مفید بود؟

لو رفتن پروژه های اینستاگرام در رابطه با ویژگی های جدید

اخیرا توسط یک کاربر لو رفته که اینستاگرام در حال تست چندین آپگرید جدید برای استوری هاست که شامل اضافه شدن حالت جدید Layout، بومرنگ های جدید و طراحی مجدد آیکون هاست.

این تست با مهندسی معکوس توسط یکی از کاربران حرفه ای به نام Jane Manchun Wong لو رفت، کسی که سابقه بی نظیری در لو دادن ویژگی هایی از اینستاگرام دارد که هنوز به طور رسمی توسط این شرکت منتشر نشده اند.

پیشنهاد می کنیم مقاله

اینستاگرام سخت گیری بیشتری روی بازدید فیک استوری ها اعمال می کند را مطالعه نمایید

در اسکرین شاتی که توسط Wong در حساب توئیتر خود به اشتراک گذاشته، به خوبی می توان آیکون های جدید و چندین گزینه برای بخش Layout را مشاهده کرد.

ضمنا این کاربر در وبلاگ خود هر کدام از این ویژگی ها را با جزئیات بیشتری همراه با اسکرین شات توضیح داده است.

حالت جدید Layout

حالت جدید Layout برای استوری ها عملکردی مشابه با اپلیکیشن Layout اینستاگرام دارد که به کاربران امکان ساخت کُلاژهایی از تصاویر و به اشتراک گذاری آنها بر روی فید خودشان را می دهد.

حالت های جدید Layout برای کاربران این امکان را فراهم ساخته که با گرفتن عکس از طریق دوربین استوری  یا آپلود تصاویر از بخش Camera Roll (نواری از تصاویری که اخیرا ثبت شده)، از آنها کلاژ درست کنند.

بومرنگ های جدید

در کنار قابلیت جدید گفته شده، انواع جدیدی از بومرنگ هم در حال تست هستند که پس از انتشار رسمی 5 گزینه یا آپشن بیشتری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که یک قدم فراتر از حالت فعلی آن است.

پس از اینکه ویدئو کوتاهی را با برنامه بومرنگ ضبط کردید می توانید به کمک این برنامه در انتهای هر لوپ تنظیمات مختلفی برای آن بگذارید مثل توقف کردن یا افکت wiggle که باعث لرزش فیلم می شود، ضمن اینکه گزینه های دیگری هم هستند که باعث می شوند فیلم ضبط شده سریعتر یا آهسته تر شود.

این قابلیت ها در حال حاضر توسط این شرکت در مرحله تست قرار دارند و اینکه تا چه زمانی در دست تیم توسعه این شرکت باشد مشخص نیست اما قطعا انتشار رسمی آنها زودتر از موعد انتظار اتفاق خواهد افتاد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.