مقالات آموزشی

چه عادت های بدی را کنار بگذاریم تا در سال ۲۰۱۵ طراح بهتری باشیم

مفید بود؟
ما همه می خواهیم که طراحان بهتری باشیم، اینطور نیست؟ بنابراین بهتر است با کنار گذاشتن این عادت های بد در سال جدید میلادی می توانیم راهی به سمت پیشرفت برای خود باز نماییم.

ما همه می خواهیم که طراحان بهتری باشیم، اینطور نیست؟ بنابراین بهتر است با کنار گذاشتن این عادت های بد در سال جدید میلادی می توانیم راهی به سمت پیشرفت برای خود باز نماییم.

عادت بد 1- طراحی به یک صورت تکراری. آیا مدت هاست که پروژه های خود را به یک روش طراحی می کنید؟ امر طراحی وب سایت به طور روزمره در حال تغییر است. شما می توانید به راحتی مشاهده کنید که حتی در سال گذشته روند طراحی تا چه اندازه متحول شده است.  در این رشته رقابت بسیاری وجود دارد. بنابراین شما باید با کنار گذاشتن این عادت، تلاش کنید تا چشم و گوش خود بیشتر بر دگرگونی ها و تمایلات جدید در امر طراحی معطوف کنید.

عادت بد 2- فعالیت در چهارچوبی که در آن راحت هستید. شما ممکن است در حیطه کاری خود یک فرد بسیار حرفه ای باشید و کلیه جنبه های آن را به صورت ریز و با جزئیات بدانید. اما به منظور آنکه قادر باشید افق کاری خود را گسترش دهید باید تخصص خود را افزایش دهید. خود را به چالش کشیده و کارهایی را انجام دهید که از انجام آن ها می ترسیدید.

عادت بد 3- عجول بودن. یکی از اشکالاتی که در اغلب طراحان وب سایت وجود دارد آن است که برای ارائه آنلاین پروژه خود بسیار عجله می کنند و به جزئیات طراحی خود دقت نمی کنند. این امر موجب می شود تا ریزه کاری ها از قلم بیفتد. اما در خاطر داشته باشید که اصلاح یک پروژه مشکل دار بسیار دشوارتر از آن است که در همان طراحی اول اشکالات آن را رفع نمایید.

عادت بد 4- مدیریت زمانی ضعیف. هنگامی که شما در میدیرت زمانی خود ضعف داشته باشید می توانید سامان دهی کلیه امور خود را دچار مشکل کنید. زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه در کار طراحی سایت و در کل برای همه مشاغل می باشد. برای پروژه های خود برنامه ریزی کرده و به خود قول دهید کاری را در یک بازه زمانی به پایان رسانید. در ابتدا ممکن است این کار برای شما دشوار باشد اما به مرور زمان یاد خواهید گرفت که چگونه این موضوع را سازماندهی کنید.

این موارد برخی از عادت های منفی می باشد که می تواند به روند کاری شما ضربه زند. شما هرچند هم طراحی حرفه ای باشید اما در صورتی که این عادات را در خود داشته باشید می توانید اعتبار کار خود را پایین آورید. پس در شروع سال میلادی جدید تلاش کنید تا این موارد را برطرف نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.