مفید بود؟

سئو سایت یک امر کاملا تخصصی است و حتما کسانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند، باید در مورد الگوریتم های گوگل و معیارهای  رتبه بندی آن، اطلاعات کافی داشته باشند. خوشبختانه در حال حاضر دوره های زیادی برای آموزش مبانی و اصول سئو برگزار می شود و فرصت بسیار خوبی برای علاقه مندان به این مبحث، فراهم شده است. هر کسی که بخواهد  به راحتی می تواند در این دوره های شرکت کند و با جدید ترین متد هایی که برای بهینه سازی یک وب سایت طراحی شده است، آشنا شود.

با توجه به این که مبحث سئوی سایت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است ما قصد داریم در ادامه به طور اختصاصی در مورد آموزش سئو غیر حضوری  صحبت کنیم و تمام جوانب این موضوع را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم. به شما نیز پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا بهتر بتوانید مباحث مربوط به سئو را درک کنید. در صورتی که مشتاق کسب اطلاعات درباره سئو سایت هستید با کارشناسان وبتو تماس بگیرید، مشاورین ما با کمال میل اطلاعاتی کامل در زمینه قیمت سئو و جزئیات آن در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

راهنمای مطالعه متن
 • دوره غیر حضوری سئو چیست؟
 • مزایای دوره غیر حضوری سئو
 • معایب دوره غیر حضوری سئو

 

دوره غیر حضوری سئو چیست؟

در دوره های غیر حضوری سئو که بر بستر اینترنت برگزار می شوند، با استفاده از فیلم ها و فایل های آموزشی، تمام نکات و مباحثی که برای بهتر دیده شدن سایت های اینترنتی وجود دارد، آموزش داده می شود. مباحث این دوره ها با توجه به میزان مهارت شرکت کنندگان انتخاب می شوند و طبیعتا به مرور زمان و افزایش اطلاعات شرکت کنندگان، مباحث این دوره ها نیز به روز رسانی می شود.

 

اکثر این دوره ها حول چند موضوع خاص می چرخند که مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

 • نحوه انتخاب کلمات کلیدی
  اولین و مهم ترین موضوعی که در دوره های غیر حضوری سئو، مطرح می شود نحوه انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سرچ   کردن در موتور های جست و جو است. این کلمه باید در مورد موضوع وب سایت باشد و  آمار جست و جوی بالایی داشته باشد. لازم است این نکته را خاطر نشان کنیم که انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب می تواند تعداد بازدید کنندگان سایت شما را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش بدهد و کاربران زیادی را به سمت کسب و کار شما بکشاند.
 • نحوه بهینه سازی صفحات
  موضوع دیگری که در دوره های سئو آموزش داده می شود، نحوه بهینه سازی صفحات سایت است. در این مبحث به کاربران آموزش داده می شود که چگونه بدون استفاده از عوامل خارجی بتوانند از الگوریتم های گوگل یک امتیاز بالا بگیرند.
 • انتخاب ساختار مناسب برای سایت
  موضوع بعدی در مورد روش های انتخاب ساختار مناسب برای وب سایت است. در این مبحث به کاربران آموزش داده می شود که چگونه محصولات سایت خود را دسته بندی کنند و ساختاری که مطابق کسب و کار شان است را انتخاب کنند.

 

مزایای دوره غیر حضوری سئو

دوره های غیر حضوری سئو به دلیل مزایای بسیاری که دارند، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند و افراد زیادی در این دوره ها شرکت می کنند که از مهم ترین مزایای آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در دسترس
 • کم هزینه
 •  مناسب برای افراد شاغل
 • تمرکز و یادگیری بیشتر شرکت کنندگان
 • نبود محدودیت

 

معایب دوره غیر حضوری سئو

با وجود این که دوره های غیر حضوری سئو مزایای بسیاری دارند اما زمانی که آن ها را با دوره های حضوری سئو، مقایسه می کنیم متوجه یک سری معایب می شویم که مهم ترین آن ها عبارتند از: نامنظم بودن برخی دوره ها، کم بودن انگیزه شرکت کنندگان، کسل کننده بودن دوره ها در مواردی که برگزارکننده دوره تجربه کافی را نداشته باشد.

اگر به دلیل مشغله های زیاد وقت ندارید که در دوره های حضوری سئو ثبت نام کنید، پیشنهاد می کنیم که حتماً به صورت مداوم از سایت وبتو بازدید کنید. مقالات آموزش سئو وبتو به شما کمک میکنند تا اصول و مبانی سئو را به درستی فرا بگیرید. با مطالعه این مقالات می توانید از تجربه و مهارت بزرگ ترین سئوکاران ایران استفاده کنید، با جدیدترین و به روزترین متد ها و تکنیک های بهینه سازی سایت آشنا شوید و بتوانید روش پیاده سازی این متدها را به بهترین وجه ممکن یاد بگیرید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.