مقالات آموزشی

تاثیر محتوا در سئوی سایت_برگزاری وبینار تولید محتوا

مفید بود؟

وبینار تولید محتوا به منظور ارائه عوامل موفقیت برای علاقه مندان برگزار می شود. محتوای با کیفیت بر حسب الگوریتم های جدید می تواند در سئوی سایت شما بسیار موثر واقع شود. شاید برای شما سوال پیش آید که وبینار چیست و چه فایده ای دارد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

 

وبینار چیست؟

وبینار تولید محتوا یکی از روش های آموزشی برای ارائه نوشتن محتوای کاربردی است. به ارائه هر دوره آموزشی آنلاین وبینار گفته می شود. افراد یا اساتید در بستر اینترنت می توانند در حوزه های مختلف آموزش های مفید ارائه دهند. امروزه وبینار بهترین و کاربردی ترین بستر برای آموزش آنلاین است. در هر وبینار امکان پرسش و پاسخ و برقراری تعامل با مخاطبین وجود دارد.

تاثیر وبینار تولید محتوا

وبینار تولید محتوا همچون یک کلاس آموزشی با یک سمینار علمی می تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار کاربران قرار دهد. عوامل مختلفی روی یادگیری افراد موثر است اما در هر صورت وبینار یکی از موثرترین و بهترین ابزارهای آموزش مجازی است. مهم ترین مزیت استفاده از وبینار، یادگیری موثر و صرفه جویی در زمان است. شما برای گذراندن هر دوره آموزشی باید مسافتی را طی کنید و از منزل خارج شوید. ممکن است برای رسیدن به مقصد به پرداخت هزینه هم مجبور باشید. اما برای شرکت در وبینار کافی است لپ تاپ را روشن کنید و دقایقی پشت لپ تاپ به مشاهده وبینار بپردازید.

وبینار تولید محتوا بسیار ارزان و اقتصادی است. برخی از وبینارها به صورت رایگان و برخی از وبینارها با هزینه ارائه می شوند. رایا مارکتینگ با ارائه وبینار تولید محتوا به صورت رایگان گام مهمی در یادگیری افراد برداشته است. چنانچه به تولید محتوا علاقه مندید اما با اصول آن آشنا نیستید حتما به مشاهده و بررسی وبینار تولید محتوا بپردازید.

 

مزیت های وبینار تولید محتوا

جالب است بدانید که امکان ضبط و انتشار وبینار برگزار شده وجود دارد. بنابراین کاربران می توانند پس از تمام شدن دوره وبینار مجدد آن را در سایت مشاهده کنند. همچنین اگر شخصی در زمان مشخص شده شرایط شرکت در وبینار را نداشت می تواند بعد از تمام شدن وبینار ویدئوی ضبط شده را مشاهده کند. وبینار تولید محتوا با هدف آموزش موثر برای کسب و کار ها برگزار می گردد. وبینار تولید محتوا همچون یک کلاس درس مجازی است طوری که هر فرد می تواند تمام سوالات خود را در کلاس مطرح کند و اساتید به بررسی و پاسخ سوالات می پردازند.

شما برای شرکت در وبینار نیازی به رفت و آمد در مکان های شلوغ نخواهید داشت. بنابراین بستری مناسب برای ارائه دوره آموزشی است. از طرفی دیگر افراد برای ارائه آموزش به اجاره مکانی ثابت نیاز نخواهند داشت حتی مجبور به پرداخت هزینه آب و گاز نمی باشد. کافی است به اینترنت و لپ تاپ دسترسی داشته باشند.

عدم محدودیت یکی دیگر از مزیت های مهم وبینار تولید محتوا است. تعداد افراد شرکت کننده در وبینار نامحدود است. حضور شرکت کننده ها واقعی نیست بنابراین نیازی به محدود کردن تعداد شرکت کنندگان وجود ندارد.

تاثیر محتوا در سئوی سایت

وبینار تولید محتوا به دلیل اهمیت تولید محتوای سئو شده برگزار می گردد. هدف اصلی محتوانویسی، کسب رتبه در گوگل است. شما باید با در نظر گرفتن نیاز جستجوگران یک سری کلمات کلیدی برای محتوا مشخص کنید و سپس متناسب با کلمات کلیدی به نوشتن محتوا شروع کنید. محتوا تاثیر بسیار زیادی روی سئوی سایت دارد البته موارد مهم دیگری علاوه بر محتوا روی سئوی سایت موثر است. اگر صفحه سایت هیچ محتوایی نداشته باشد، یک صفحه بی محتوا خیلی سخت می تواند رتبه عالی کسب کند.

جالب است بدانید موتورهای جستجوگر به کیفیت و ارزشمند بودن محتوای تولید شده بسیار اهمیت می دهند.  گوگل مهم ترین و پادشاه تمام موتورهای جستجوگر است. به طور روزانه کاربران زیادی برای دریافت مطلب مناسب در گوگل کلمه کلیدی مورد نظر خود را جستجو می کنند.

 

منظور از بهینه سازی وب سایت

وبینار تولید محتوا نکات مربوط به بهینه سازی سایت را به طور واضح در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. صاحبان سایت متناسب با نوع کسب و کار باید محتوای با ارزش و بهینه شده تولید نمایند. روزانه الگوریتم های گوگل در حال بروزرسانی هستند بنابراین متخصصان سایت با بررسی الگوریتم های جدید کلمات را در کنار هم قرار می دهند. محتوای درج شده در سایت علاوه بر ارزشمند بودن باید با کیفیت و مورد اطمینان باشد. همچنین محتوا باید طوری نوشته شود که مخاطب نسبت به خواندن آن ترغیب شود. محتوایی مورد پسند مخاطبین است که اطلاعات جدید و بروز را ارائه دهد. ارائه محتوای تکراری و بی ارزش مخاطب را دلسرد می کند. چنانچه بتوانید با استفاده از کلمه کلیدی های مفید محتوای با کیفیت و جذاب تولید کنید، حتماً در بهینه سازی سایت موفق خواهید بود.

مخالفت محتوای تکراری در وبینار تولید محتوا

با کمی فکر کردن متوجه خواهید شد که محتوای تکراری برای خواننده ارزشمند نخواهد بود. گوگل نیز برای محتوای تکراری هیچ ارزشی قائل نیست. وبینار تولید محتوا به شما کمک کرده تا از طریق آن بتوانید محتوای جدید تولید کنید. برای موفق بودن در سئوی سایت از کپی کردن مطالب سایت های رقبا پرهیز نمایید. توجه داشته باشید تمام جملات شما توسط موتور جستجوگر بررسی می شود و در صورت کپی بون سایت شما متحمل پرداخت جریمه خواهد شد. ساختار محتوا در سایت باید بر طبق اصول محتوا نویسی رعایت شود در غیر این صورت تاثیر مثبت نخواهد داشت.

 

وبینار تولید محتوا در وبتو

در وبینار تولید محتوای رایامارکتینگ شخصی به عنوان مدرس معرفی شده و افراد بیشماری در این وبینار شرکت کردند. ابتدا افراد حاضر در وبینار خود را معرفی کردند و پس آز آشنایی اولیه، مدرس یک سری عنوان به مخاطبان ارائه داد و در مورد علت ارائه وبینار صحبت کرد. از نظر مدرس وبینار رایامارکتینگ با توجه به یک سری نکات افراد می توانند محتوای با کیفیت و فکر شده تولید کنند. هدف مهم از ارائه وبینار تولید محتوا سئو سازی بهتر سایت ها است. بی نظمی در تولید محتوا و بی توجهی به محتوای رقیبان می تواند از خطرات تولید محتوا محسوب شود. برای تولید محتوا ابتدا باید مشتری و مخاطبان سایت را شناسایی کنید و متناسب با نیاز آنان بهترین محتوا را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید.

 

برگزاری وبینار تولید محتوا

پیش از برگزاری وبینار تولید محتوا، سایت رایامارکتینگ از طریق ارسال پیامک، ساعت برگزاری را به عموم کاربران اعلام کرد تا افراد با آگاهی بتوانند در ساعت مشخص شده در سایت حاضر شوند. در حین برگزاری محتوای وبینار توسط تیم رایامارکتینگ ضبط شد. پس از تمام شدن دوره وبینار، ویدئوی ضبط در سایت آپلود شد تا افرادی که از ساعت برگزاری وبینار مطلع نبودند یا به هر دلیل نتوانستد در وبینار شرکت کنند بتوانند با مشاهده ویدئو اطلاعات لازم در زمینه تولید محتوا را کسب کنند.

وبینار رایامارکتینگ به زبان ساده اطلاعات ارزشمندی را به کاربران ارائه داد. چنانچه شما دارای کسب و کار هستید و برای درج محتوای سایت به مشکل برخوردید همین حالا با مشاهده ویدئو اطلاعات لازم در زمینه تولید محتوای سایت به دست آورید. همچنین اگر به نویسندگی علاقه مندید می توانید با آگاهی از ترفندهای تولید محتوا، محتوا نویس سایت های مختلف شوید. شما با نویسندگی محتوای سایت می توانید منبع درآمدی مناسب داشته باشید. در این مطلب با ارائه توضیحات لازم سعی کردیم شما را نسبت به دیدن این وبینار سوق دهیم. امیدواریم این مطلب مفید واقع شده باشد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.