مقالات آموزشی

مزایای تولید محتوا و جلب اعتماد مشتریان

مفید بود؟

تولید محتوا از انواع روش های کاربردی برای انتقال اطلاعات محصولات، خدمات و شرکت ها به افراد است. اگر شما تمایل دارید کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید می توانید با تولید انواع محتوای صوتی، متنی و ویدئویی توجه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کنید. قبل از اینکه کار تولید کردن محتوا را آغاز کنید بهتر است با مزایای تولید محتوا آشنا شوید.

مزایای تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا کاربردی و اصولی دارای مزیت های زیادی برای وب سایت یا پیج های کاری است. تولید یک محتوا باید به گونه ای انجام شود که شما بتوانید به کمک آن پیام تان را به مخاطبان به راحتی منتقل نمایید.

 

بررسی مزیت های تولید کردن محتوا برای کسب و کارهای اینترنتی

مزایای تولید محتوا مناسب برای انواع کسب و کار اینترنتی عبارتند از:

1. جلب اعتماد مشتریان: 

اگر شما تمایل دارید در زمینه کسب و کارتان اعتماد افراد بیشتری را جلب کنید بهتر است تولید محتوا را به صورت حرفه ای انجام دهید. با تولید کردن محتوا به صورت تخصصی کسب و کار شما در بین رقبا برجسته تر به نظر می رسد. گوگل نیز وب سایت شما را به عنوان یک وب سایت مرجع خواهد شناخت.

جلب اعتماد مشتریان در کسب و کار اینترنتی حرف اول را می زند. بهتر است شما برای داشتن ارتباطی موثر و پایدار با مشتریان تان تولید محتوا را به صورت حرفه ای انجام دهید.

2. افزایش محبوبیت کسب و کار: 

اگر شما بتوانید به صورت حرفه ای تولید محتوا نمایید بدون شک کسب و کارتان محبوبیت زیادی پیدا می کند. اگر محتوا هایی که تولید می کنید توسط بقیه افراد به اشتراک گذاشته شوند محتوای شما به محتوایی ویروسی تبدیل می گردد. در نتیجه برای کسب و کار شما تبلیغات به صورت رایگان انجام می شود و شانس بیشتری برای دیده شدن پیدا خواهید کرد. در این صورت نیازی نیست شما هزینه اضافه ای را برای تبلیغات پرداخت نمایید. همچنین با اشتراک گذاری محتوا ها توسط کاربران مختلف برندتان نیز معروف می شود.

3. بازاریابی موثر: 

یکی دیگر از انواع مزایای تولید محتوا بازاریابی به شیوه ای موثر می باشد. شما می توانید با تولید کردن محتوا های مناسب و آموختن تکنیک های بازاریابی محتوا به کسب و کار خود رونق دهید.

شایان ذکر است که شما می توانید با تولید کردن محتوا های مناسب بازاریابی اینترنتی را هم به صورت راحت تر انجام دهید. با تولید محتوای اصولی می توانید اعتماد مشتریان و مخاطبان بیشتری را جلب کنید. همچنین به کمک بازاریابی محتوا  می توانید مخاطبان تان را به مشتریان وفاداری تبدیل نمایید.

برای انجام بازاریابی موثر می توانید از طریق ایمیل نیز با مخاطبان تان ارتباط برقرار کنید و اعتماد آن ها را بیشتر کنید سپس در زمان مناسبی به مخاطبان خود پیشنهاد فروش دهید.

 

4. کسب رتبه برتر در گوگل: 

یکی از مهم ترین اصول سئو تولید محتوا می باشد. با تولید کردن محتوا های با کیفیت می توانید به گوگل کمک کنید تا مخاطبان بیشتری را به سوی وب سایت شما هدایت کند. علاوه بر موارد ذکر شده تولید محتوا به بهبود رتبه شما در گوگل کمک زیادی می کند و هر چقدر شما بتوانید محتوا هایی با کیفیت و غنی را تولید نمایید بازخورد خوبی را از تولید محتوا خود خواهید گرفت.

برای تولید کردن محتوا های مناسب باید به صورت هوشمندانه عمل نمایید و روی کلمه کلیدی هایی کار کنید که بسیار پرمخاطب هستند. با تولید محتوا های پرمخاطب تعداد کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد وب سایت شما می شوند.

در نتیجه می توان گفت که تولید محتوا یکی از بهترین روش ها برای جذب ترافیک هدفمند می باشد.

5. تبدیل کردن محتوا به سایر فرمت ها: 

یکی از مهم ترین مزایای تولید محتوا تغییر فرمت محتوا های تولید شده است. با تغییر فرمت محتوا می توانید محتوا های بیشتری را تولید  نمایید و علاوه بر این توزیع محتوا ها در کانال های مختلف نیز راحت تر می باشد.

اگر شما بتوانید محتوایی را که تولید کرده اید به سایر فرمت ها تبدیل نمایید بدون شک می توانید برای اشتراک گذاری محتوای خود مانور بیشتری را دهید. این مزیت های تولید محتوا باعث می شود تا شما بتوانید بدون صرف زمان اضافه برای تولید کردن یک محتوای جدید به کمک کانال های بیشتر مخاطبین بیشتری را جذب کنید.

 

بررسی انواع مزیت های تولید محتوا به کمک افراد حرفه ای

تولید کردن یک محتوای با کیفیت دارای اصول زیادی است و اگر شما در این زمینه مهارت ندارید بهتر است کار تولید کردن محتوا را به فردی کارشناس بسپارید. از مهم ترین مزایای تولید محتوا به کمک افراد حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. مخاطبان به صورت طولانی مدت در وب سایت شما می مانند. 

اگر شما تولید محتوا را به صورت حرفه ای انجام دهید می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید. می توان گفت که تولید محتوای با کیفیت دارایی مهمی برای وب سایت به شمار می رود. یک محتوای با کیفیت مخاطبین را مشتاق می کند تا دوباره به سمت وب سایت شما برگردند.

2. جذب مخاطبان بیشتر در رسانه های اجتماعی مختلف: 

افزایش فالوور در تمامی شبکه های اجتماعی جزو مسائل مهم به شمار می رود. شما می توانید با تولید محتوا متنی، صوتی و ویدئویی با کیفیت فالوورهای بیشتری را جذب کنید و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشید.

3. تولید محتوا به صورت حرفه ای باعث بهبود نرخ تبدیل ها می شود. 

محتوای با کیفیت باعث می شود تا درصد نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری افزایش پیدا کند. محتوا های تخصصی باعث می شوند تا مخاطبان با شما ارتباط بهتری برقرار کنند و در نتیجه به کمک محتوا نیز اطلاعات لازم را برای خریدهای مورد نظر خود دریافت کنند.

4. با تولید یک محتوای اصولی کسب و کار شما بیشتر دیده می شود.  

یکی از مهم ترین مزایای تولید محتوا با کیفیت دیده شدن کسب و کار توسط مخاطبان بیشتر است. اگر شما تولید محتوا های وب سایت خود را به دست یک کارشناس تولید کننده محتوا بسپارید بدون شک بعد از مدتی گوگل بسیاری از صفحه های وب سایت شما را که با کلمات کلیدی پربازدید سرچ می شوند به صفحات اول تا سوم انتقال می دهد که در این صورت بازدید از وب سایت افزایش پیدا خواهد کرد.

 

ویژگی های یک محتوای خوب برای وب سایت چیست؟

از مهم ترین ویژگی های یک محتوای خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. یک محتوای خوب باید به صورت ساده و روان نوشته شود. نوع نوشته محتوا نیز باید متناسب با وب سایت باشد.

2. محتوا باید به صورتی نوشته شود که بتواند همه مفاهیم را به مخاطبان انتقال دهد و علاوه بر این کلیه نیازهای کاربران را برطرف نماید.

3. یک محتوای اصولی دارای ساختاری زیبا و منسجم می باشد.

4. محتوایی با کیفیت است که کلیه اصول سئو در آن رعایت شده باشد.

5. محتوا زمانی کاربر پسند به شمار می رود که بتواند به راحتی با کاربر ارتباط برقرار نماید.

6. یکی از مهم ترین ویژگی های یک محتوای خوب این است که باید به صورت مرتب به روزرسانی گردد و اطلاعات موجود در آن نیز به روز شود.

7. محتوایی خوب است که بتواند احساسات کاربر و مخاطبان را درگیر نماید.

8. محتوای خوب باید به صورت تاثیرگذار و خلاقانه نوشته شود.

 

وبتو تولید کننده انواع محتوا های با کیفیت

با گسترش کسب و کارهای اینترنتی امروزه تولید محتوا به صورت حرفه ای از اهمیت زیادی برخوردار شده است. اگر شما تمایل دارید در کسب و کار اینترنتی تان به موفقیت زیادی برسید بهتر است از تولید کردن محتوا های اصولی و با کیفیت غافل نشوید.

تمامی محتوا های صوتی، ویدئویی و متنی در شرکت وبتو توسط نویسندگان حرفه ای انجام می شوند. اصول سئو نیز در تمامی محتوا ها رعایت می شود به همین دلیل این نوع محتوا ها از نظر گوگل با ارزش هستند.

از مزایای تولید محتوا توسط شرکت وبتو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. محتوا ها طبق اصول به روز سئو نوشته می شوند.

2. محتوا ها هرگز کپی نیستند و به صورت یونیک نوشته می شوند.

3. تولید محتوا برای کسب و کارهای اینترنتی در این شرکت به صورتی انجام می شود که توجه مخاطبان زیادی را جلب کند.

 

نتیجه گیری:

در این مطلب با مزایای تولید محتوا حرفه ای آشنا شدید. امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشید اطلاعات لازم را در زمینه مزیت های یک تولید محتوا با کیفیت بدست آورده باشید.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.