مقالات آموزشی

چند توصیه شغلی برای فارغ التحصیلان طراحی وب سایت(بخش دوم)

مفید بود؟

آنچه که فارغ التحصیلان طراحی وب سایت باید بدانند به منظور اینکه شغل مناسبی داشته و پیشرفت نمایند. و توضیح اینکه ارتباطات چقدر می تواند در این پیشه دارای اهمیت باشد.

3. خود را به چالش بکشید

تمرکز بر روی آنچه به خوبی انجام می دهید بسیار وسوسه برانگیز است. اگر شما یک طراح خوب باشید، بنابراین به کارگیری این مهارت می تواند ساده ترین مسیر باشد. این مساله ممکن است در مراحل اولیه شغلی برای شما مفید باشد، چرا که می توانید به کمک آن برای خود تجربه کاری کسب نمایید. اما پس از مدتی تمرکز بر روی مهارت هایی که در آن ها عالی هستید، می تواند شما را محدود سازد. کمدین و بازیگر معروف Charlie Day در یک سخنرانی 20 دقیقه ای موضوعی را مطرح کرد که به نظر می رسد یکی از با ارزش ترین توصیه ها در زمینه به چالش کشیدن خود می باشد. او چنین گفته است که: من فکر نمی کنم که شما باید کاری را انجام دهید که شما را شاد می کند. شما باید کاری را انجام دهید که باعث کمال شما شود. به دنبال کاری بروید که از نظر شما سخت و ترسناک می باشد، اما در طولانی ثمره آن را دریافت می کنید. از شکست استقبال نمایید.

4. با افراد خوب کار کنید

خواه شما در یک کمپانی مشغول به کار می شوید، خواه به صورت پروژه ای و آزاد فعالیت می کنید در تلاش باشید تا افراد خوبی را در اطراف خود جمع کنید. مسائل بسیاری در زمینه کاری وجود دارد که شما قادر به کنترل انها نخواهید بود، اما اگر بتوانید با افراد خوب و مناسب کار کنید مقابله با چالش ها بسیار آسان تر خواهد شد.

احتمالاً افراد بسیاری وجود دارند که به شما بگویند شما نمی توانید فردی را که با او کار می کنید انتخاب نمایید، به ویژه در آغاز فعالیت شغلی خود که اغلب انتخاب های شما محدود می باشند. با این حال، صرفاً به دلیل آنکه تصور می کنید هیچ انتخاب دیگری ندارید، یک شرایط بد را قبول نکنید. شما می توانید از افرادی که در اطراف شما هستند مسائل زیادی یاد بگیرید. اگر تمایل دارید در کار خود بهترین باشید، بنابراین بهترین افرادی را که می توانید برای کار خود انتخاب کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.