مفید بود؟

4 صفحه بسیار مهم در سایت شما

برخی از صفحه ها در سایت شما مهم تر از بقیه می باشند. ممکن است این موضوع از دید بسیاری از شما کاملاً واضح باشد، اما تجربه به ما نشان داده است که افراد حتی هنگامی که در رابطه با این موضوع اطلاع دارند نیز توجه زیادی به آن نمی کنند تا بتوانند این صفحه ها را ارتقا دهند.
به نظر ما شما می توانید با در نظر داشتن این صفحه ها به عنوان برترین و مهم ترین صفحه های موجود در یک سایت و انجام فعالیت های بسیار کوچک نتایج شناخته شدن سایت خود را به شدت تغییر دهید. هر وب سایتی متفاوت از دیگری می باشد، اما اگر بخواهیم به صورت کلی در این باره صحبت نماییم، 4 صفحه از مهمترین گزینه های هر سایت را می توان به شرح زیر بیان کرد:

  • صفحه خانه
  • صفحه درباره ما
  • بلاگ
  • صفحه تماس با ما

شما باید در جهت بهینه سازی این صفحه های کمال تلاش خود را به عمل آورید و همچنین در نظر داشته باشید که در صورتی که صفحه های دیگری در سایت شما بازدیدکنندگان بیشتر دارد، آن صفحه ها را نیز به عنوان برترین صفحه در نظر بگیرید.
Webone تیم کاملی از طراحان وب باتجربه دارد که تمام دوران کاری خود را صرف طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی کرده اند. عملکرد فوق العاده و برجسته آنان با مشتریان، باعث شده هر کسب و کاری که برای طراحی سایت جدید به ما مراجعه کرده به نتایج درخشانی برسد. حالا، ما قصد داریم به شما هم برای رسیدن به چنین نتایجی کمک کنیم.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.