مقالات آموزشی

بیان چند راهکار برای استخدام طراح یا کمپانی طراحی وب سایت (بخش اول)

مفید بود؟

طراحی وب سایت نیاز به تخصصی به روز و پویا دارد. به منظور طراحی وب سایت باید اصول طراحی سایت را رعایت کنیم. چگونه طراح یا کمپانی طراحی وب سایت استخدام نماییم؟

اما چطور باید یک طراح وب سایت پیدا کرد؟

هنگامی که شما به این سوالات پاسخ دادید، نوبت ان است که فردی را پیدا کنید تا این کار را برایتان به انجام رساند. اینجا دوباره با یک دوراهی روبه رو خواهید بود – با یک طراح آزاد کار کنید یا یک کمپانی طراحی وب سایت؟

اغلب پاسخ به این پرسش وابسته به دو فاکتور است، زمان و بودجه. طراحان وب سایت آزاد می توانند گزینه مناسبی برای پروژه ها و وب سایت های کوچک باشند. اما در صورتی که شما قصد انجم پروژه های بزرگ و نگهداری های بلند مدت دارید، بهترین گزینه استفاده از تیم های کوچک طراحی و یا کمپانی های طراحی وب سایت می باشد.

اولین قدم برای پیدا کردن چنین گزینه هایی اغلب صحبت با افرادی است که می شناسید. از صاحبین وب سایت هایی که طراحی آن را می پسندید بپرسید چه کسی آن را طراحی کرده است. درون شبکه ها در رابطه با این موضوع صحبت کنید و بررسی کنید که چه کسانی کار طراحی وب انجام می دهند.

حال باید گزینه های مورد نظر خود را مورد مصاحبه قرار دهید

هرگز یک طراح وب سایت را بدون انجام مصاحبه استخدام نکنید. شما باید سوابق و ویژگی های طراح وب سایت خود را مورد بررسی قرار دهید تا اطمینان حاصل نمایید که گزینه مربوطه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

8 گزینه وجود دارد که شما باید برای انتخاب طراح وب سایت در نظر داشته باشید

سوابق: شما باید سوابق طراحان گوناگون را بررسی کنید، برخی از شیوه های ثابت طراحان بهتر از دیگران با شما همخوانی دارد

مراجع: در رابطه با وب سایت های بیشتری که طراحی کرده اند بپرسید و ان ها را نگاهی بیاندازید

تجربه: در رابطه با حیطه کاری و تجربه های انها بپرسید و جویا شوید که این تجربه از کجا کسب شده است؟

زمان: زمانی که شما انتظار دارید کار انجام شود را با زمانی که طراح به شما می گوید مقایسه نمایید. اطمینان حاصل کنید که طراح شما زمان کافی برای انجام پروژه شما را دارد

جریان کاری خلاق: از روند کاری فرد یا کمپانی آگاه شوید و بپرسید که پس از پایان کار چه المان هایی در اختیار شما قرار می گیرد

آموزش ها و تحصیلات: مدرک طراح خود را بررسی کنید. طراحی وب سایت خود مانند اخذ مدرک کامپیوتر نسیت. آیا طراح شما دارای اطلاعات فنی مناسبی در زمینه کاری خود می باشد؟ آموزش های خود را از چه طریق دریافت کرده است؟

مهارت های ارتباطی: فردی را استخدام نمایید که بتواند به سادگی و راحتی با شما ارتباط برقرار کند و روند را برای شما توضیح دهد. در صورتی که فرد دارای چنین مهارتی نباشد، کار شما مشکل خواهد شد. شما نیاز دارید تا با طراح خود دائما در ارتباط باشید.

توانایی برقراری ارتباط با فرد: به اولین حس خود اطمینان کنید. ایا توانسته اید با این فرد یا کمپانی ارتباط برقرار کنید و با خیالی راحت کار خود را به او/انها بسپارید؟ به خاطر داشته باشید که شما زمان زیادی را با این افراد خواهید گذراند و در صورتی که نتوانسته باشید با آنها ارتباط برقرار کنید مسلماً روند کار سخت خواهد شد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.