مقالات آموزشی

چگونه با تصور اینکه طراح بدی هستم، کار خود را ارتقا دهم؟

مفید بود؟

همه افراد، صرف نظر از آن که تا چه اندازه موفق هستند، تمایل به پیشرفت دارند. در صورتی که شما در حال فروش خدمات و یا فعالیت های خود هستید، بنابراین فردی وجود دارد که معتقد است شما در کار خود عالی هستید.

همه افراد، صرف نظر از آن که تا چه اندازه موفق هستند، تمایل به پیشرفت دارند. در صورتی که شما در حال فروش خدمات و یا فعالیت های خود هستید، بنابراین فردی وجود دارد که معتقد است شما در کار خود عالی هستید. در چنین شرایطی شما فضای مناسبی برای پیشرفت دارید.

آسان ترین راه برای ارتقای طراحی آن است که مسائل جدید را یاد بگیرید. همانطور که تمامی افراد حرفه ای می دانند، طراحی وب سایت جریانی است که سرعت آن هرگز کم نمی شود. به هنگام آنکه تکنیک های جدید به وجود می آید، مهارت های قدیمی از میان برداشته می شود. بنظر می رسد که محدودیت های و مرزهای طراحی وب سایت همواره در حال محو شدن و از بین رفتن هستند. این امر کاملاً واضح است که طراحان وب سایت همیشه باید به دنبال روش های جدید برای الهام گرفتن و ارتقای دانش خود باشند.

شما باید برای ارتقای دانش خود، همواره به دنبال اطلاعات جدید در زمینه طراحی وب سایت باشید. وب سایت هایی مانند Behance می توانند مکان مناسبی برای دسترسی به آن مسائلی باشد که به صورت روزانه در طراحی وب سایت رخ می دهد. با بازدید از این سایت ها می توانید با تکنیک های جدید آشنا شوید و وقت خود را بر روی تمرین و یادگیری آن ها بگذارید. طراحی اصولاً امری بسیار خلاقانه می باشد. بنابراین در یادگیری تکنیک ها تلاش کنید از خلاقیت خود به صورت مناسب بهره مند شوید.

طراحی به مفهوم آن است که چشم و دست شما با یکدیگر عمل کنند. اینکه شما تنها به دیدن یک تکنیک جدید اکتفا نمایید نمی توان ثمر بخش باشد. سرعت شما در بکار گیری یک تکنیک در پیاده سازی پروژه ها می تواند حرف اول در مهارت یک طراح را بزند.

با افراد هم رشته خود در ارتباط باشید. عضو گروه های آنلاین طراحی شوید و نظرات آن ها را بشنوید. شما می توانید با شنیدن ایده ها و افکار دیگر افراد در رابطه با طراحی از آن ها الهام بگیرید و دید خود را در رشته طراحی وسیع تر نمایید. اما یکی از نکاتی که در اینجا باید ذکر کرد آن است که خود را تنها محدود به افراد رشته خود نکنید. در جلسات معماری، طراحی نور، طراحی لباس و مانند آن شرکت نمایید و دیدگاه های یکسان و یا متفاوت با رشته خود را بررسی و مقایسه نمایید.

از برنامه های جدید استفاده کنید. بیشتر برنامه های نرم افزاری دارای یک دوره استفاده موقت 10 تا 30 روزه می باشند. برنامه ای را که مدت هاست قصد دارید در باره آن بیشتر بدانید را به صورت مجانی و 30 روزه آزمایش کنید و طریقه کار با آن را یاد بگیرید.

برای خود چالشی به وجود آورید. در صورتی که شما بتوانید به فردی هم فکری دهید و یا در زمینه ای به شخص دیگری کمک کنید می توانید از کار آن ها الهام گیرید و یا اشتباهات آن ها را به صورت واضح تر مشاهده نمایید. چرا که شما در حقیقت به عنوان فردی از بیرون به مساله نگاه می کنید و مسلماً بیشتر قادر هستید اشکالات را مشاهده نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.