مقالات آموزشی

چگونه یک طراح می تواند پروژه ای را پیدا کند که واقعا دوست دارد؟

مفید بود؟
رای هر فردی انجام کاری که دوست دارد بسیار جذاب تر و راحت تر می باشد. این امر به ویژه برای افرادی صادق است که در حرفه های خلاق فعالیت دارند.

برای هر فردی انجام کاری که دوست دارد بسیار جذاب تر و راحت تر می باشد. این امر به ویژه برای افرادی صادق است که در حرفه های خلاق فعالیت دارند. در مشاغلی مانند طراحی وب سایت که خلاقیت و سلیقه فرد در آن بسیار نقش دارد، تجربه انجام هر پروژه با دیگری فرق خواهد داشت. برای همه طراحان این امر وجود دارد که ممکن است یکی از پروژه های خود را نسبت به بقیه بیشتر دوست داشته باشند.

این موضوع می تواند در ارتباط با مسائل گوناگونی باشد. شما به عنوان یک طراح ممکن است در پروژهای شروع به فعالیت نمایید که  سلیقه مشتری شما بسیار با شما هماهنگ باشد، همین مساله باعث می شود اختلاف نظر شما کمتر باشد و طرحی که از طرف شما ارائه می شود مورد پسند وی قرار گیرد. مسلماً در صورتی که شما یک طرح پیشنهادی به مشتری خود ارائه می دهید، آن طرحی می باشد که بیشتر از همه مورد قبول شماست.

اما چگونه به چنین پروژه هایی می توان دست یافت؟ پاسخ بسیار ساده است. برای قبول و شورع یک کار طراحی وب سایت، شما باید در زمینه کاری که قرار است آن را شروع کنید تحقیق نمایید. در جلساتی با مشتری خود در رابطه با آنچه او می خواهد صحبت کنید و نظرات وی را بررسی نمایید. در رابطه با تاریخچه فعالیت شرکتی که به شما مراجعه کرده است بیشتر بپرسید و ببینید آیا زمینه کاری ان ها باب میل شما می باشد یا خیر. همیشه باید در نظر بگیرید که در کل آیا قادر هستید به خوبی با مشتری خود ارتباط برقرار کنید یا خیر. باید این موضوع را به یاد داشته باشید که شما به هر میزان هم در زمینه ارتباط با مشتری قوی باشید، باز هم افرادی وجود دارند که با شما کنار نیایند و شما به خوبی نتوانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

برای شروع یک پروژه که باب میل شما باشد، بسیار اهمیت دارد که نظر شما تا چه اندازه با نظر مشتریتان یکسان است. اما این تنها مساله نیست. در برخی مواقع مخاطبین شما می توانند نظری متفاوت با شما داشته باشند اما در یک گفت و گوی منطقی می توانند آن اختلاف نظر را به شیوه ای کاملاً صحیح از میان بردارند و به یک اتفاق نظر برسند. فعالیت با این دسته افراد مسلماً مطلوب تر و راحت تر خواهد بود و نتیجه آن پروژه ای خواهد بود که هم شما از آن راضی هستید و هم طرف مقابل شما.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.