مقالات آموزشی

علت اهمیت داشتن انتقادهای دیگران از طراحی سایت شما

مفید بود؟

انتقادهای دیگران از طراحی سایت شما ارزشمند است

بسیار پیش آمده که طراحان سایت در زمینه طراحی سایتی که ارائه می دهند بسیار حساس می باشند. این مساله موجب می شود که اگر کسی از کار آن ها انتقاد کند یا موجب ناراحتی طراح می شود و یا با آن مخالفت می کند. اما باید بدانید که انتقاد به هر صورتی هم که ارائه شود می تواند برای شما مفید و سازنده باشد.
افراد گوناگون، دیدگاه های گوناگونی در رابطه با هنر دارند. المان های بصری بر روی هر فرد می تواند تاثیر خاص خود را داشته باشد. از سوی دیگر، همین افراد هستند که بازدید کنندگان سایت های گوناگون هستند. بنابراین دیدگاه همه آن ها می تواند در بهبود فعالیت شما موثر باشد.
به آنها گوش دهید و از انتقادها استقبال کنید. حتی اگر در دید شما انتقاد یک شخص کاملاً بیجا باشد، از او با روی خوش بخواهید تا آن را با شما در میان گذارد. توصیه ای که می تواند بسیار برای شما مفید باشد آن است که: هرگز و هرگز انتقاد دیگران را به شخص خود نسبت ندهید. هر فردی مسلماً در کارهای خود نقطه ضعف هایی دارد که حتی خودش هم متوجه آن ها نمی شود. اما به لطف وجود دیگر افراد می تواند آن ها را بیابد و از بین ببرد.
انتقاد دقیقاً به مفهوم پیشرفت و بهبود مهارت های ما می باشد. از آنجایی که طراحی سایت برای افراد دیگری صورت می گیرد که تنها می توانند از طریق المان های بصری با ذهن طراح ارتباط برقرار کنند، بنابراین سایتی که شما طراحی می کنید باید دارای زبانی باشد که به دل اکثر افراد بشیند. در نهایت به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید همه را راضی نگه دارید.
از انتقاد استقبال نمایید و یاد بگیرید آن ها را دوست داشته باشید، چرا که موجب پیشرفت شما خواهند شد. برای بررسی آن مواردی که مورد انتقاد قرار گرفته وقت بگذارید تا همیشه در کار خود موفق باشید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.