مفید بود؟

حتماً تا کنون بارها از سایت‌هایی خرید کرده‌اید که امکان ثبت سفارش را به شما می‌دهند که پروسه خرید برایتان به سرعت اتفاق بیفتد تا لیست خرید و سفارش‌هایتان سریعتر به دست فروشنده برسد. اگر قصد راه اندازی سایتی را دارید که از طریق آن اقدام به فروش محصولات یا خدماتتان بکنید باید به فکر افزودن مسیری برای راحت‌تر کردن ثبت سفارش مشتری‌هایتان باشید. افزونه ثبت سفارش اپراتور وردپرس این امکان را به شکلی بسیار راحت برایتان فراهم کرده است.

 وردپرس چیست

اگر نمی‌دانید وردپرس چیست باید بگوییم که برای راه اندازی سایت نیاز به سیستم مدیریت محتوا دارید. سیستم‌های مدیریتی بسیار زیادی برای ایجاد و تأسیس سایت وجود دارد که هر کدام ویژگی‌هایی دارند که هر شخصی با توجه به شرایط و نیاز خود، از این سیستم‌های مدیریتی محتوا برای وب سایت خود بهره می‌گیرد.

 

وردپرس نیز یکی از سیستم های مدیریت محتوایی است که از قالب‌ها و امکانات متنوع تشکیل شده و به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. ویژگی که این سیستم را از سایرین متمایز کرده و باعث شده افراد زیادی به سمت آن جذب شوند، این است که نیازی به یادگیری برنامه نویسی ندارد و بدون داشتن مهارتی در این زمینه می‌توانید سایت خود را راه اندازی کنید.

ثبت سفارش اپراتور وردپرس چگونه اتفاق می‌افتد؟

قطعاً در سایت‌های مختلفی خرید اینترنتی انجام داده‌اید. اگر دقت کرده باشید در این سایت‌ها به راحتی محصولاتی را که می‌خواهید به ترتیب یکی پس از دیگری وارد سبد خریدتان می‌کنید و پس از تکمیل سفارشات هزینه آن‌ها آنلاین محاسبه شده و برای شما نمایش داده خواهند شد.

مبلغ سفارش

سپس به صورت آنلاین مبلغ سفارش را پرداخت کرده و خریدتان ثبت می‌شود. این امکان در تمامی سایت‌های فروش اینترنتی امروزه وجود دارد. همین راه ساده‌ای که می‌بینید را باید از طریق افزونه ثبت سفارش اپراتور وردپرس انجام داد. البته به شرطی که برای راه اندازی سایت از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده کرده باشید. سایر سیستم‌ها روش‌های خاص خودشان را برای اضافه کردن این قابلیت به وب‌سایت شما دارند.

ثبت سفارش اپراتور وردپرس

از طریق افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس می‌توانید برای فروش هر چیزی اعم از: محصولات آموزشی، ارائه خدمات، محصولات خانگی و غیره استفاده کنید.

اگر دقت کرده باشید، اکثر فرم‌هایی که در سایت‌های مختلف برایتان نمایش داده می‌شوند، شکل و ظاهر تقریباً یکسانی دارند.این فرم ها تفاوت‌های جزئی با یکدیگر دارند که بسیار چشم گیر نیست. معمولاً دلیل این موضوع این است که در وردپرس تفاوت زیادی برای این فرم‌ها وجود ندارد و اغلب با اندک تغییراتی در سایت‌ها عرضه می‌گردند.

wp Estimation form چگونه کار می‌کند؟

این افزونه ثبت سفارش اپراتور وردپرس نه تنها کار را برای مخاطب و خریدار راحت می‌کند، بلکه باعث می‌شود که مدیر سایت نیز بسیار راحت‌تر به سفارشات رسیدگی‌های لازم را کند. این افزونه سفارش و خدماتتان را مدیریت کرده و نظم بسیار عالی به سفارشات دریافتی می‌دهد.

به راحتی قیمت‌ها را برآورد کرده و برای مشتری به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین مشتری در صورت تأیید مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت کرده و درخواست سفارش خود را ثبت می‌کند که این درخواست سفارش برای ایمیل شما ارسال می‌شود.

 افزونه ثبت سفارش اپراتور وردپرس

از ویژگی‌های بسیار عالی افزونه ثبت سفارش اپراتور وردپرس می‌توان به قابلیت ریسپانسیو بودن و طراحی مسطح آن اشاره کرد.دلیل اینکه از نظر طراحان این قابلیت بسیار عالی و خوب است، این است که در هر صفحه نمایشی فرم و شکل فرم‌های سفارشی که دارید برای مخاطبان و خریداران تغییر نمی‌کند و یکسان است.

شاید در نگاه اول خنده دار به نظر برسد، اما کافی است زمانی را در نظر بگیرید که از سایتی قصد خرید دارید و زمانی که فرم سفارش برایتان آماده می‌شود، با صفحه نمایشی که دارید، همخوانی نداشته باشد.

به راحتی متوجه خواهید شد که این وب‌سایت، سایت خوبی نیست، زیرا از منبع قدرتمندی استفاده نکرده است تا در صفحات نمایش مختلف قالب و شکل کلی فرم‌های سفارش تغییری نکنند. حتی ممکن است از خریدتان صرف‌نظر و آن را لغو کنید.

سفارشی سازی

از دیگر قابلیت‌هایی که در افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس وجود دارد، امکان سفارشی سازی رنگ‌ها و فونت‌ها است. امروزه تحقیقات ثابت کرده که رنگ‌ها تأثیر بسیار زیادی در روحیات افراد دارند.

اگر در سایت و حتی فرم ثبت سفارشی که طراحی کرده‌اید از رنگ‌های آرامش بخش استفاده کنید، امکان خرید را در شخصی که قصد خرید دارد، بسیار بالا می‌برید. به طور کلی انسان‌ها جذب زیبایی و خلاقیت‌ها می‌شوند. سعی کنید از کوچک‌ترین نکات نیز در طراحی سایت صرف‌نظر نکنید.

امکانات و ویژگی‌های بسیار عالی افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس

از ویژگی‌های بسیار عالی و خوبی که طریق افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس در اختیار شما قرار داده شده است، پرداخت صورتحساب از طریق درگاه‌های بانکی پرداخت است. این قابلیت باعث می‌شود تا مخاطبان بیشتر و راحت‌تر به سایتی که مقابل آنها است اعتماد کنند. این ویژگی که سیستم ثبت سفارش اپراتور وردپرس در اختیار کاربران خود قرار داده است، در بالا بردن اعتماد مشتریان به سایت شما تأثیر مستقیمی می‌گذارد.

فاکتورهای نهایی مشتریان

از دیگر امکاناتی که افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس برایتان فراهم کرده است، ابزار بسیار قدرتمند محاسباتی است. با استفاده از این ابزار به هیچ عنوان نگران کم یا زیاد شدن فاکتورهای نهایی مشتریان نباید باشید، زیرا با وجود چنین ابزار بسیار قدرتمندی که وردپرس برایتان قرار داده راه برایتان هموار و ساده شده است.

کافی است روش‌های محاسباتی و فرمول‌های که از طریق آن قیمت نهایی محصولات را مشخص می کنید برای این افزونه تعریف کنید تا به راحتی هر بار به صورت خودکار قیمت‌ها را با احتساب همه موارد همچون تخفیف‌ها وغیره محاسبه کرده و در اختیار مشتریان و خودتان قرار دهد.

 جذاب‌تر شدن افزونه wp Estimation form

یک امکانی که باعث جذاب‌تر شدن افزونه wp Estimation form در سیستم مدیریت محتوای وردپرس شده است، امکان رزرو کردن دراین سیستم است. در این افزونه می‌توانید قابلیتی را فعال کنید که سفارشات را رزرو کند و در تقویم محتوایی که در خود افزونه wp Estimation form وجود دارد، ذخیره کرده و در زمان مشخص برای شما نمایش دهد.

از دیگر مزیت‌های افزونه wp Estimation form می‌توان به سفارشی سازی فرم‌ها در سیستم ثبت سفارش اپراتور وردپرس اشاره کرد. در این قابلیت می‌توانید به راحتی فرمی به سلیقه خودتان طراحی کنید تا باز هم مخاطب را جذب کنید. ایجاد تفاوت همیشه برای جذب مخاطب و افزایش مشتری بسیار تأثیر گذار است.

افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس و سازگاری با ووکامرس

افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس به صورت کامل و بی نقص با افزونه ووکامرس سازگاری دارد. ووکامرس در واقع یک افزونه فروشگاه ساز در سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. با استفاده از این افزونه می‌توانید فروشگاه بسیار قدرتمند و مجهز اینترنتی را طراحی کنید و بسازید.

 

در سال‌های اخیر ووکامرس به دلیل قابلیت‌های بسیار جذابی که از خود نشان داده است، توانسته افراد زیادی را به سمت خود جذب کند. اگر می‌خواهید سایت فروشگاهی را افتتاح کنید و محصولاتتان را به صورت آنلاین به فروش برسانید، بهترین گزینه استفاده از افزونه ووکامرس است.

 افزونه فروشگاه

در واقع این افزونه هیچ محدودیتی ندارد و بدون داشتن هیچ دانشی در زمینه برنامه نویسی و کد نویسی می‌توانید از طریق این افزونه فروشگاه خود را تأسیس کنید. افزونه wp Estimation form در سیستم وردپرس با افزونه ووکامرس کاملاً سازگار است و در کنار هم به ارتقای هرچه بیشتر سایتتان کمک می‌کنند.

محتواهایی که در ووکامرس می‌توانید قرار دهید شامل عکس، جزئیات محصول، نظرات مشتریان و غیره است. بدین ترتیب افزونه ثبت سفارش اپراتور وردپرس در کنار ووکامرس ترکیبی بسیار جذاب را برای سایتتان فراهم خواهند کرد.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم که در مورد ثبت سفارش اپراتور وردپرس را از جهات گوناگون بررسی کنیم تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. در حقیقت این کار یکی از ارکان مهم است که می‌تواند کاملاً همه چیز را برایتان راحت کند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.