مقالات آموزشی

بیان چند نکته برای نویسندگان محتوای سایت

مفید بود؟
نکات و رموز زیادی در مساله نویسندگی وب سایت وجود دارد که دانستن آن برای ارائه محتوای مناسب ضرورت دارد. اگر شما بدانید که باید چگونه بنویسید بیشتر راه را طی کرده اید.

نکات و رموز زیادی در مساله نویسندگی وب سایت وجود دارد که دانستن آن برای ارائه محتوای مناسب ضرورت دارد. اگر شما بدانید که باید چگونه بنویسید بیشتر راه را طی کرده اید.

اشتباهات رایجی در زمینه نوشتار وجود دارد که در بسیاری از متون وب سایت نیز دیده می شود. این اشتباهات می تواند شامل مسائل گرامری باشد که صرفاً محدود به نوشتار وب سایت نیست. یکی از ان ها استفاده بیش از اندازه از اعلام و نشانه گذاری ها می باشد.

اگر خواننده شما مطلبی را مشاهده کند که در آن بیش از یک کاما وجود داشته باشد، سخت تر می تواند آن را درک کند و جمله شما را دنبال نماید. همچنین در متون وب سایت بهتر است به جای استفاده از مواردی چون “دو نقطه” و یا “ویرگول-نقطه” از جملات جدید استفاده شود.

جملات در محتوای یک وب سایت باید کوتاه باشند. یک جمله واضح نباید بیش از یک خط ادامه داشته باشد. اگر لازم است در محتوای خود به ذکر چند نکته بپردازید، بهتر است آن را به صورت لیست در پایین جمله ای کوتاه بیان کنید.

دقت داشته باشید که دیکته کلمات مورد استفاده شما باید صحیح باشد. این مساله در حیطه وب سایت اهمیت فراوانی دارد. اگر محتوای وب سایت برند شما دارای اشتباه دیکته ای باشد، نمی توان انتظار داشت مخاطب و بیننده به شما اعتماد کند.

ترجیحاً از کلمات مخفف استفاده نکنید، حتی اگر تصور می کنید که خواننده با آن اشنایی دارد. اگر لازم است در متنی از کلمات مخفف استفاده نمایید، صحیح ترین راه ان است که حداقل یک بار کلمه کامل را ذکر کنید و در پرانتز مخفف آن را بنویسید تا مخاطب با آن آشنا شود.

مسلماً در رابطه با محتوای وب سایت نکات زیادی وجود دارد. با این حال ذکر تمام این موارد در یک مقاله می تواند خسته کننده باشد. به همین منظور در متون آتی موارد بیشتری بیان خواهد شد. با ما همراه باشید!

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.