مقالات آموزشی

پذیرش ۴۵ وبلاگ برتر در حوزه بازاریابی دیجیتال در خصوص پست های مهمان

مفید بود؟

 

نمونه کارهای خود را همراه درخواست، ضمیمه کنید

با درج پیوندی به نمونه کارها یا حداقل چند نمونه مرتبط با وبلاگ مورد نظر، توامندی های خود را به سر دبیر نشان دهید. اگر شما به تازگی کار خود را آغاز کرده اید و رزومه طولانی از پست های مهمان منتشر شده برای ارائه ندارید؛ یک وبلاگ شخصی را امتحان کنید. این یک فرصت عالی برای گسترش مهارت های نویسندگی و نمایش تخصص شما است.
 

بهترین راه ارتباط با ویراستار چیست؟

بهترین راه برای ارتباط با ویراستاران، شبکه های اجتماعی است. با لایک کردن، نظر دادن و به اشتراک گذاری پست های آنها شروع کنید. در همین حال، مراقب موضوعاتی باشید که ویراستار به آن می پردازند. این به شما نشان می دهد که ویراستار چه انتظاری از شما دارد. اگر نمی دانید چگونه آن ها را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید، بهتر است گروه ها را در شبکه های اجتماعی جستجو کنید. برای مثال، می توانید به گروه B2B Bloggers Boost در فیس بوک بپیوندید.
 

45 وبلاگ برتر که  پست مهمان می پذیرند

کدام وبلاگ های درجه یک در زمینه بازاریابی دیجیتال پست مهمان می پذیرند؟ در اینجا، با ماهیت این وبلاگ ها، موضوعاتی که آنها پوشش می دهند و دستورالعمل هایی که باید به آن ها توجه داشته باشید، بیشتر آشنا خواهید شد.

1. وبلاگ Woorise

آنها به دنبال پست هایی هستند که زوایای هیجان انگیز و کاربردی جذب مشتریان و بازاریابی دیجیتال را پوشش دهد. پست های قبلی آنها را به دقت بررسی کنید تا از به هم خوردگی و انتشار پست های مشابه جلوگیری کنید. همچنین فراموش نکنید که دستورالعمل های آنها را بخوانید تا از دوباره کاری ها و اتلاف وقت جلوگیری کنید.
 

2. وبلاگ OnCrawl

نویسندگانی که در این وبلاگ فعالیت می کنند، درباره سئو فنی، بودجه خزیدن و بهینه سازی سرعت سایت می نویسند. اگر در بخش های از سئو فنی آگاهی دارید و می توانید در رابطه آن مطلب بنویسید، این وبلاگ یک مکان عالی برای انتشار پست های شما خواهد بود. ربکا باربل یکی از افرادی است که در مورد پست مهمان، مزایا و معایب آن صحبت می کند. در اینجا می توانید با دستورالعمل های او در زمینه بازاریابی دیجیتال و پست مهمان آشنا شوید.

 

3. وبلاگ SingleGrain

اگر به نوشتن در موضوعات زیر علاقه مند هستید، SingleGrain یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود:
• سئو ، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی موتور های جستجو
• تبلیغات PPC.
• تبلیغات اجتماعی پولی و بازاریابی رسانه های اجتماعی.
• بازاریابی محتوا.
• قیف فروش و بهینه سازی نرخ تبدیل.
• تبلیغات آمازون.
•تجارت الکترونیک.

همچنین این وبلاگ شامل مقالات بسیاری در زمینه مقایسه بین محصولات مختلف است و جمع بندی های تخصصی است.در اینجا می توانید با دستورالعمل های نگارش در SingleGrain آشنا شوید.
توجه: معمولا چند ماه طول می کشد تا پست مهمان شما در این وبلاگ نمایش داده شود. زیرا این وبلاگ در میان مشارکت کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار است.
 

4. وبلاگ VentureBeat

VentureBeat

اغلب پست هایی که در زمینه اخبار  تکنولوزی و فناوری های نوظهور تولید می شود را پذیرش می کند. سعی کنید طول پیش نویس شما از 600 – 1200 کلمه تجاوز نکند.اگرچه دستورالعمل های ارسال پست مهمان آنها بیان می کند که بیشتر به دنبال محتوا هایی در زمینه فناوری، استراتژی داده هستند ، اما دسته بندی هایی برای بازاریابی دیجیتال و رسانه ها نیز در سایت دارند. اگر پست مهمان شما پذیرفته شد، بین یک تا سه روز کاری فرصت دارید که برای همکاری با وبلاگ آماده شوید.
 

5. وبلاگ MarketingProfs

این وبلاگ اغلب پست های مهمان با موضوع بازاریابی B2B سازمانی را می پذیرد. پست ها باید بین 800 تا1000 کلمه باشند و از 1200 کلمه تجاوز نکند. پست ها باید به به صورت پیوست و قالب Microsoft Word ارسال شوند ، نه PDF یا Google Docs. اگر پست شما پذیرفته شد ، ظرف یک یا دو هفته به پیشنهاد آنها پاسخ دهید. با این حال معمولا بررسی در خواست های کسانی که پست مهمان ارسال می کنند، سه تا چهار ماه به طول می انجامد. بنابراین محتوایی را که می خواهید سریع منتشر شود ارسال نکنید.
 

6. وبلاگ Business 2 Community

این وبلاگ به پست ها خبر ساز علاقمند است. به عنوان مثال: پست هایی با این عنوان، نظر کاربران در مورد ویژگی جدید توییتر یا به روز رسانی های مربوط به تبلیغات فیس بوک. در اینجا می توانید دستورالعمل های مربوط به ارسال پست مهمان را بررسی کنید. آنها همیشه از کاربران می خواهند نمونه کار های قبلی شما را به اشتراک بگذارند؛ بنابراین آماده ارائه نمونه کارها باشید.
 

7. وبلاگ Serpstat

وبلاگ Serpstat در حال افزایش جامعه نویسندگان خود است، بنابراین آنها به مطالبی علاقه مند خواهند شد که به آنها کمک می کند تا با سایر انفلوئنسر ها ارتباط برقرار کنند.در این وبلاگ پست هایی با نقل قول هایی از متخصصان مورد توجه قرار می گیرد. برای اینکه همکاری شما متقابلاً سودمند باشد ، باید آمادگی داشته باشید تا خدماتی را به آن ها ارائه دهید. به عنوان مثال: به رسانه های اجتماعی آنها کمک کنید و به آنچه به اشتراک می گذارند توجه کنید. همچنین، فراموش نکنید که دستورالعمل های وبلاگ آنها را بررسی کنید.
 

8. وبلاگ HubSpot

وبلاگ HubSpot دارای چهار زیر مجموعه است که می توانید در آنها مشارکت کنید: بازاریابی دیجیتال ، فروش، خدمات و وب سایت. برای هر یک از این موضوعات، می توانید از این منابع استفاده کنید:
•پست های تجربی
• پست های تحلیلی.
• پست های متعارف (راهنمای عمیق).
• تصویری (اینفوگرافیک ، نمودار داده).

شما می توانید دستورالعمل های وبلاگ نویسی گسترده آنها را در اینجا پیدا کنید. دسترسی به این وبلاگ برای ارسال پست مهمان کمی دشوار است، حتی اگر نمونه کارهای برجسته داشته باشید. توصیه می کنیم مقالات تحریریه وبلاگ را به اشتراک بگذارید و نظرات خود را ارائه دهید. همچنین ایده خوبی است که به یکی از جدیدترین مقالات HubSpot در پست مهمان خود پیوند دهید. اگر به دنبال ارتباطات هستید ، مگ پرتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند.
 

9. وبلاگ Blogging Wizard

برای ارسال پست مهمان در این وبلاگ، راهنماها و دستورالعمل ها را به دقت بررسی کنید به عنوان مثال، موضوعاتی از قبیل “چگونه سئو و بازاریابی دیجیتال را با PPC بهبود بخشیم” اغلب در این وبلاگ مشاهده می شود. آدام کانل شخص مناسبی خواهد بود که در مورد مشارکت مهمان بعدی شما صحبت کند.

 

10.وبلاگ Ahrefs

Ahrefs یک وبلاگ محبوب دارد ، بنابراین آنها در مورد آنچه منتشر می کنند گزینشی و با دقت عمل می کنند. این بدان معناست که آن ها به اصالت محتوا ، استراتژی های منحصر به فرد و زوایای عملی در رابطه با پست های مهمان توجه ویژه ای دارند. اگر از طرفداران این ابزار هستید ، شانس قبولی شما مضاعف خواهد بود. با چنین وبلاگی ، ابتدا باید یک رابطه ایجاد کنید. شما می توانید با اظهار نظر ارتباط خود را با وبلاگ تقویت کنید. بحث ها در گروه های فیس بوکی مانند: Ahrefs Insider دنبال کنید.

 

11. وبلاگ Mention

این وبلاگ یک ابزار گوش دادن اجتماعی و نظارت بر نام تجاری است. وبلاگ منشن به موضوعات مختلف بازاریابی دیجیتال می پردازد ، اما تمرکز اصلی آن بر روندها در رسانه های اجتماعی است. اطلاعات زیادی را می توانید در دستورالعمل های مربوط به ارسال پست مهمان آنها بیابید. به جای ارسال در خواست به یک ایمیل عمومی ، می توانید مستقیماً با ویراستار Mention در توییتر یا لینکداین ارتباط برقرار کنید.
 

12. وبلاگ Advanced Web Ranking

Web Advanced Ranking در زمینه سئو و رتبه بندی در موتور های جستجو  فعالیت می کند. به طور طبیعی، وبلاگ آن ها پر از راهنماها، فهرست ها و گزارش های تخصصی در مورد آخرین روندهای سئو است. نرم افزار AWR داده های تازه را دوست دارد، بنابراین پست های خود را با اسکرین شات، اینفوگرافیک و جداول، غنی کنید. اگر داستانی در زمینه موفقیت دارید، از مشارکت شما قدر دانی خواهد شد. برای پست های مهمان، می توانید با Eugen Oprea ، که مدیر محتوا در این وبلاگ است، تماس بگیرید.
 

13. وبلاگ Jeff Bullas

این وبلاگ توسط جف بولاس اداره می شود و به مطالب اصیل و نو علاقه مند است که هیچگونه تبلیغات شخصی در آن نباشد. این وبلاگ ، در دستورالعمل های خود ، پیشنهاد می کند حداقل سه عنوان را برای ارسال پست مهمان ارائه دهید. این موضوع، احتمال پذیرفته شدن شما را افزایش می دهد؛ زیرا احتمال بیشتری وجود دارد که آنها از ایده های شما خوششان بیاید. برای برجسته شدن و افزایش شانس خود برای پذیرش؛ پیشنهاد می کنیم عناوین خلاقانه را در جلسات  طوفان مغزی مطرح کنید.
 

 

14. وبلاگ Shane Barker

وبلاگ شین بارکر بر روی  بازاریابی دیجیتال، سئو و اینفلوئنسر مارکتینگ متمرکز است. اگر پست مهمان شما با دقت و ظرافت تولید شود، احتمال زیادی وجود دارد تا پذیرفته شوید. این وبلاگ موارد زیادی از درخواست ها را در دوره های منظم مورد بررسی قرار می دهد و این ممکن است شانس شما برای ورود به این وبلاگ باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ارسال پست مهمان ، دستورالعمل های وبلاگ را بررسی کنید.

 

15. وبلاگ BuzzSumo

BuzzSumo در زمینه بازاریابی محتوا تخصص دارد. شما می توانید با  ارائه مهارت های خود در زمینه های  بازاریابی محتوا و سئو شانس بیشتری برای ارسال پست مهمان داشته باشید. بازاریابی ویدئویی و روابط عمومی دیجیتال نیز جز مهارت هایی است که این وبلاگ به آن توجه ویژه دارد. لوئیس لین هان مدیر تولید محتوا در BuzzSumo است، بنابراین او بهترین فردی است که می تواند در زمینه چگونگی ارسال پست ، به شما کمک کند. وبلاگ BuzzSumo شامل تعداد زیادی مقاله با داستان های موفقیت آمیز است. اگر چیزی برای گفتن دارید ، حتماً به سراغ آن بروید.

 

16. وبلاگEinstein Marketer

موضوعات کلیدی در این وبلاگ شامل سئو و SMM و نحوه هماهنگی بین آنها است. سئو برای وردپرس نیز مناسب خواهد بود. دستورالعمل های این وبلاگ در اینجا آمده است. سعی کنید رزومه  خود را مستقیماً برای جاش بارنی ارسال کنید.
 

17. وبلاگ Harvard Business Review

وبلاگ HBR در زمینه های استراتژی، رهبری، تغییر و تحول سازمانی ، نوآوری ، تصمیم گیری، بازاریابی دیجیتال، تغییرات شغلی، تعادل بین کار و زندگی و تیم های مدیریتی، پست مهمان می پذیرد. پنج عنصری که آنها در یک پست مهمان جستجو می کنند عبارتند از: تخصص، شواهد ، اصالت ، مفید بودن و اقناع پذیری. HBR اعلام کرده است که بررسی پست ها ممکن است هفته ها به طول انجامد.

 

18. وبلاگ Rank Ranger

Rank Ranger یک وبلاگ در زمینه سئو است که به مشاغل کمک می کند ترافیک ارگانیک را افزایش داده و رتبه خودرا در SERPs کنترل کنند. این وبلاگ از بینش های مفید در خصوص سئو ، جمع بندی متخصصان، آمار و راهنماها برخوردار است. اگر محتوایی برای مشارکت در این زمینه ها دارید، از این فرصت استفاده کنید. شما می توانید یک پیوند دائمی به وب سایت خود یا یکی از حساب های خود در رسانه اجتماعی دریافت کنید، که می تواند یک فرصت عالی برای پیشرفت حرفه ای شما محسوب شود. به طور کلی ، این وبلاگ پست مهمان درباره سئو، بهینه سازی وب و بازاریابی آنلاین را می پذیرد، اما قبل از ارسال راهنما، دستورالعمل ها را بررسی کنید.
 

19. وبلاگ Wordable.io

وبلاگ Wordable.io یک ابزار بازاریابی محتوا است که به برند ها کمک می کند پست ها را به صورت انبوه در هر وب سایتی بارگذاری کنند؛ بدون اینکه نیاز باشد زمان زیادی را صرف ویرایش آن کنند. این وب سایت مقالاتی در زمینه های مختلف از جمله وبلاگ نویسی ، بازاریابی محتوا ، CMS و بهره وری را به عنوان پست مهمان می پذیرد. ویراستاران Wordable.io مقالاتی را که با تحقیقات و داده ها پشتیبانی می شوند در اولویت انتشار قرار می دهند. تنها در صورتی از سوی این وبلاگ پذیرفته می شوید که پست مهمان خود و ارزش آن را تشریح کنید. Wordable.io برای همه کسانی که می خواهند پست مهمان ارسال کنند، این شرایط را ایجاد کرده است ، اما مطمئن شوید که از دستورالعمل ها پیروی می کنید.
 

20. وبلاگ Getresponse 

Getresponse همه چیز در مورد اتوماسیون بازاریابی است. اگر در رابطه با بازاریابی ایمیلی ، ساخت وب سایت و بهینه سازی قیف های تبدیل چیزی برای به اشتراک گذاشتن دارید ، این وبلاگ گزینه کاملی برای شماست. Getresponse نمونه های واقعی را دوست دارد ، بنابراین مطمئن شوید که داده های موثق را به پست مهمان خود اضافه کرده اید. فراموش نکنید که برخی از مطالعات اخیر را به مقاله خود اضافه کنید. به طور متوسط ، یک پست مهمان باید بیش از 1300 کلمه داشته باشد و تحقیقات  را در مورد موضوع ارائه دهد. اگر مطلبی دارید که این شرایط در آن لحاظ شده است، آن را به پیوست درخواست خود، ارسال کنید. می توانید با میشال لشسینسکی ، ویراستار Getresponse درباره پذیرش پست مهمان صحبت کنید.

 

21. وبلاگ Mangools

Mangools مجموعه قدرتمندی از ابزارهای سئو را ارائه می دهد که شامل تحقیقات کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل پیوندها و رقبا و نیز ردیابی موقعیت است. سعی کنید راهنماهای مرحله به مرحله و مطالعات موردی را به آنها ارائه دهید. آیا سایت شما به طور قابل توجهی ترافیک ارگانیک را افزایش داده است؟ اگر پاسخ مثبت است ، از این داستان می توانید برای نوشتن پست مهمان در این وبلاگ استفاده کنید. فراموش نکنید که دستورالعمل های وبلاگ آنها را بررسی کرده تا درک بهتری از آنچه آنها به دنبال آن هستند، به دست آورید. Maros Kortis بهترین فردی است که در مورد مشارکت احتمالی و ارسال پست مهمان می توانید با او صحبت کنید.
 

22. وبلاگ CXL

در ابتدا ، این وبلاگ فقط در مورد موضوعاتی مانند CRO مطلب می گذاشت، اما اکنون موضوعات متنوع تری را در دستور کار قرار داده است. در حال حاضر ، آنها به معنای واقعی کلمه در مورد هر چیزی که به کسب و کارها کمک می کند به نتایج بهتری برسند، مطلب منتشر می کند. باید به خاطر داشته باشید که CXL فقط محتوایی که به خوبی روی آن کار شده و بیش از 2000 کلمه است  را به عنوان پست مهمان می پذیرد. جزئیات بیشتر را در دستورالعمل های وبلاگ CXL بیابید.

 

23. وبلاگ Linkody

وبلاگ Linkody به دنبال پست هایی در زمینه سئو است. اگر شما در زمینه سئو متخصص هستید و پست هایی در این زمینه منتشر می کنید ، مطمئناً باید این وبلاگ سری بزنید.از طرفی این وبلاگ به دنبال پست های بسیار طولانی هستند که بیش از 2000 کلمه دارد. در این صفحه می توانید درباره دستورالعمل های  ارسال پست مهمان در وبلاگ Linkody بیشتر بدانید. از آنجا که آنها یک ابزار لینک سازی هستند ، تمرکز و ارسال پست در این وبلاگ به برجستگی شما به عنوان یک نویسنده کمک شایانی خواهد کرد.
 

24. وبلاگ Compose.ly

Compose.ly دارای پست هایی است که انواع موضوعات بازاریابی محتوا را پوشش می دهد. این وبلاگ موارد متعددی مانند ایجاد محتوا و ارتقاء و بازنویسی محتوا و نکات مربوط به سئو را پوشش می دهد. این وبلاگ به شما امکان می دهد پست مهمان خود را با طول حداقل 1000 کلمه در این وبلاگ قرار دهید. در اینجا پیوندی به صفحه آنها قرار دارد، شما می توانید از تجربیات خود برای ما بنویسید.

 

25. وبلاگ Website Promoter

این وبلاگ برای شما امکان نوشتن درباره طیف گسترده ای از موضوعات را فراهم می کند. وبلاگ  Website Promoter درباره موضوعاتی مانند: بازاریابی دیجیتال صحبت می کند، از جمله ترفند های رشد و مدیریت نام تجاری. شما می توانید در زمینه مربوط به PPC، سئو، بازاریابی ایمیلی و حتی موضوعات مربوط به حوزه بازاریابی آفلاین، پست مهمان ارسال کنید. از بخش “برای ما بنویسید” دیدن کنید.
 

26. وبلاگ Adzooma

Adzooma یک بستر تبلیغاتی است که شرکت ها معمولا از آن برای تبلیغات گوگل، مایکروسافت و فیس بوک استفاده می کنند. اگر در بخش هایی از تبلیغات دیجیتال مسلط هستید ، از مشارکت شما و ارسال پست مهمان بسیار قدردانی خواهد شد. اگر مشاغل کوچکی را اداره می کنید ، Adzooma یک پلت فرم عالی برای افزایش بازدید آنلاین شما خواهد بود. همچنین شما می توانید از این فرصت برای ایجاد اقتدار در صنعت خود استفاده کنید. قبل از ارسال پست مهمان ، مطمئن شوید که با دستورالعمل ها آشنا شده اید.

 

27. وبلاگ Chanty

Chanty یک چت بات Al-powered است که به شما کمک می کند تا با تیم خود در ارتباط باشید و به شکل کارآمدتری کار کنید. شما می بایست بر اساس دستورالعمل های این وبلاگ آماده باشید تا موضوعی را برای ارائه مطرح کنید. موضوعاتی مانند: ارتباط ، همکاری یا بهره وری مرتبط است. اگر فرصتی برای بهبود بهره وری تیم خود داشته اید ، Chanty مکان مناسبی برای بیان این داستان خواهد بود.  وبلاگ Chanty یک صفحه جداگانه دارد تا قبل از  اینکه پست مهمان خود را به صورت کامل بنویسید، پیشنهادات خود را ارسال کنید. این وبلاگ مقالاتی با طول 1000 تا 2000 کلمه را می پذیرد. به لحن پست هایی که پیشتر منتشر شده است توجه کنید و دستورالعمل های مربوط به نویسنده را به طور کامل مطالعه کنید همچنین می توانید مستقیماً با آناستازیا متویوا تماس بگیرید.

28. وبلاگ Prowly

Prowly یک نرم افزار روابط عمومی است؛ که به شما کمک می کند پوشش رسانه ای برند خود را بهبود ببخشید.
آنها در وبلاگ خود در مورد همه موارد مرتبط با روابط عمومی دیجیتال، ایجاد لیست رسانه ها، نوشتن اطلاعیه های مطبوعاتی و ایجاد روابط عمومی داخلی، مطالبی منتشر می کنند. اگر می خواهید در میان نویسندگان پرولی باشید، با خواندن دستورالعمل ها شروع کنید. همچنین می توانید طرح خود را با استفاده از فرم تماس موجود در این صفحه ارسال کنید. Prowly این امکان را به شما می دهد تا قبل از نوشتن پست مهمان، عنوان و طرح کلی خود را مشخص کنید، که این می تواند بسیار مفید باشد. به طور کلی، این وبلاگ مقالاتی را که بین 1500 تا 4000 کلمه دارد را پذیرش می کنند. همچنین توصیه می شود تحقیقات کلمات کلیدی را انجام داده و آن را به پست مهمان خود اضافه کنید. صفحه دستورالعمل ها نیز موضوعاتی را که برای این وبلاگ اولویت دارد، ترسیم می کند. این صفحه مرتبا به روز می شود، بنابراین قبل از تصمیم گیری برای ارسال پست مهمان، آن را بررسی کنید.
 

29. وبلاگ Postfity

Postfity یک وبلاگ برنامه ریز در زمینه رسانه های اجتماعی مانند: فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و لینکداین است. مخاطبان مورد نظر این وبلاگ مشاغل کوچک هستند. تمرکز اصلی در اینجا این است که چگونه بازاریابی رسانه های اجتماعی را در فیس بوک،اینستاگرام، توییتر، لینکداین  را بهتر، سریعتر، ارزان تر و با نتایج بهتر انجام دهیم. این وبلاگ قوانین سختگیرانه ای در مورد چگونگی انتشار پست مهمان دارد. دستورالعمل های گام به گام را در صفحه قوانین دنبال کنید.
 

30. وبلاگ DigitalNovas

DigitalNovas وبلاگی است که موضوعات مربوط به بازاریابی دیجیتال ، سئو و فریلنسینگ را پوشش می دهد.
در این وبلاگ می توانید پست هایی با ایده های مربوط به وبلاگ نویسی ، رونویسی ، ایجاد محتوا ، بازاریابی محتوا ، اینفلوئنسر مارکتینگ و رسانه های اجتماعی ارسال کنید. قبل از نوشتن 3 تا 5 ایده برای پست مهمان خود ارائه دهید. دستورالعمل های ذکر شده در صفحه را دنبال کنید.
 

31. وبلاگ Userpilot

Userpilot به مشتریان کمک می کند تا پذیرش و تعامل با کاربر را بهبود بخشند. این وبلاگ بر اساس شرایطی مانند پرسونای مشتری یا تجربیات وی از محصولات اقدام به انتشار پست مهمان می کند. در صورتی که پستی با مضمون تجربه مشتری ، رشد محصول یا مطالعات موردی درباره موفقیت مشتری تولید می کنید، شانس شما برای انتخاب شدن از سوی این وبلاگ افزایش خواهد یافت. برای کسب اطلاعات بیشتر دستورالعمل های آنها را بخوانید. برای درک عناوینی که اخیراً پذیرفته شده اند ، پستهایی که اخیرا منتشر شده را مرور کنید. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید می توانید مستقیماً با امیلیا کورچینسکا تماس بگیرید.
 

32. وبلاگ ContactPigeon

ContactPigeon ابزارهای اتوماسیون بازاریابی مانند: omnichannel را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این خدمات به بازاریابانی که در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت دارند، امکان دسترسی به راه حل های مورد نیاز برای جذب و حفظ مشتری را می دهد. هرگونه موضوعی که مربوط به خرده فروشی ، فروش فزاینده ، شخصی سازی تجارت الکترونیک و تجزیه و تحلیل آن و نیز هدف گذاری مجدد باشد، از نکات مورد علاقه این وبلاگ است. اگر مطالعاتی در زمینه چگونگی توسعه تجارت ، سفر و مواد غذایی دارید؛  با استفاده از این صفحه با ما تماس بگیرید. برای ارسال پست مهمان حداقل به 1000 کلمه نیاز است.
 

33. وبلاگ SEO Butler

این وبلاگ خدمات مربوط به سئو را برای رفع نیازهای بازاریابی شما، ارائه می دهد؛ که شامل تولید محتوا، اطلاعیه های مطبوعاتی و ارسال پست مهمان است. این وبلاگ موضوعات مربوط به بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهد. داستان های موفقیت آمیز و مطالعات موردی در این وبلاگ بسیار محبوب هستند. برای ارسال ایده ها و پست مهمان خود، فرم تماس آنها را پر کنید.
 

34. وبلاگ ReferralCandy

ReferralCandy یک شرکت خدمات نرم افزاری است. این وبلاگ به فروشگاه های آنلاین این قابلیت را می دهد تا یک برنامه ارجاع ایجاد کنند،  آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و برای هر خرید جدید، پاداش دریافت کنند. این پاداش می تواند در قالب تخفیف، وجه نقد یا هدایای ویژه باشد. مخاطبان این وبلاگ اغلب صاحبان تجارت الکترونیک و کارآفرینان هستند. اگر موضوع مناسبی برای آنها دارید، با ما تماس بگیرید. قبل از نوشتن پست مهمان خود، 3 تا 5 ایده به همراه عنوان و چکیده ارائه دهید. در صورت نیاز می توانید با ایمیل های ذکر شده در صفحه دستورالعمل های پست مهمان یا با Eleanor Tay تماس بگیرید.

 

35. وبلاگ CandyBar

وبلاگ CandyBar نکات و ترفندهایی را برای وفاداری مشتریان در کسب و کار های کوچک و متوسط به کاربران خود ارائه می دهد. اگر ایده ای برای بازگرداندن مشتریان برای بار دوم و سوم به فروشگاه ها دارید ، با ما تماس بگیرید.CandyBar عضوی از خانواده ReferralCandy است و بنابراین شباهت های بسیاری بین این دو وجود  دارد. قبل از نوشتن ایده خود را مطرح کنید و با Eleanor Tay تماس بگیرید.
 

36. موسسه بازاریابی محتوا

موسسه بازاریابی محتوا یک مرکز بازاریابی دیجیتال همه کاره است که با انتشار تحقیقات و مطالعات با کیفیت بالا، در صنعت خود اقتدار پیدا کرده است. بنابراین ، آمادگی لازم را داشته باشید که رزومه شما از هر لحاظ مورد بررسی و نقد قرار گیرد. اما اگر آن ها به نتیجه برسند که مقاله شما معیار های مورد نظر را در نگارش محتوا رعایت کرده ، این فرصت را خواهید داشت که در یکی از معتبرترین وب سایت های بازاریابی به عنوان نویسنده استخدام شوید. دستورالعمل های CMI در این وبلاگ هیچ تفاوتی با وبلاگ های دیگر ندارد ، اما فقط مقالاتی را می پذیرد که بینش های منحصر به فردی را ارائه می دهند، (که ترجیحاً) قبلاً در هیچ جای دیگری به اشتراک گذاشته نشده است. همچنین ، در اینجا می توانید تجزیه و تحلیل شکاف محتوایی را که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم ، بررسی کنید.

 

37. وبلاگ Social Media Examiner

اگر بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی از زمینه های کاری شماست ، این وبلاگ برای شما ساخته شده است. Social Media Examiner یکی از بزرگترین جوامع بازاریابی آنلاین است و انتشار پست مهمان در آنجا به پیشرفت حرفه ای نویسندگی شما کمک خواهد کرد. بازاریابی رسانه های اجتماعی یک موضوع نسبتاً گسترده است ،به همین خاطر Social Media Examiner ترجیح می دهد مقالاتی را درباره نحوه استفاده مشاغل کوچک و متوسط از بستر رسانه های اجتماعی را منتشر کند. می توانید جزئیات بیشتر در مورد موضوعات و قالب بندی را در دستورالعمل های مربوط به پست مهمان بررسی کنید. همچنین ایده خوبی است که با کیم داروست ، ویراستار ارشد آنجا ارتباط برقرار کنید.

 

38. وبلاگ Involve.me

اگر به موضوعاتی مانند نرخ تبدیل و قیف های فروش علاقه مند هستید، وبلاگ Involve.me فرصتی عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده های شما خواهد بود. این وبلاگ به همه چیز درباره جذب و نگهداری مشتری و صنایعی مانند تجارت الکترونیک، بازاریابی دیجیتال، روابط عمومی و آموزش می پردازد. Involve.me در دستورالعمل های خود اشاره می کند که همه موضوعات مورد تأیید قرار می گیرند. بنابراین، دو یا سه ایده ارائه دهید و آنها را برای ویراستار ارسال کنید.به این نکته توجه داشته باشید که پست مهمان شما نباید کمتر از 1000 کلمه باشد. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید با مونیکا بنکاتووا تماس بگیرید.

 

39. وبلاگ CoSchedule

CoSchedule یک مجموعه موفق در زمینه بازاریابی دیجیتال و مجهز به تقویم بازاریابی، استودیوی تولید محتوا و سایر ابزارهای اتوماسیون بازاریابی است. موضوعاتی که در بیشتر در وبلاگ CoSchedule با آن مواجه می شوید شامل: بازاریابی محتوا، سئو و رسانه های اجتماعی است. دستورالعمل ها مشخص می کنند که CoSchedule فقط پست های آموزشی را از نویسندگان مهمان  می پذیرد. ناگفته نماند که نباید موضوعی را مطرح کنید که قبلاً به آن پرداخته شده است.می توانید پست مهمان خود را با استفاده از این فرم ارسال کنید ، اما ابتدا با قوانین پست مهمان آشنا شوید.
 

40. وبلاگ VWO

VWO در آزمایش A/B تخصص دارد. اگر ایده یا مطالعاتی را در این زمینه انجام داده اید، از مشارکت شما بسیار قدردانی خواهد شد. جدا از آزمایش A/B ، VWO پست های مهمان در مورد CRO ، تعامل با مشتری و تجربه وب سایت را می پذیرد. اگر می خواهید پیوندهایی را در مقاله خود قرار دهید ، مطمئن شوید که همه آنها دارای DA بیشتر از 70 هستند. برای راهنمایی های بیشتر ، از صفحه مربوط به بایدها و نباید های ارسال پست مهمان VWO دیدن کنید.

 

41. وبلاگWave.video

آیا به موضوعات حوزه بازاریابی ویدیویی علاقمند هستید؟ اگر جواب شما مثبت است، Wave.video فرصتی عالی برای شماست تا ایده های خود را به اشتراک بگذارید. Wave.video همه جنبه های بازاریابی ویدیویی را پوشش می دهد، از انتخاب سخت افزار و نرم افزار مناسب تا راهنمای گام به گام برای تولید محتوای ویدیویی. این وبلاگ از نظر تنوع موضوعات بسیار انعطاف پذیر است، اما بسیاری از آنها قبلاً پوشش داده شده اند. بنابراین شما باید به موضوعات و ایده های نو تر فکر کنید. می توانید از این فرم برای ارائه طرح و پست مهمان خود استفاده کنید.
 

42. وبلاگ Noupe

Noupe یک وبلاگ دانش محور است که موضوعات مختلفی را برای توسعه دهندگان وب و طراحان، پوشش می دهد. همچنین مقالات زیادی در مورد توسعه و اجرای وب سایت های تجارت الکترونیک منتشر می کند. اگر یک مطالعه موردی یا تحقیق برای ارائه دارید، این وبلاگ می تواند گزینه ای عالی برای ارسال پست مهمان محسوب شود.  نوپ به توصیه ها و راهنمایی های کاربردی با ارزش علاقه مند است. شما باید ایده خود را توسط دیوید ویلیامز، سردبیر Noupe، با تکمیل فرم درخواست پست مهمان ارسال کنید.
 

43. وبلاگ Lemlist

در این وبلاگ می توانید هر چیزی را که با بازاریابی ایمیلی در ارتباط  است بیابید. اگر ایده های موضوعی در زمینه اطلاع رسانی، بازاریابی ایمیلی ، مشارکت در تولید پست مهمان، نرخ تبدیل و افزایش لیست ایمیل دارید، می توانید آنها را در این وبلاگ به اشتراک بگذارید. اگر بتوانید داستانی از یک موفقیت شخصی را روایت کنید ، قطعاً مورد توجه آن ها قرار خواهد گرفت. همچنین اگر در مورد استراتژی ها و ابزارهای بازاریابی ایمیلی مشاهداتی انجام داده اید، مقاله شما می تواند جز گزینه های ارسال به عنوان پست مهمان قرار گیرد. در اینجا می توانید تمام اطلاعات تماس را برای ارائه پیشنهادات خود بیابید.
 

44. وبلاگ LiveChat

LiveChat علاقه مند به مشارکت در زمینه  پست مهمان با موضوعات بازاریابی آنلاین و خدمات مشتریان است. این وبلاگ فقط به دیدگاه های جدید علاقه مند است ، بنابراین اگر موضوع شما دیدگاه های قدیمی را پوشش دهد ، پذیرفته نمی شود. LiveChat از همه مشارکت کنندگان در ارسال پست مهمان انتظار دارد که مقاله های خود را با تحقیقات و منابع موثق پشتیبانی کنند. اگر در تولید محتوا از تصاویر، جداول و نمودار های استفاده کنید ، شانس خود را برای پذیرفته شدن افزایش خواهید داد. اطمینان حاصل کنید که قبل از ارسال طرح خود، دستورالعمل ها را خوانده اید.
 

45. وب سایت G2.com

G2 یک وب سایت محبوب است که برند ها در صنایع مختلف مانند: فروش، بازاریابی، تجارت، طراحی، توسعه، منابع انسانی و غیره حمایت می کند. به طور طبیعی، مرکز یادگیری G2 موضوعات مختلفی را پوشش می دهد: بازاریابی ، فروش، منابع انسانی، امنیت، ERP، زیرساخت فناوری اطلاعات و مدیریت. باید توجه داشته باشید که پست مهمان شما نباید کمتر از 2500 کلمه باشد. تیم تحریریه G2 بیش از دو پیوند در مقاله را مجاز نمی داند. اما مطمئن شوید که این پیوند ها از صفحه اصلی، صفحه فرود، یا حاوی محتوای تبلیغاتی نیستند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.