مقالات آموزشی

استخدام برای خواندن کتاب صوتی _ گویندگی کتاب صوتی را به طور حرفه‌ای در پیش بگیرید!

مفید بود؟

چگونه گوینده‌ی حرفه‌ای کتاب صوتی شویم؟

برای این‌که تبدیل به یک گوینده‌ی حرفه‌ای کتاب صوتی شوید، راه‌ها و شیوه‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانند راهنمای شما باشند. گویندگانی در این حرفه سری میان سرها درآورده‌اند، که با روش‌های گویندگی حرفه‌ای آشنا بوده‌اند. نکته‌ی اولی که راجع به گویندگی حرفه‌ای وجود دارد، این است که همگی زمانی جزئی از مبتدیان این عرصه بوده‌اند.

پس اگر زانوی غم بغل گرفته‌اید، یا گمان کرده‌اید که همگی از روز اول از اساتید هنر گویندگی بوده‌اند، بهتر است از کنج عزلت سری به دنیای بیرون بکشید و به آینده‌ی خود امیدوار باشید. نکته‌ی اولی که در رابطه با گویندگی حرفه‌ای کتاب صوتی وجود دارد، این است که کتاب (چه به صورتی تحریری و چه به صورت صوتی) می‌بایست تجسم روح نویسنده باشد.

اگر می‌پرسید که روح نویسنده این‌ وسط چکاره است، اجازه دهید بیشتر توضیح دهیم! هر نویسنده به نوعی افکار و روح خود را در میان کلماتی که می‌نگارد، بر جای می‌گذارد. شما باید این روح را در صدای خود بگنجانید و بتوانید با لحنی کتاب را بخوانید، که گویی کلمات پیش چشم شنونده‌ی شما به رقص در آمده‌اند.

ناشران کتاب صوتی

اگر قصد دارید با ناشران کتاب‌ صوتی همکاری کنید، می‌خواهید به عنوان یک گوینده‌ی حرفه‌ای وارد این پیشه شوید و درآمدی مناسب کسب نمایید؛ رایا مارکتینگ این‌جا و همراه با شماست. با گسترش دنیای دیجیتال و فراگیر شدن کتاب‌های صوتی در میان مردم، دیگر نیازی به هدر رفت کاغذهای بسیار و قطع خیل عظیمی از درختان برای ساخت و انتشار کتاب نیست.

 این روزها ناشران کتاب صوتی، توانسته‌اند با معرفی کتاب‌های صوتی، نه تنها تعداد بی‌شماری از افراد را به خواندن (یا بهتر است بگوییم به شنیدن) کتاب دعوت کنند، بلکه موجب استقبال بسیار بیشتری از نویسندگان و کتاب‌های آنان هم شده‌اند.

 به این شکل، هم نویسنده‌ی کتاب با انتشار اثر خود تحت عنوان کتاب‌های صوتی، می‌تواند درآمد خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهد. و هم با توجه به تغییر سلیقه‌ی جوامع و گرایش آنان به سمت گوش دادن به کتاب (به جای خواندن آن)، یک سنت جدید در حال شکل‌گیری‌ست؛ که متضمن موفقیت ناشران در این عرصه است.

 

گویندگی کتاب صوتی

اولین سوالی که داوطلبان گویندگی کتاب‌ صوتی از ما می‌پرسند، این است که خب من چگونه می‌توانم با ناشران برتر کتاب صوتی ایران همکاری کنم؟ خبر خوشی که ما برای شما داریم این است که با همکاری با شرکت رایا مارکتینگ، شما نه تنها با یکی از بزرگ‌ترین ناشران کتاب‌های صوتی ارتباط گرفته‌اید، بلکه با توجه به ید طولای این شرکت در عرصه‌ی گویندگی کتاب صوتی، می‌توانید بیشتر دیده و شنیده شوید. قصد دارید گویندگی کتاب صوتی را به صورت حرفه‌ای در پیش بگیرید؟

 دل‌تان می‌خواهد روزی یکی از گویندگان برتر کتاب‌های صوتی باشید و بتوانید از این مسیر درآمدزایی کنید؟ رایا مارکتینگ انتخابی هوشمند و کاملا مناسب در این زمینه و برای شما خواهد بود. تجربه‌ای لذت‌بخش و در عین حال فرح‌انگیز، که طی آن هم می‌توانید مهارت‌های خود را در این زمینه پرورش دهید، هم با برترین ناشران کتاب‌های صوتی در کشور مرتبط گردید. 

 

استخدام برای خواندن کتاب صوتی

اگر بخواهم به عنوان یک گوینده‌ی حرفه‌ای در زمینه ی تولید محتوای صوتی شروع به کار کنم، از کجا باید کارم را آغاز کنم؟ این‌که اولین سکویی که در حرفه‌ی خود بر روی آن قرار می‌گیرید، سکوی پرواز شما باشد؛ یا شما را چند پله پایین‌تر ببرد، به انتخاب زیرکانه‌ی خودتان بستگی دارد.

شرکت رایا مارکتینگ با استخدام نیروهای جدید برای خواندن کتاب‌های صوتی، در واقع در نظر دارد تا هر چه بیشتر سنت گوش دادن به کتاب‌های صوتی را در میان مردم باب نموده، افراد بیشتری را به سوی این صنعت بکشاند. دلیل آن هم آشکار است. یک کتاب دروازه‌ای به سوی دنیایی‌ست که زندگی را از دید افراد دیگر، برای شما به تصویر می‌کشد. نکته‌ای که افراد زیادی از آن شکایت می‌کنند، این است که نمی‌توانند به مدت طولانی نگاه خود را بر روی کاغذ متمرکز کنند.

بماند که نوری که از کاغذ منعکس می‌شود (بخصوص اگر آن کاغذ کیفیت مناسبی نداشته باشد)، می‌تواند برای چشم شما مضر باشد. خب، در این بین، کتاب صوتی گزینه‌ای‌ست که هم به شما اجازه‌ی تجربه‌ی کتاب‌هایی را که به آن علاقه‌مندید را می‌دهد؛ و هم می‌توانید خودتان یکی از افرادی باشید که با خواندن کتاب‌های صوتی، افراد بیشتری را به سوی کتابخوانی بکشانید.

همکاری با ناشران کتاب صوتی

حالا که تصمیم دارید با جدیت حرفه‌ی گویندگی کتاب‌ صوتی را در پیش بگیرید، در گام اول نیاز است با ناشران کتاب صوتی ارتباط بگیرید. اما اگر هیچ ارتباطی با ناشران کتاب‌های صوتی نداشتیم چه؟ خوشبختانه رایا مارکتینگ مثل همیشه این‌جا و همراه شماست، تا راه موفقیت را برای شما هموار نموده و پلتفرمی برای پرتاب شما به قله‌ی توفیق باشد.

شما ضمن همکاری با رایا مارکتینگ، نه تنها فرصتی برای ترقی و بهتر شدن به عنوان یک گوینده‌ی کتاب را کسب خواهید کرد، بلکه این اجازه را دارید که با ارتباط گرفتن با ناشران برتر کتاب‌های صوتی ایران و جهان، آینده‌ای طلایی‌تر برای خود رقم بزنید.

 رایا مارکتینگ باز هم به یاری شما می‌شتابد و مسیر شما را به سوی قله‌ی رویاهای‌تان صاف و هموار می‌کند. این لحظه، درست زمان ترقی و پیشرفت شماست. بهتر است صدای گرم و دل‌نواز خود را برای خواندن کلماتی زیبا به کار بندید. به این شکل آینده‌تان نیز درست به سان کلماتی که خوانده‌اید، زیبا خواهد شد.

تست گویندگی کتاب صوتی

نکته‌ای که بسیاری از گویندگان کتاب صوتی را نگران می‌کند، تست گویندگی کتاب صوتی‌ست. آیا در ایران پلتفرم معتبری برای انجام تست گویندگی کتاب‌های صوتی وجود دارد؟ بله! رایا مارکتینگ یکی از شرکت‌های معتبر ایرانی‌ست که با اجرای تست‌های حرفه‌ای کتاب‌های صوتی، به شما اجازه می‌دهد تا جزئی از گویندگان تخصصی و برتر ایران شوید.

گویندگی کتاب دیگر صرفا یک رویای دیرین نخواهد بود. حتی اگر مبتدی باشید و صدایی مخملی و جذاب داشته باشید؛ که بتواند به شیوه‌ای درست و احساساتی لطیف، کلمات را به گوش شنوندگان برساند، رایا مارکتینگ راهنمای شما به سوی بهتر شدن خواهد بود.

یکی از مزایای همکاری با این شرکت، این است که شما هم می‌توانید توشه‌ای از تجربه برای خود بیندوزید، و هم به عنوان یکی از گویندگان حرفه‌ای کشور شناخته شوید. همین الان و در همین لحظه رویای خود را به هدفی دست‌یافتنی تبدیل کنید. می‌توان به سمت قله میان‌بر زد، اگر دست راهنمای خود را محکم بگیرید!

تولید کتاب صوتی

صدایی گرم و جذاب دارم و دلم می‌خواهد با نوای صدای خود، به کلمات کتاب جان بدهم؛ اما…! بسیاری از کسانی‌که به فکر تولید کتاب صوتی می‌افتند، با این “اما” و “اگر”ها روبرو هستند. چالش‌هایی که در برابر تولید کتاب‌های صوتی وجود دارد، باعث می‌شود که بسیاری از گویندگان بالقوه‌ی کشور، نتوانند مسیری برای پیشرفت در این زمینه برای خود بیابند.

صدایی که شما در حنجره می‌پرورانید، همانند دانه‌ای‌ست که می‌توانید آن را به دل خاکی حاصل‌خیز بسپارید، یا با کاشتن آن در خاکی نامناسب، موجب خفگی و سکوت همیشگی آن گردید.

حال سوال این‌جاست که چگونه با تولید کتاب‌های صوتی، اقدام به ساخت محتوا و جان دادن به صدای خود کنم؟ رایا مارکتینگ در این زمینه آستین بالا زده، تا شما بتوانید بستری برای به چالش کشیدن خود در زمینه‌ی گویندگی کتاب‌های صوتی پیدا کنید؛ و هم صدای خود را پرورش دهید و هرروز از دیروزِ خود برتر و بهتر شوید. بعلاوه درآمدی قابل‌توجه هم در این زمینه کسب نمایید.

دانلود کتاب صوتی رایگان mp3 

این دغدغه‌ی بسیاری از جامعه‌ی کتاب‌خوان ایرانی‌ست:« چگونه می‌توانم به فایل‌های کتاب صوتی رایگان mp3 دسترسی پیدا کنم؟» آیا به راستی راهی وجود دارد که بتوان کتاب‌های صوتی را به صورت رایگان دریافت کرد؟ سایتی هست که ضمن دانلود کتاب صوتی رایگان mp3، به شما این اجازه را دهد که به گنجینه‌ی گسترده‌ی علم و دانش صوتی دست‌ یابید؟

اگر همه جا را به دنبال محلی مناسب برای دانلود کتاب صوتی رایگان mp3 زیر و رو کرده‌اید، ما به شما رایا مارکتینگ را پیشنهاد می‌دهیم.  می‌توانید در میان کتاب‌های صوتی رایگان این شرکت گشت بزنید، کتاب‌های محبوب خود را پیدا کنید و از لحظه به لحظه و کلمه به کلمه‌ی آن لذت ببرید.

تنها کافی‌ست سری به سایت رایا مارکتینگ بزنید، تا کتاب‌خانه‌ی مجازی محبوب خود را بیابید. این نکته را هم از یاد نبرید که شما می‌توانید خود یکی از گویندگان کتاب‌های موردعلاقه‌تان باشید، کافی‌ست فقط بخواهید و قدمی در این زمینه، برای همکاری با رایا مارکتینگ بردارید.

فروش کتاب صوتی

بسیار خب، منی که پیشه‌ام فروش کتاب صوتی‌ست باید چه کنم؟ نیازی به نگرانی نیست. شما خود می‌توانید یکی از فروشندگان برتر کتاب‌های صوتی در ایران باشید. بخصوص با توجه به رغبت و علاقه‌ی بالایی که در سال‌های اخیر از سوی جامعه‌ی دیجیتال کشور، به سوی کتاب‌های صوتی روان شده است؛ هر روز با جمع کثیری از افراد روبرو می‌شویم که اقدام به خرید و تهیه‌ی کتاب‌های صوتی می‌نمایند.

اگر فروشنده‌ی کتاب‌ صوتی هستید، یا کارتان تولید محتوا از طریق فروش کتاب‌های صوتی‌ست؛ فرصت همکاری با رایا مارکتینگ را از دست ندهید. می‌توانید با تکیه بر دانش و تجربه‌ی عمیق و حساب‌شده‌ی این شرکت، یکی از فروشندگان برتر کتاب‌های صوتی باشید. حرفه‌ی خود را گسترش دهید و خود را با اعتماد با رایا مارکتینگ، به افراد بیشتری بشناسانید.

 اما چگونه چنین چیزی ممکن است؟ کافی‌ست با کارشناسان تولید پادکست و محتوای کتاب صوتی این شرکت تماس بگیرید و ضمن مشاوره‌ی رایگان رایا مارکتینگ در این زمینه، با رازهای تجارت پیشرفته در عرصه‌ی فروش کتاب‌های صوتی، بیشتر آشنا شوید.

آوانامه کتاب صوتی

و کتاب صوتی، یکی از شگردهای دیجیتال مارکتینگ هم به شمار می‌رود. آوانامه کتاب صوتی که شما برای پیدا کردن کتاب صوتی خود از آن استفاده می‌کنید، می‌بایست این قابلیت را در اختیار شما قرار بدهد که هم بتوانید ناشران برتر کتاب‌های صوتی را در آن پیدا کنید، هم کتاب‌های نمونه و ممتاز جهانی را در آن بیابید.

از همه مهم‌تر، در صورت امکان خودتان یکی از تولیدکنندگان کتاب‌های صوتی موفق باشید. قصد دارید میزان دانلود کتاب‌های خود را بالا ببرید، وارد این صنعت شده‌اید اما نمی‌دانید چگونه کتاب‌های صوتی خود را بفروشید؟

اگر خود یکی از گویندگان کتاب‌های صوتی هستید و نمی‌دانید چگونه استعداد خود را تبدیل به مهارت نمایید و از آن کسب درآمد کنید؟ رایا مارکتینگ در انتظار شماست، تا زمینه‌ای برای پیشرفت و موفقیت شما باشد. هرگونه سوالی که در این زمینه دارید، از ما بپرسید. رایا مارکتینگ دریچه‌ی شما به سوی آینده‌ای طلایی خواهد بود.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.