانی باشد. برای نشان دادن طراحی سنتی کارت می‌توان از المان‌های خاص مربوط به کشور ایران است در طراحی استفاده کرد،

البته استفاده از المان‌های مربوط به کسب و کار حتماً باید در طراحی لحاظ گردد که معرف خوبی از کار شما برای همه کسانی که کارتتان را می‌بینند باشد. کارت ویزیت سنتی می‌تواند شما و شغلتان را خاص‌تر و با اصالت نشان دهد و تاثیر خوبی روی مخاطبین شما خواهد گذاشت.

خوب است بخوانید: یکنواختی را با طراحی کارت ویزیت شیشه‌ای بشکنید

کارت ویزیت اشتها‌آور … !

طرح کارت ویزیت سنتی شما می‌تواند حس و حال خاصی را منتقل کند که برای یک رستوران یک طراحی اشتهاآور جذابیت خاصی را به کارت ویزیت شما خواهد بخشید. همان‌طور که می‌دانیم غذاهای ایرانی متنوع، خاص و منحصر به فرد هستند، رستوران‌های سنتی که غذاهای اصیل ایرانی را تهیه و طبخ می‌کنند حتماً باید برای معرفی بهتر از طراحی‌های سنتی در کارت ویزیت و تمامی ابزارهای تبلیغاتی خود استفاده کنند. طراحی کارت ویزیت سنتی خاص و دارای المان‌های مربوط به رستوران‌های سنتی می‌تواند رونق خوبی برای شما به ارمغان بیاورد.

از علایق مردم به غذاهای سنتی ایرانی و دیگر جذابیت‌های سنتی در طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید، شما می‌توانید با توجه به فرهنگ کشور ما علایق مردم را شناخته و بهترین انتخاب را برای جلب توجه آن‌ها داشته باشید. در طراحی کارت ویزیت سنتی رستوران‌ها می‌توان از غذاهای جذاب و اشتهاآور ایرانی استفاده کرد.

طراحان حرفه‌ای رایا مارکتینگ برای طراحی یک کارت ویزیت سنتی اشتهاآور و زیبا آماده ارائه خدمات به همه‌ی رستوران‌های سنتی هستند.

 

کارت ویزیت روح‌نواز … !

کشور ما دارای موسیقی سنتی بسیار با اصالت، خاص و جذابی‌ست؛ همان‌طور که گفتیم کارت ویزیت شما می‌تواند منتقل کننده‌ی حس و حال خاصی به مخاطبتان باشد، برای مشاغل مربوط به موسیقی و آموزش آن طراحی یک کارت ویزیت سنتی با استفاده از المان‌های موسیقی سنتی ایرانی می‌تواند یادآور لحظات خاص بوده و کارت ویزیتی روح‌نواز و جذاب را ارائه کند.

برای معرفی یک کسب و کار مربوط به فرهنگ ایرانی از شناختی که نسبت به مردم ایران دارید استفاده کنید، موسیقی جزئی جدا نشدنی از فرهنگ و سنت کشور ماست؛ برای طراحی کارت ویزیتی مناسب مشاغل مربوط به موسیقی باید از المان‌های سنتی بهترین بهره را برد. موسیقی با روح و جان ما سر و کار دارد و حس و حالی را برایمان ایجاد می‌کند پس باید از تاثیرگذاری این عامل روح‌نواز در طراحی کارت ویزیت سنتی خود استفاده کرد. از انواع ساز‌های سنتی ایرانی به عنوان المانی جذاب برای طراحی کارت ویزیت سنتی موسیقی می‌توان استفاده کرد.

با ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت سنتی موسیقی در رایا مارکتینگ، کارتی روح‌نواز و جذاب برای مشتریانتان ارائه کنید.

 

سوالات متداول:

برای چه مشاغلی کارت ویزیت سنتی باید طراحی کرد؟

کارت ویزیت سنتی را برای انواع رستوران‌ها و غذاخوری‌های ایرانی، فرش و صنایع دستی ایرانی، موسیقی سنتی ایرانی و بسیاری از مشاغل مربوط به فرهنگ و سنت کشور ایران باید استفاده کنیم.

آیا لزومی برای طراحی کارت ویزیت سنتی هست؟

بله، می‌توان گفت بسیاری از مشاغل در کشور ما منحصر به فرد و مربوط به فرهنگ و سنت کشور ماست پس طراحی کارت ویزیت سنتی برای این مشاغل امر واجبی به نظر می‌رسد. البته از طرح‌های زیبای سنتی برای طراحی کارت ویزیت تمامی مشاغل می‌توان بهره برد.

طراحی کارت ویزیت سنتی چه نوع اثرگذاری دارد؟

طراحی کارت ویزیت سنتی نشان‌گر فرهنگ و اصالت ایرانی بوده و البته مهم‌تر از آن حس و حال خاصی را برای مخاطب شما ایجاد می‌کند. به طور مثال برای مشاغل مربوط به موسیقی و آموزش آن می‌تواند یادآور لحظات خاص بوده و کارت ویزیتی روح‌نواز و جذاب را ارائه کند و برای یک رستوران یک طراحی اشتهاآور جذابیت خاصی را به کارت ویزیت شما خواهد بخشید.

آیا رایا مارکتینگ در زمینه طراحی کارت ویزیت سنتی خدماتی را ارائه می‌دهد؟

بله، با مراجعه به وبسایت رایا مارکتینگ به نشانی www.rayamarketing.com و ثبت‌نام می‌توانید برای طراحی انواع مختلف کارت‌های ویزیت از جمله کارت ویزیت سنتی ثبت سفارش کرده و از طراحی حرفه‌ای طراحان مجرب رایا مارکتینگ لذت ببرید.

اشتراک گذاری در:

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *