مقالات آموزشی

در بهینه سازى موتورهاى جست و جو چه ملزوماتی وجود دارد؟

مفید بود؟

گر وب سایت شما در دست یابى به بالاترین میزان بازدیدکننده ناتوان است ، بهترین راه از سر گرفتن کسب و کار و تجارت آنلاین ، بهینه سازى موتورهاى جست و جو است. این مقاله با تمام جزئیات ، به بررسى ملزومات بهینه سازى موتورهاى جست وجو مى پردازد. همیشه براى دست یابى به بالاترین بهره در وب سایتتان، یک ایده خلاصه مفید از بهینه سازى موتورهاى جست و جو داشته باشید.

ملزومات بهینه سازى موتورهاى جست و جو

اگر وب سایت شما در دست یابى به بالاترین میزان بازدیدکننده ناتوان است ، بهترین راه از سر گرفتن کسب و کار و تجارت آنلاین ، بهینه سازى موتورهاى جست و جو است. این مقاله با تمام جزئیات ، به بررسى ملزومات بهینه سازى موتورهاى جست وجو مى پردازد.

همیشه براى دست یابى به بالاترین بهره در وب سایتتان، یک ایده خلاصه مفید از بهینه سازى موتورهاى جست و جو داشته باشید.

-ساختار سایت

ساختار وب سایت نقش بسیار مهمى را در بهینه سازى موتورهاى جست و جو ایفا مى کند. اگر شما یک وب سایت خوب طراحى کرده باشید اما در ساختار دچار نواقصى باشد، در ننیجه برایتان خوب کار نمى کند. وب سایت شما مى بایست با موتورهاى جست و جو دوست باشد زیرا این موتورهاى جست و جو هستند که منبع حیاتى جذب مشترى در تجارت آنلاین مى باشند. اینکه وب سایت شما با زبان html کدنویسى شده یا php  و یا asp، فرقى نمى کند فقط مى بایست موتورهاى جست و جو بتوانند شما را شناسایى کنند.

گشت و گذار

سیستم گشت و گذار، بازدید از وب سایت شما را براى بازدید کننده و موتورهاى جست و جو تسهیل مى کند. از کلمات و عبارات درست براى لینک هایتان استفاده کنید. اگر شما این کار را براى بازدیدکننده انجام بدهید، در نتیجه موتورهاى جست و جو به راحتى در تمامى صفحات وب شما خواهند گشت و آن را براى بازدیدکننده و جست و جو کننده ارائه مى کنند. لینک هاى قابل مشاهده و کانال هاى ارتباطى گشت و گذار در وب سایتتان ایجاد کنید.

-تحقیقات براى کلیدواژه ها

کلمات کلیدى یکى از ابزارهاى ضرورى در بهینه سازى موتورهاى جست و جو هستند. تمام الگوریتم موتورهاى جست و جو با کلمات کلیدى کار مى کنند.

شما نیاز دارید قبل از انتخاب و گزینش کلمات کلیدى درست تحقیق کنید.

با توجه به این نکته که موتورهاى جست و جو پل ارتباطى میان شما و مشتریان بالقوه هستند، پس کلمات کلیدى، اصل و پایه این پل ارتباطى هستند.

-متاتگ ها

متاتگ ها جملات یا کلماتى هستند که به موتورهاى جست و جو کمک مى کنند تا درباره وب سایت شما اطلاعاتى بدست آورند. این ها فرآیند بهینه سازى موتورهاى جست و جو هستند.

متاتگ هاى گوناگونى وجود دارد که در سئو استفاده مى شود. متاتگ هاى مهم عبارتند از:

*عنوان برچسب یا تگ

*مشروح برچسب یا تگ

*کلمات کلیدى برچسب

-محتوا

محتوا در یک وب سایت بعنوان پادشاه در نظر گرفته مى شود. این متن است که شما مى توانید در وب سایتتان ببینید. براى یک سئوى خوب ، نیاز دارید که یک محتواى بسیار خوب داشته باشید که مى بایست از کلمات کلیدى مرتبط غنى باشد. اگر شما به شیوه اى آگاهى بخش چیدمان کلمات کلیدى خود را انجام بدهید، بدنبال آن موتورهاى جست و جو به هدایت بازدیدکنندگان به سوى وب سایت شما تمایل بیشترى دارند.

دسترسى موتورهاى جست و جو به وب سایت هایى که محتوایى تازه، به روز شده و منحصر به فرد دارند بسیار آسان است.

از این رو محتواى وب سایت شما مى بایست براى بهینه سازى بهتر، به خوبى مدیریت شود.

-ساختمان لینک ها و متن آن

ساختمان لینک فرم دیگرى از سئوى صفحات مورد بازدید ِ بازدید کننده است. در این شبوه شما به منظور ایجاد شبکه اى از لینک ها، با سایت هاى مرتبط تبادل لینک مى کنید.

اگر شما در این شبکه قرار بگیرید، جست و جوى شما براى موتورهاى جست و جو ساده تر خواهد شد.

اگر تعداد تبادل لینک شما بسیار بالا باشد، موتورهاى جست و جو از بابت محبوبیت شما در میان سایت هاى مرتبط با تجارت و کسب و کارتان رتبه بالایى به شما خواهد داد.

آنشور همان متنی است که براى لینک ها نوشته مى شود. این متن مى بایست شفاف و خلاصه باشد. این متن مى بایست به درستى لینک را شرح دهد. متن لینک نقش حیاتى در ایجاد لینک براى وب سایتتان بازى مى کند.

-نقشه سایت

نقشه سایت موجب ایجاد سهولت در گشت و گذار در وب سایتتان مى شود. موتورهاى جست و جو مى توانند از تمامى صفحات وب سایت شما بازدید کنند. این نقشه صرفاً براى کمک به موتورهاى جست و جو نیست بلکه بازدیدکنندگان شما نیز قادر خواهند بود به سادگى در تمامى قسمت هاى وب سایت شما به گشت و گذار بپردازند. براى یک سئوى خوب، وب سایت شما مى بایست نقشه داشته باشد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.