مقالات آموزشی

تاثیر الگوی طراحی در از بین رفتن طراحی وب سایت

مفید بود؟
الگوهای طراحی یکی از رایج ترین راه حل ها در برخورد با مشکلات می باشد. هنگامی که شما یک اسلایدر به صفحه خانه خود اضافه می کنید، از الگوی طراحی استفاده کرده اید.

الگوهای طراحی یکی از رایج ترین راه حل ها در برخورد با مشکلات می باشد. هنگامی که شما یک اسلایدر به صفحه خانه خود اضافه می کنید، از الگوی طراحی استفاده کرده اید. در عرصه طراحی وب سایت، عبارت الگوی طراحی اغلب بر تکنیک های برنامه نویسی اشاره دارد، با این حال این الگوها در طراحی بصری نیز وجود دارند.

چرا ما از الگوهای طراحی استفاده می کنیم؟

الگوهای طراحی آن قدر که در طراحی وب سایت رایج هستند در صنعت چاپ مشاهده نمی شوند. دلیل این مساله آن است که طراحی وب سایت به شدت تحت تاثیر اصولی مانند معماری اطلاعات، کد نویسی و کاربرد طراحی می باشد. همه این مسائل از الگوهای طراحی بهره می برند.

بنظر می رسد که این استفاده از الگوهای طراحی کارآمد می باشد. گفته می شود که الگوهای طراحی خلاقانه هستند و مانند نقاشی با اعداد و ارقام می باشند! این الگوها راه کار های کوتاه مدت برای مشکلات رایج ارائه می کنند. با این حال، این روزها استفاده از الگوهای طراحی بسیار افزایش یافته و پیش بینی می شود که به سطح بسیط تری وارد شود.

طراحی وب سایت، همچنان وجود خواهد داشت و دنیای وب هر روز در حال تغییر است. این امر که الگوهای طراحی در حال پیشرفت می باشد می تواند برای ما جنبه خوشایندی داشته باشد. اصولی که در طراحی وب سایت وجود دارد، اغلب ما را دچار مشکل می سازد. به خاطر داشته باشید که استفاده از کلیه ابزارهای مفید در طراحی وب سایت می تواند شما را یک قدم از دیگران جلو اندازد. بنابراین بهتر است به جای مقایسه نتایج بدست آمده از طراحی وب سایت با الگوهای طراحی، به بهره مندی مناسب از هردو موضوع در آینده تمرکز کنیم و سعی کنیم در این زمینه از خود خلاقیت نشان دهیم. 

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.