مقالات آموزشی

تاثیر گرامر و دیکته صحیح بر اعتبار و سئوی وب سایت شما

مفید بود؟

امروزه موتورهای جستجو بسیار هوشمندتر شده اند. این موتورها قابلیت بیشتری پیدا کرده اند تا بتوانند وب سایت های کم کیفیت ومشکوک را تشخیص دهند.

امروزه موتورهای جستجو بسیار هوشمندتر شده اند. این موتورها قابلیت بیشتری پیدا کرده اند تا بتوانند وب سایت های کم کیفیت ومشکوک را تشخیص دهند. همچنین اخیراً می توانند گرامر و دیکته غلط را نیز بشناسند.
علائم اخطاری
در صورتی که از کلمات با دیکته غلط استفاده کنید و یا کلمه ای را در متن جا بیاندازید و یا هر مشکلی در گرامر محتوای شما وجود داشته باشد، از دید مخاطب می تواند دلیلی بر بی اعتبار بودن وب سایت شما باشد.
در حال حاضر وب سایت هایی که امتیاز بالا دارند اما در محتوای آن ها مشکلات گرامری وجود دارند نیز توسط موتورهای جستجو کاهش امتیاز پیدا می کنند. بنابراین با تصحیح گرامر سایت خود قادر به ارتقای سئو خواهید بود.
شما همچنین می توانید از جملات ساده استفاده کنید. بکارگیری جملات آسان موجب می شود تا کلیه مخاطبین شما بتواند با محتوا ارتباط برقرار کنند و همین مساله موجب می شود تا شما بتوانید اعتبار بیشتری برای خود کسب کنید.
در کل باید به این موضوع دقت خاصی داشته باشید که چگونه می توانید با جملات خود بهترین تاثیر را بر مخاطب به وجود آورید. به خاطر داشته باشید که استفاده از جملات سخت و پیچیده به مفهوم قوی بودن محتوای سایت شما نیست.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.