مقالات آموزشی

چند نکته پایه در زمینه ویدئو مارکتینگ

اگر علاقه مند به موفق شدن در کسب کارهای آنلاین هستید باید یک ایده ناب داشته باشید و یا بلاگ و یا به طراحی سایت اختصاصی برای بیزینستان پرداخته باشید.اگر این موارد برای شما مقدور نیستند تولید محتوای ویدئویی میتواند کلید نجات شما باشد و شما را به شهرت بالایی برساند.در این مقاله به نکاتی در مورد تولید محتوای ویدئویی اشاره خواهیم کرد.

ضبط و تولید محتوای ویدئویی که به بازاریابی ویدئو نیز شناخته میشود ممکن است با دیگر روش های بازاریابی آنلاین متفاوت باشد و برای افراد مبتدی که تازه وارد این حوزه شده باشبتند بسیار دشوار و چالش برانگیز باشد.

کاربران هنگامی که ویدئو تبلیغاتی شما را مشاهده میکنند 90 درصد شانس بیشتری برای انتخاب شما دارند تا دیگر روش های متنی تبلیغات.ویدئو ها تاثیر شگفت انگیزی بر روی موفقیت و پیشرفت هر برند و تجارتی دارند حتی برخی از پیش بینی های صورت گفته نشان میدهد که ممکن است طی چند سال آتی 80 درصد از تاثیر خرید آنلاین مشتریان از طریق ویدئو مارکتینگ برندهاست.

در این مقاله با 3 نکته در پیرامون شروع فرآیند ویدئو مارکتینگ آشنا خواهید شد.

تولید ویدئویی جذاب برای معرفی

در ابتدا کاربران باید بدانند حوزه فعالیت و تخصص شما چیست و باید بدانند تاچه حد به خدماتی که شما ارائه میدهید نیاز دارند.در یک ویدئوی نه زیاد بلند برای آنها توضیح دهید که خدماتتان چیست و قرار است چه نیازهایی را از آنها رفع کنید با این کار شما نزد کاربرانتان مورد اعتماد تر میشوید.

تبدیل نکته به ویدئو های کوتاه

در ابتدا اگر فکر میکنید برخی از نکات هست که مشتریانی که تازه به جمع شما پیوسته اند و یا کسانی که قصد دارند به جمع کاربران و مشتریان شما بپیوندند باید بدانند، این نکات را به صورت ویدئو هایی کوتاه به آنها توضیح دهید.ویدئو کوتاه میتواند از ده ثانیه تا پنج دقیقه به طول بیانجامد و چه بسا تاثیر بیشتری نیز داشته باشد.سعی کنید بین یک دقیقه و سی ثانیه ویدئو خود را تولید کنید.چرا که ویدئوهایی که طولانی هستند بعضا خسته کننده میشوند و کاربر تمایلی به دیدن آنها ندارد.

صدا و نور و پس زمینه

ویدئو ها باید دو عنصر مهم در آنها رعایت شود که یک صدا است و دیگری نور .شدت نور مناسب باعث میشود کاربر به دیدن ادامه فیلم راغب شود و صدای حرفه ای و رسا نیز باعث میشود پیام شما از طریق ویدئو خوب در ذهن مخاطب جای بگیرد.

دیگر عنصر مهم پس زمینه فیلم شماست.پرده سبز یا پرده کروماکی به پرده ای گفته میشود که با تابش نور ، نور را پس نمیزند و نور را در خود میگیرد.کاربرد پرده سبز در فیلم های سینمایی نیز مشاهده میشود برای مثال هنگامی که ساختن یک پس زمینه صحنه از فیلم هزینه بالاییی را در بر میگیرد از پرده سبز استفاده میکنند و آن پس زمینه را با استفاده از نرم افزارهایی مانند افترافکت تولید میکنند.

آموزش افترافکت در اصفهان

شما هم میتوانید از پرده سبز استفاده کنید و سپس پس زمینه خودتان را تغییر دهید.به زودی در سایت پدیده تجارت آموزش پرده سبز و کروماکی را نیز قرار میدهیم.

Green-screen-news-room-image

قبل از ورود به بازار و انتشار ویدئوهایتان برای چند هفته آینده تان ویدئو تولید کنید و برای مثال هر چهارشنبه و دو شنبه آنها را انتشار دهید.به جای اینکه به دنبال آن باشید که ویدئوهایتان را هرچه سریعتر انتشار دهید ، به فکر جذب مخاطب بیشتر باشید و این مقدور نخواهد بود مگر اینکه به جای انتشار زودتر به کیفیت کار فکر کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.