مقالات آموزشی

راهی برای پیشرفت و تبدیل شدن به نویسنده بهتر

مفید بود؟

ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده با نویسنده دیگری می‌تواند متفاوت باشد. اما تمامی افراد، دارای یک ویژگی خوب هستند، آن هم این است که قرار است تا دنیای وب را تغییر دهند و به کودکان امروز و جوانان فردا، یاد دهند که چگونه باید یک کاری را انجام دهند.
در واقع، نویسنده بودن یک شغلی است که می‌تواند آرزوی بسیاری از افراد باشد، اما مطمئنا نویسندگی مناسب همه نیست و شما حداقل باید ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده داشته باشید تا بتوانید یک تولید کننده محتوا فوق العاده باشید.

 

تولید محتوا اختصاصی

برخی از کارفرمایان، اقدام به استخدام نویسندگان مطرح برای ساخت کاتالوگ می‌کنند و سپس کاتالوگ‌هایی را که ایجاد کردند را به عنوان رزومه در سایت خود قرار می‌دهند.
ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده به این صورت است که بتواند یک کتاب الکترونیکی مخصوص خود را چاپ کند و حتی آن را به فروش برساند. در واقع، اگر می‌خواهید از تمامی عناصر ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده استفاده کنید، این است که بتوانید هر کاری را در زمینه نویسندگی انجام دهید و یا اینکه تیم حرفه ای خود را تشکیل دهید و یا با وجود بودن در یک تیم حرفه ای مانند رایا مارکتینگ، اقدام به ایجاد مطالب و تولید محتوا اختصاصی برای دیگر شرکت‌های مطرح ایرانی کنید.

 انجام پروژه‌های کارفرمایان

در این مقاله، قرار است تا به شما یاد دهیم که چگونه می‌توان ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده را به دست آورد و سپس به مرور زمان کوتاهی، دیده شد و مشتریان بی شماری را کسب کرد.
به هنگامی که شما قصد دارید تا به تازگی ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده را به دست آورید، در حال حاضر نویسندگان بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که در حال انجام پروژه‌های کارفرمایان هستند و یا اینکه بهتر است بگوییم، در حال حاضر هزاران نویسنده در حال انجام پروژه‌های رایا مارکتینگ هستند و تمامی این نویسندگان موظف هستند تا با بهترین کیفیت ممکن، سفارش را نزد کارفرما تحویل دهند.

برای نویسنده شدن باید حتما در محل کار حضور فیزیکی داشته باشم؟

نیازی نیست تا برای اینکه ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده به دست آورید، حتما در محل کار حاضر شوید. بسیاری از کارمندان / نویسندگان رایا مارکتینگ، در حال حاضر از خانه خودشان اقدام به تحویل پروژه‌ها می‌کنند و در کار خود نیز بسیار موفق هستند.
شما نیز برای اینکه بخواهید ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده به دست آورید، می‌توانید از خانه و از راه دور، اقدام به انجام دورکاری کنید و پروژه‌های خود را انجام دهید.

 به جای سخت کار کردن، هوشمندانه عمل کنید!

در واقع برای اینکه به یک نویسنده بزرگ تبدیل شوید، حتما نیاز نیست تا در محل کار حاضر شوید و یا اینکه خیلی خیلی سخت تلاش کنید. شما می‌توانید در خانه خود کارها را انجام دهید و به جای سخت کار کردن، هوشمندانه عمل کنید.
مهم نیست که شما 1000 کلمه می‌نویسید و یا روزی 10000 کلمه را تولید می‌کنید، شما در واقع محتوایی را برای وبلاگ خود تولید می‌کنید که موثر باشد و خواننده بتواند جذب آن شود. بنابراین، مطمئنا اگر بخواهید کار نویسندگی را ادامه دهید، مطمئن باشید که در کمترین زمان ممکن به یک شخص محبوب نزد مردم و طرفداران خود خواهید بود و همه می‌خواهند تا محصولات شما را خریداری کنند.

 

تولید محتوا موثر

برای اینکه ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده به دست آورید، نیاز است تا تخصص‌های لازم برای نویسندگی را به دست آورید. آنطور که فکرش می‌کنید، کار نویسندگی سخت نیست. بلکه نیاز به انجام تلاش‌های لازم در اول کار است و پس از آن، دست شما برای کار کردن راه می‌افتد.
اولین چیزی که برای اینکه تبدیل به یک نویسنده شوید، این است که بتوانید خوب بنویسید. خوب بنویسید و در هر ژانری توانایی تولید محتوا موثر و تخصصی داشته باشید.

میزان سطح محبوبیت شما

اگر بتوانید چنین کاری را به خوبی انجام دهید، مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن خواهید توانست تا تخصص خود را افزایش دهید و همچنین میزان سطح محبوبیت شما در میان افراد مختلف و کارفرمایان محترم، افزایش دهید.برای اینکه تبدیل به نویسنده خوبی شوید و به اصطلاح ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده را به دست آورید، نیاز است تا مراحل زیر را به خوبی دنبال کنید.

نویسنده محتوا چه کسی است؟

برای به دست آوردن ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده باید بتوانید در ژانرهای مختلف محتوا تولید کنید
یکی از روش‌های موثر برای به دست آوردن ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده این است که بتوانید در حالات مختلف اقدام به تولید محتوا کنید. زمانی که این کار را انجام دهید، می‌توانید در گذر زمان، به گونه ای دست به قلم شوید که دست خط مخصوص خود را داشته باشید و حتی اگر کسی مطالب شما را بخواند و نام شما در پایین مطلب نباشد، مخاطب خواهد توانست تا تشخیص دهد که شما این محتوا را تولید کردید.

 ساخت یک پاراگراف

پس مطمئن باشید با وجود اینکه بتوانید در ژانرهای مختلف محتوا تولید کنید و همچنین بتوانید در حالات مختلف محتوا تولید کنید، در کمترین زمان ممکن به معروفیت دست پیدا خواهید کرد و یعنی اینکه ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده را به دست آوردید.
برای مثال، شما زمانی که یک متن خبری را می‌نویسید، دقیقا باید حالت خبری داشته باشد. شما نمی توانید از حالت طنز برای درج خبر استفاده کنید. زمانی که شما در حال ساخت یک پاراگراف درباره یک شرکت هستید، در واقع باید آن شرکت را بزرگ جلوه دهید.

 هر چیزی که دلتان می‌خواهد در وبلاگ بنویسید!

مدیریت وبلاگ، یک چیز شخصی است و شما می‌توانید هر چیزی که دلتان می‌خواهد در وبلاگ بنویسید. از دلنوشته‌های خود در وبلاگ نترسید. در واقع این به شما کمک می‌کند تا بتوانید در حالات مختلف اقدام به داستان سرایی کنید.
به یاد داشته باشید که ایده گرفتن از شخص دیگری، کپی نیست و نباید از این موضوع بترسید. ممکن است در اوایل مورد قضاوت افراد کوچک قرار بگیرید. اما در گذر زمان، شما متوجه خواهید شد که کارتان درست است. در واقع، همه ما، در سراسر جهان از یک دیگر ایده‌هایی را به ارث می‌گیریم و از آن استفاده می‌کنیم.

هرگز فکر نکنید با طولانی نوشتن قرار است به جایی برسید و یا اینکه ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده را به دست آوردید، در واقع، شما باید بتوانید تا با کوتاه ترین نویسه‌ها، اقدام به ارسال مطلب در مغز مخاطب کنید. هر چه مطلب شما کوتاه تر باشد و مخاطب راحت تر می‌تواند مطالب شما را درک کند.

نویسنده حرفه ای

از خودتان سوال بپرسید: تا به حال چند بار شده که یک مطلب 10 هزار کلمه ای را مطالعه کرده باشید.
مطمئنا تعداد آن به کمتر از 100 عدد است.
اما تا به حال چند بار شده که یک مطلب هزار کلمه ای را مطالعه کرده باشید؟ جواب این سوال، بی نهایت است.
ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده به گونه ای است که از موضوع خارج نمی شوند
ممکن است یک کارفرما از شما بخواهد تا برای سایت وی، اقدام به تولید محتوا کنید. حال با وجود اینکه کارفرما از شما چنین درخواستی کرده است، دلیل نمی شود تا هر موضوعی که دلتان خواست بنویسید و از این موقعیت سواستفاده کنید.

تولید محتوا برای کاربر

در واقع، یکی از ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده برتر این است که به هیچ وجه از موضوع خارج نمی شود.
اگر کارفرما از شما بخواهد تا راجع به بیت کوین مطالب تولید کنید، شما نمی توانید در رابطه با پزشکی اقدام به تولید محتوا برای کاربر کنید. یا اگر کارفرما از شما بخواهد که در رابطه با پول اقدام به تولید محتوا کنید، نمی توان اقدام به معرفی شغل‌های پولساز کنید.
در واقع در این مورد از شما انتظار می‌رود تا در مورد اقتصاد، ارزهای دیجیتال، بورس، فارکس و… صحبت کنید.

 

 ایده‌های جذاب تولید محتوا

شما به عنوان یک نویسنده فریلنس که دارای تمامی ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده هستید، باید بتوانید در یک موضوع ثابت قدم باشید و به طور مرتب اقدام به تولید محتوا کنید.
برای اینکه بتوانید اقدام به جذب موضوع مناسب کنید، می‌توانید از ابزارهای مختلفی مانند BuzzSumo و گوگل ترندز کنید.
در واقع زمانی که شما اقدام به استفاده از گوگل ترندز می‌کنید، خواهید توانست تا ایده‌های جذاب تولید محتوا که مرتبط با کسب و کار شما است را به دست آورید.

اقدام به تولید محتوا کنید

به فرض مثال، اگر می‌خواهید بدانید که در استان فارس، به چه تعداد افراد دنبال ارز دیجیتال هستند، می‌توانید از گوگل ترندز کمک بگیرید تا برای شما آمار داده‌های جستجو کلمات کلیدی مرتبط با ارز دیجیتال را در استان فارس نشان دهد.
البته لازم به ذکر است که گوگل ترندز در ایران، به تازگی شروع به پردازش داده‌ها به صورت تخصصی بر روی استان‌های ایران کرده است و اگر بخواهید به زبان خارجی مانند انگلیسی و یا هندی اقدام به تولید محتوا کنید، می‌توانید به طور تخصصی بر روی ایالت‌ها اقدام به انجام تحقیقات کنید.

ابزار گوگل ترندز

از ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده این است که محتوای واقعی تولید کنیدما به دنبال کپی مطالب نیستیم. اگر می‌خواهید تا ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده را به دست آورید، باید محتوای یکتا و غیرتکراری تولید کنید.بسیاری از نویسندگان هستند که اقدام به کپی و یا بازنویسی مطالب می‌کنند.

 

وقتی یک محتوایی در سطح وب وجود دارد، چه لزومی به بازنویسی آن دارد؟ اجازه دهیم تا مخاطب وارد آن سایت شده و آن محتوا را مطالعه کند.
در صورتی اجازه بازنویسی مطالب داریم که بتوانیم موارد دیگری را به آن اضافه کنیم و از این طریق می‌توان آگاه شد که ما در حال حاضر اقدام به ساخت محتوای یکتا کردیم که می‌تواند برای بازاریابی محتوا ما نیز مفید باشد.

 آژانس دیجیتال وبتو

در این مقاله به شما ذکر کردیم که چگونه می‌توان اقدام به دست آوردن ویژگی‌های شخصیتی یک نویسنده واقعی کرد و یک نویسنده خوب چه کسی است.

اگر شما می‌خواهید تا ویژگی‌های کلیدی شخصیتی یک نویسنده را به دست آورید، به شما پیشنهاد می‌شود تا روش‌های مذکور را دنبال کرده و آن را به خوبی اجرا کنید.
اگر قصد دارید تا نویسنده ای برای سایت خود استخدام کنید و یا اینکه اگر شما یک نویسنده با مهارت خوب هستید، می‌توانید از آژانس دیجیتال رایا مارکتینگ استفاده کنید. با استفاده از خدمات دیجیتال رایا مارکتینگ، قادر خواهید بود تا محتوای تخصصی برای سایت خود تولید کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.