مقالات آموزشی

علت اهمیت داشتن طراحی وبسایت در کسب وکار

امروزه به واسطه پیشرفت دنیای دیجیتال بسیاری از کسب وکارها ی سنتی از بین رفته و یا کاهش چشمگیری داشته است. قبل ازبیان ضرورت طراحی یک وبسایت در کسب وکار، در ابتدا به بررسی مزیت های مشاغل آنلاین نسبت به سنتی مپردازیم :

1.زمان

زمان لازم جهت به رونق رسیدن یک کسب وکار اینترنتی نسبت به کسب وکار سنتی به مراتب بیشتر است و با داشتن برنامه مناسب بازار یابی میتوانید فعالیت های گسترده ای در بازارهای بین المللی داشت باشید.
2. ارتباط با مشتری

ارتباط با مشتری در کسب و کار آنلاین به صورت دوطرفه واز طریق چت،ایمیل وتلفن و….صورت میپذیرد که این موضوع درکسب وکار سنتی صرفا با مراجعه حضوری مشتریان به محل خرید انجام می پذیرد .
3.سهولت در معرفی

برای معرفی یک شغل سنتی شما باید هزینه های زیادی را درزمینه تبلیغات متحمل شوید در صورتی که در کسب و کارهای اینترنتی علاوه بر کاهش هزینه های تبلیغاتی، جامعه بزرگتری با کسب و کار شما آشنا خواهند شد.
4.محدودیت زمانی ومکانی

سود دهی بیشتر در مشاغل سنتی وابسته به زمان و مکانی است که در آن مشاغل اراعه میشوند به فرض مثال اگر یک فروشگاه در مکانی از شهرقرار گیرد که دسترسی به آن اسان تر وزمان ارئه خدمات آن بیشتر باشد به مراتب سود بیشتری خواهد داشت. اما در کسب وکارهای آنلاین هیچ‌ یک از این محدودیت‌ها وجود ندارد.

5.خواب بیهوده سرمایه
درمشاغل سنتی اگر اجناس در زمان مناسب خود به فروش نرسند باید به انبار بروند ،که در این صورت مقداری از سرمایه به خواب میرود.اما در کسب وکارهای آنلاین به دلیل حجم بیشتری از مشتریان و امکان برقراری ارتباط با کل کشور یا کشورهای دیگر احتمال به خواب رفتن سرمایه بسیار کم میشود.

اکنون که با مزیت های مشاغل آنلاین آشنا شدین به بیان ضرورت طراحی یک وبسایت در کسب وکارآنلاین میپردازیم.
در دنیای رقابتی امروز با همه گیر شدن اینترنت و تبدیل شدن به یک بستر لازم برای ارتباطات، برای دیده شدن در فضای کسب وکار نیاز به طراحی یک جایگاه مناسب و ایجاد آن از ملزومات است که ضرورت طراحی وبسایت و داشتن آن برای ارائه خدمات به صورت انلاین در این زمینه نقش بسزایی دارد.
ضرورت طراحی یک وب سایت در کسب و کار آنلاین
1. معرفی محصولات

وجود یک وب سایت سبب میشود که بازدیدکنندگان محصولات شما را ببینند و اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست بیاورند که این امر سبب معرفی بیشتر محصول میشود.
2. معرفی سازمان یا شرکت

شما میتوانید با طراحی یک وب سایت برای سازمان یا شرکت خود یک نوع اعتماد برای مشتریان خود ایجاد کنید. این اعتماد و اعتبار بوجود آمده موجب می شود تا افراد از شما خرید یا پشتیبانی کنند.
3. معرفی خدمات و پشتیبانی

یکی از کارهایی که ممکن است در یک فروشگاه یا اداره کار چندان راحتی نباشد نمایش خدمات و پشتیبانیی آن است. شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت به معرفی خدمات و چگونگی ارائه آن بپردازید.
4. دریافت پیشنهادات و انتقادات از مشتریان

اگر وب سایتی که طراحی یا استفاده میکنید این امکان را داشته باشد که مشتریان بتوانند نظرات خود را بیان کنند شما میتوانید با بهره گیری از نظرسنجی ها و ارائه خدمات بهتر جایگاه بالاتری در کسب وکار آنلاین کسب کنید.
5. اطلاع رسانی وایجاد هماهنگی بین همکاران

سریع ترین و مناسب ترین روش برای اطلاع رسانی به کارکنان یک شرکت وب سایت شما است. شما می توانید از طریق وب سایت هماهنگی بیشتری بین کارمندان تان بوجود آورید.
6. فروش محصولات

طراحی وبسایت فروشگاهی که شامل خدمات خرید وفروش آنلاین برای مشتریان باشد سبب میشود شما بتوانید همزمان به چند نفر خدمات ارائه دهید ودر زمانی کوتاه محصولات بیشتری را بفروش برسانید.

شرکت پدیده تجارت باداشتن بیش از 10سال سابقه رسمی در زمینه ارائه خدمات مشاوره , آموزش برنامه نویسی ،طراحی و توسعه کسب وکارهای آنلاین میتواند همراه خوبی برای پیشرفت شما عزیزان باشد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.