مقالات آموزشی

نکاتی درباره دسترسی اپلیکیشن های شخص ثالث در اینستاگرام

مفید بود؟

اینستاگرام از قابلیت های جدیدی رونمایی می کند که به موجب آن کاربران می توانند روی داده هایی که با اپلیکیشن های شخص ثالث به اشتراک می گذارند، کنترل بیشتری داشته باشند.

دسترسی اپلیکیشن های شخص ثالث در اینستاگرام

کاربران زمانی داده های اینستاگرام را با اپلیکیشن های متفرقه یا شخص ثالث به اشتراک می گذارند که اکانت خود را با سایر اپلیکیشن ها به منظور دریافت و ارسال تصاویر لینک می کنند.

وقتی کاربران اینستاگرام به اپلیکیشن های شخص ثالث اجازه دسترسی می دهند، شاید اطلاعاتی فراتر از تصاویر مثل اطلاعات موجود در پروفایل های کاربران را هم به اشتراک می گذارند.

اکنون، اینستاگرام، کنترل تمامی اطلاعات به اشتراک گذاشته با برنامه های شخص ثالث را راحت تر کرده است.

بخش Apps and Websites در پنل تنظیمات

اکنون این امکان برای کاربران فراهم شده که ارتباطات خود را با برنامه های شخص ثالث مدیریت کنند که برای اینکار کافیست به بخش تنظیمات بروید. سپس از طریق این بخش به قسمت Security رفته و سپس روی گزینه Apps and Websites کلیک کنید.

در این بخش جدید اپلیکیشن اینستاگرام، کاربران می توانند ارتباط اکانت اینستاگرام خود را با خدمات شخص ثالثی که به آن نیاز ندارند و یا مایل نیستند، حذف کنند.

وقتی خدمات اپلیکیشن های شخص ثالث حذف شود، دیگر امکان دسترسی به داده های جدیدِ حساب اینستاگرام کاربر نخواهند داشت.

از این پس، وقتی به خدمات شخص ثالثی برای اولین بار کانکت یا متصل شوید، صفحه صدور مجوز دسترسی نشان داده خواهد شد که در آن تمامی اطلاعاتی که توسط برنامه شخص ثالث درخواست شده لیست گردیده است. کاربران می توانند انتخاب کنند که تا چه میزان مایل هستند اطلاعات گفته شده را به اشتراک بگذارند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.