مفید بود؟

مشتریان در حال جستجو برای بهترین محصولات و خدمات در نزدیکی خود هستند و آنها میخواهند سریع پاسخ سوالات خود را بگیرند. آیا کسب و کار شما دقیقا در زمانیکه مشتریان محلی در جستجوی آن هستند نشان داده میشود؟ آیا آنها شما را از بین تمام مشاغل محلی که محصولات و خدمات مشابهی را ارائه میدهند، انتخاب میکنند؟

کتاب الکترونیکی Engine Journal، راهنمای SEO محلی (سئو محلی)، به آنچه باید در مورد بهینه سازی برای جستجوی محلی بدانید، پرداخته است. بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی نیازمند یک رویکرد استراتژیک و هدفمند است که با SEO عمومی فرق دارد.

کسب‌ وکارهای سنتی که میخواهند در برابر رقبا پیروز شوند، باید مطمئن شوند که همه سیگنالهای محلی با مکان یاب جستجوی محلی گوگل، سازگار و صحیح هستند. ما این راهنمای جامع را ایجاد کردیم تا به متخصصان سئو محلی کمک کنیم تا درک بهتری از مکان یاب جستجوی محلی پیدا کنند.

راهنمای SEO محلی راهگشایی برای یادگیری :

  • اصول بهینه سازی موتور جستجوی محلی : همین حالا سعی کنید بفهمید که سئو محلی چیست، چرا مهم است، چه کسانی از آن سود می برند (و چه کسانی سود نمی برند).
  • تاریخچه مختصری از SEO محلی : سیر تکاملی الگوریتم محلی گوگل و آنچه در آینده در انتظار آن است.
  • اجزای اصلی سئو محلی: دریابید که بهترین سیگنالهای رتبه ‌بندی جستجوی محلی چیست و چرا بک لینک های محلی، محتوای محلی،NAP  سازگار، Google My Business و نظرات اهمیت دارند.
  • برترین ابزارهای سئو محلی در فناوری : با ابزارهای ضروری سئو محلی و ابزارهای مدیریت لیست که قرار است کار کنید، آشنا شوید.
  • نحوه انجام سئو محلی برای سازمانهای بزرگ : مزایا و معایب سئو محلی برای شرکتهای بزرگ و اقدامات ضروری برای ادامه کار چیست.
  • توصیه های رسانه های اجتماعی برای مشاغل محلی : چرا مشاغل محلی باید در بازاریابی رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنند و چگونگی ارتباط با مشتریان در شبکه های اجتماعی.

اگر می خواهید پایه محکمی در بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی داشته باشید، حتما راهنمای SEJ برای سئو محلی را بخوانید.

سوالات FAQ

SEO محلی چیست؟

بهینه سازی موتور جستجوی محلی زیر مجموعه ای از سئو است که بر بهینه سازی وب سایت در نتایج جستجوی محلی تمرکز دارد. محتوا، بهینه ‌سازیهای درون صفحه و لینک سازی، همگی با هدفی متمرکز و محلی شده، بخشی از این تلاشها هستند.

چرا SEO محلی مهم است؟

بهینه سازی برای جستجوی محلی بسیار مهم است، به ویژه برای مشاغل سنتی که به شهرهای خاص، مناطق و حتی استانها خدمات رسانی میکنند. هنگامیکه سئو محلی به درستی انجام شود، به افراد اجازه میدهد تا اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را به سرعت و به راحتی پیدا کنند و آنها را یک قدم به تراکنش نزدیکتر میکند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.