مقالات آموزشی

آشنایی با  ۲۵ نمونه صفحه درباره ما

مفید بود؟

آیا برای صفحه درباره ما نیاز به ایده دارید؟ این مقاله 25 نمونه فوق العاده را که تأثیر بسزایی در بازدیدکنندگان وب‌سایت دارند، معرفی کرده است. صفحه درباره ما یکی از مهم‌ترین صفحات وب‌سایت شما است. این صفحه فرصتی برای شماست است که به تمام دنیا بگویید:

• شما چه کی هستید؟

• چه چیزی برای شما اهمیت دارد؟

• چه کاری انجام می‌دهید؟

• چگونه آن را انجام می‌دهید؟

 

معرفی  25 نمونه صفحه درباره ما

اغلب اوقات وقتی یک نفر از وب‌سایت یا وبلاگ شما بازدید می‌کند صفحه درباره ما، یکی از اولین صفحاتی است او به سراغ آن می‌رود و آن را مطالعه می‌کند. صفحه درباره ما ممکن است به اشکال مختلف عامل تعیین کننده ای برای تغییر عقیده بازدیدکننده ای باشد که به دلیل نیات مختلف وارد وب‌سایت شما می‌شود:

• انجام خرید

• یک محتوا بسیار جذاب.

• ثبت‌نام در خبرنامه شما.

• درخواست اطلاعات یا دریافت نسخه نمایشی.

بنابراین چگونه می‌توانید یک صفحه درباره ما را بسیار جذاب‌تر طراحی کنید؟

صفحه درباره ما شما باید:

• آموزنده باشد: همیشه لازم نیست کل داستان خود را بیان کنید، اما باید یک ایده ای جالب در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد؛ بنابراین باید شامل حاوی اطلاعات هویت اجتماعی شما، توصیفات و برخی اطلاعات شخصی که بازدیدکنندگان می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، مانند تحصیلات، خانواده و غیره باشد

• مفید باشد.

• افراد بتوانند با آن تعامل کنند.

• به راحتی در دسترس باشد.

• قابل دسترسی بر روی هر دستگاهی باشد

صفحه درباره ما را باید چگونه طراحی کنید؟

هدف اصلی طراحی صفحه درباره ما این است که یک توصیف کوتاه از ویژگی‏های خود و کسب و کار خود به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. وقتی کاربران برند شما را پیدا می‌کنند، باید آنچه را که شما را متمایز می‌کند درک کنند. این امر اغلب مستلزم ایجاد تعادل بین ایجاد محتوای جذاب و طرحی درست این صفحه است. انتقال هویت خود به شیوه ‌ای سرگرم کننده، قابل دسترس، قابل اعتماد و آموزنده به کاربران، بسیار چالش برانگیز است. اگر می‌دانید چه کی هستید و هدف شما چیست، به راحتی می‌توانید صفحه درباره ما را طراحی کنید.

به شما مخاطبان گرامی پیشنهاد می کنیم 8 مزیت کاربرد اینفوگرافیک در استراتژی محتوا را مطالعه نمایید

با این حال، اگر به دنبال ایده های موفق و الهام بخش هستید، می‌توانید 25 نمونه فوق العاده از صفحات درباره ما را در این مقاله ببینید. این نمونه ها به شما کمک می‌کنند تا برای بازدیدکنندگان خود یک هویت جالب و جذاب از خود را در وب‌سایت ایجاد کنید.

1. ToyFight

ToyFight یک آژانس طراحی خلاق که به برندگان جایزه می‌دهد. صفحه درباره ما این وب‌سایت را در بالای منو در بخش Who پیدا خواهید کرد. این صفحه به لطف ارائه چهره های بنیان‌گذاران، لی ویپدای و جانی لندر، حس خاصی را به افراد منتقل می‌کند. توجه زیاد به جزئیات این صفحه و تعامل با آن نشان دهنده 16 سال تجربه این شرکت است. به طور خلاصه، این صفحه با ترکیب عالی سرگرمی و اطلاعات مفید متمایز شده است.

 

2. Band

Band یک سایت خلاقیت در چندین حوزه است که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است. صفحه درباره ما آن‌ها با نمایش برخی از پروژه های خاص و خلاقانه خود متمایز می‌شود. تصاویر بیشتر از کلمات قدرت بیان مفاهیم را دارند. در این سایت، 25 تصویری که در صفحه درباره ما Band نمایش داده شده است بسیار بیشتر از 170 کلمه قدرت جذب دارند. جلوه های بصری جادویی با ظاهری ساده این صفحه را به یکی از برترین نمونه ها تبدیل کرده است.

 

 3. Anton & Irene

این وب‌سایت یکی از متمایزترین وب‌سایت‌هایی است که صفحه درباره ما را دارد. Anton & Irene یک آژانس طراحی مستقر در منهتن است؛ اما چرا این صفحه وب‌سایت متمایز است؟ زیرا این صفحه باعث انتقال بازدیدکنندگان به سطح بعدی می‌شود. جلوه هایی مثل، رنگ‌های جسورانه و جلوه های بصری منحصر به فرد، تجربه ای جذاب را برای کاربران ایجاد می‌کند

 

 4. Pierro Caron

Pierro Caron یک مجسمه ساز فرانسوی است. آیا می‌خواهید قسمت جالب را در مورد صفحه او بدانید؟ در این وب‌سایت مردی بسیار برای ساخت مجسمه های چوبی و مجسمه های دست ساز احترام زیادی قائل است و «داستانی را روایت می‌کند و بیان می‌کند مهارت یکی از گرانبهاترین منابع ما است ». وب‌سایت او روشن است، خواندن آن آسان است و پر از نقل قول‌های الهام بخش و عکس‌هایی از کارهای عاشقانه او است.

 

 5. Blacke Suarez

مگر می‌شود کسی یک بیوگرافی خوب را دوست نداشته باشد؟ به خصوص بیوگرافی با این جمله شروع “من در مدیسون، ویسکانسین متولد شدم. فرزند یک کتابدار و یک محقق هستم “. همچنین به شما می‌گوید که چگونه او و خانواده اش از طوفان اندرو نجات یافتند و چگونه خواهرش در آن شب متولد شد. این شخص کیست؟ بلیک سوارز یک تصویرگر و طراح فوق العاده شوخ طبع است. صفحه درباره ما او به لطف لحن طنزآمیز و تصاویر خنده دار جالب است. در حالی که این صفحه، طراحی مینیمال دارد، اما توصیفی کوتاه درباره شخصیت چند وجهی سوارز و فیلد کاری او نیز در این صفحه وجود دارد.

 

6. LessFilms

اگر شما یک کسب و کار ویدیویی “فوق العاده ” بودید، چه نوع رسانه ای را انتخاب می‌کردید تا به مردم نشان دهید که کار شما چیست. LessFilms یک شرکت تولید ویدیو در فلوریدا است که دارای مشتریان و یک تیم از سراسر جهان است. در صفحه مربوط به درباره ما، یک ویدئوی طنز 50 ثانیه ای را به همراه فهرستی کوتاه از حقایق خلاصه شده از علاقه آن‌ها به تاکو، مسافرت و کاراته پیدا خواهید کرد که مطمئناً موضوعی هستند که اکثر محتوای وب‌سایت راجع به آن‌ها است.

 

7. DoomTree

صفحه DoomTree یک با یک داستان در مورد چگونگی ایجاد “گروهی از دوستان ” است که اصطلاح ضبط موسیقی را ایجاد کرده اند شروع می‌شود. با این حال، صدا و تصویر آن‌ها واقعاً جذاب است. برای ملاقات با اعضای گروه آن‌ها، گوش دادن به آهنگ‌های آن‌ها و دریافت آخرین اخبار، صفحه درباره ما آن‌ها را جستجو کنید.

 

 8. Cupcacks And Cashmere

در صفحه اصلی این وب‌سایت همه چیز را که مربوط به سبک زندگی مانند مد، غذا، زیبایی، دکوراسیون خانه و موارد دیگر است، خواهید یافت؛ اما قسمت درباره ما است که شما را با تیمی آشنا می‌کند که این وب‌سایت را به منبعی الهام بخش تبدیل می‌کند. این صفحه بنیان‌گذار آن یعنی امیلی شومان و همچنین وبلاگ، کتاب‌ها و مجموعه مد او را معرفی می‌کند. می‌خواهید با این وب‌سایت در تماس باشید؟ مشکلی نیست. در این صفحه لینک‏های مفیدی به صفحات رسانه های اجتماعی او و همچنین فروشگاه آنلاین او وجود دارد.

 

 9. NOWNESS

NOWNESS یک کانال ویدیویی است که بهترین‌ها مطالب را در مورد هنر و فرهنگ جهانی ارائه می‌دهد؛ بنابراین، طبیعی است که صفحه درباره ما آن‌ها مجموعه ای ویدیوهای ارائه می‌دهد. تنوع محتوا و تخصص سرپرست تیم عامل دیگری است که شما را وادار می‌کند در این صفحه بمانید. برای حفظ زیبایی مطالب ویدئو محور، متن صفحه کوتاه و مختصر است. با این حال، راهنمای مناسبی برای مرور در وب‌سایت و حتی مشارکت در آن را ارائه شده است. به بخش جوایز بروید تا ببینید چرا NOWNESS در حال حاضر یک منبع قدرتمند در فیلم‌ها و ویدئوهای آنلاین است.

 

10. MailChimp

میلیون‌ها نفر روزانه از MailChimp برای ایجاد، ارسال و پیگیری خبرنامه های ایمیل استفاده می‌کنند. این بخش به طور هوشمندانه در پشت صفحه درباره MailChimp ایجاد شده است. این صفحه یک مثال عالی از نحوه استفاده از چنین صفحه ای به عنوان بستری برای پیش فروش است. این صفحه ساده، سرگرم کننده و مؤثر، کاملاً متنوع است.

 

11. Tate

در صفحه درباره ما این وب‌سایت بیان می‌کند. مأموریت آن‌ها “افزایش لذت عمومی از هنر بریتانیا، هنرهای مدرن و معاصر بین المللی است.”؛ بنابراین این صفحه مرور در این وب‌سایت را برای هر خواننده ای که می‌خواهد به این هدف دست یابد، آسان می‌کند. به پایین بروید صفحه تا بدانید آن‌ها چه کسانی هستند و چگونه می‌توانید با آن‌ها در ارتباط باشید.

 

 12. Yellow Leaf Hammocks

Yellow Leaf Hammocks در تلاش است تا جهان را نجات دهد. هدف بنیان‌گذاران آن شکستن چرخه فقر شدید با توانمندسازی صنعتگران محلی در تایلند برای کسب درآمد ثابت و بلندمدت است. صفحه درباره ما این وب‌سایت پر از داستان‌های جالب از هنرهای زیبا و اجتماعات قوی از این افراد است. درنتیجه، این صفحه به همان اندازه که الهام بخش است، به‌ تغییرات پایدار هم پایبند است.

 

 13. eghit hour day

بخش “درباره ما ” این وب‌سایت در روز هشت ساعت دقیقاً با یک سلام خوش آمدگویی فعالیت می‏کند. به همین دلیل، ما موارد بیشتری را در این صفحه جستجو کردیم؛ زیرا علاوه بر اینکه که شما طراحی خوب و تصاویر الهام بخش را دوست دارید، می‌خواهید با افرادی ملاقات کنید که مطالب را برای شما ارائه می‌دهند. علاوه بر این، وقتی متوجه می‌شوید که آن‌ها به اندازه شما مشتاق شروع یک گفتگوی بصری با شما هستند، این ارتباط مفید خواهد بود. ناتان استراندبرگ و کتی کرک در حال انجام کاری هستند که آن‌ها را خوشحال می‌کند و این احساس در سراسر صفحه آن‌ها مشهود است.

 

 14. Lonely Planet

هنگامی‌که صفحه درباره ما یک وب‌سایت به شما می‌گوید “فقط برو ” یعنی این وب‌سایت در مورد مسافرت است. این وب‌سایت برای مسافران است، بنابراین طراحی آن برای افرادی مناسب است که مشتاق کاوش و جستجو هستند. با رفتن به پایین صفحه، متوجه می‌شوید که معنی Lonely Planet چیست و با کمک تصاویر یک پیش نمایش از خدمات خود را ارائه می‌دهد. شما همه خدمات را در یک صفحه می‌بینید و تصمیم می‌گیرید که در ادامه جستجو در این وب‌سایت چه کاری را انجام دهید. آیا می‌خواهید به سراغ برنامه های آن‌ها، راهنماهای چاپ شده آن‌ها یا به صفحه اصلی وب‌سایت آن‌ها بروید؟در هر صورت، هر بخش از این صفحه یک منبع الهام بخش برای سفر کردن تبدیل شده است.

 

15. Gummisig

Gummisig یک طراح وب است که دوست دارد در مورد خودش به صورت سوم شخص صحبت کند. او همچنین از متن‏هایی با حروف بزرگ برای جلب توجه به آثار خود به صورت طنز استفاده می‌کند. شاید آنچه در این صفحه قابل توجه است این است مجموعه کارهای او معرفی شده است، اما روحیه متعهد او نیز نشان داده می‌شود و او نام خانوادگی خود را که درگذشته با دیگران کار می‌کرد نیز ذکر می‌کند، همچنان در دسترس است و برای همکاری‌های جدید باز است. به پایین بروید تا موارد موردعلاقه او را پیدا کنید.

 

شاید بارزترین ویژگی صفحه درباره ما این باشد که این صفحه به عنوان یک معرفی برای نمونه کارهای این طراح عمل می‌کند که روحیه آزاد او و اشتیاق زیاد او را به طراحی نشان می‌دهد؛ که او باافتخار شرکت‌هایی را که در آن کار کرده است معرفی می‌کند (IKEA فقط یکی از بزرگ‌ترین برندها است).

 16. Amnesty International

Amnesty International بیشتر از یک NGO عمل می‌کند. این وب‌سایت یک جنبش جهانی است که بیش از 7 میلیون نفر عضو دارد که برای جهانی بهتر، با محوریت حقوق بشر، مبارزه می‌کند. صفحه آن‌ها مملو از نقل قول‌ها، فیلم‌ها و توضیحات است و باعث می‌شود باور کنید که می‌توانید برای ایجاد دنیایی بهتر امیدوار باشید؛ و آن‌ها حقایقی را نیز برای اثبات این ادعای خود دارند. اگر به سمت پایین صفحه حرکت کنید، می‌توانید به تمام دستاوردهای آن‌ها در مسیر تغییر جامعه ای بهتر دسترسی داشته باشید.

 

17. Chattanooga Renaissance Fund

قسمت بالای صفحه Chattanooga Renaissance Fund با هدف جذب کارآفرینان در منطقه چاتانوگا تنسی است. صفحه درباره ما این وبسایت با توصیف تاریخچه این منطقه و شرکت‌هایی که قبلاً در آنجا سرمایه گذاری کرده اند، مانند آمازون یا فولکس واگن آن را معرفی می‌کند. در این بخش این سؤال را مطرح می‌کند: چه چیزی باعث شد که این شرکت‌ها به آنجا بروند؟ با مطالعه بیشتر در مورد اعضای صندوق سرمایه گذاری و چگونگی کمک آن‌ها به رشد آن، می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. این صفحه برای صاحبان یک استارت آپ، سرمایه گذاران یا سایر افراد، دارای بخش اختصاصی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ثابت کنید می‌خواهید ایده ها را به در عمل اجرا کنید.

 

18. DORÉ

این وب‌سایت به عنوان یک وبلاگ عکاسی توسط Garance Doré راه اندازی شد. تیمی رو به رشد این وب‌سایت که مشتاق به چالش کشیدن همه چیز است، بسیار الهام بخش است. موضوعات آن محدودیتی ندارد: سبک زندگی، مسائل بانوان، معضلات مدرن ازجمله موضوعات این وب‌سایت است. شما می‌توانید در هر یک از این موضوعات مشارکت کنید. تیم تمام نظرات شما را می‌خواند و آماده است تا از ایده های شما را به عنوان خطوط راهنمای خود استفاده کند. برای مشاهده آثار آن‌ها به صورت فیلم به پایین صفحه درباره ما بروید و از تصاویر آن برای دسترسی به صفحه اینستاگرام آن‌ها استفاده کنید.

 

 19. Bulldog Skincare

چگونه می‌توانید مردان را متقاعد کنید که از پوست خود مراقبت کنند؟ وقتی با Bulldog Skincare آشنا شوید، متوجه می‏شوید گزینه هایی را برای مراقبت از پوست مردان اختصاص داده است. صفحه درباره ما آن‌ها با همراه عکس یک بولداگ است که به شما خوش آمد می‌گوید.

 

این بخش به سرعت شما را به سمت راهنمایی برای یافتن محصولاتی که به شما کمک می‌کند بهترین ظاهر را داشته باشید، هدایت می‌کند. با رفتن به پایین صفحه، با محصولات آن آشنا می‌شوید. محصولات مراقبت از پوست آن‌ها از ترکیبی از مواد طبیعی هستند که با دقت توسط انسان ساخته شده است. صفحه درباره ما آن‌ها بسیار خوب طراحی شده است و در هر مرحله دکمه “اکنون خرید کنید ” را دارند.

 20. Couro Azul

وقتی در صفحه درباره ما Couro Azul می‌روید شبیه یک سفر به ناشناخته ها است. این شرکت تولید کننده روکش چرم را برای اتومبیل‌ها و قطارها است و تاریخچه و فرآیند کاری آن نیز به همان اندازه جذاب است. علاوه بر جذابیت بصری، این صفحه بسیار تعاملی و زیبا است. به طوری که می‌توانید از مرور ابتدای صفحه به ارزش شرکت پی ببرید: 100 درصد محصولات آن داخلی است.

 

21. Girlboss

کل وب‌سایت Girlboss

بسیار الهام بخش است. هدف این وب‌سایت بیان موفقیت زنان هزاره جدید است. Girlboss با ارائه ابزارها و لینک‏های موردنیاز برای داشتن آینده بهتر به آن‌ها قدرت می‌دهد. علاوه بر این، هر بخش از مطالب این سایت پیدا بااحساس اشتیاق، شوخ طبعی و دقیق ارائه شده است. این ویژگی‌های کلیدی موفقیت این وب‌سایت شده است.

 

22. Purple, Rock, Scissors

اگر می‌خواهید مردم ارزش‌های شرکت شما را درک کنند، می‌توانید آن‌ها را با طرح سیاه و سفید پررنگ مانند Purple, Rock, Scissors ارائه دهید. کل وب‌سایت آن‌ها یک در حوزه فناوری شگفت انگیز است. صفحه درباره ما این وب‏سایت با انیمیشن‌های عجیب و غریب در پس زمینه، محتوای کوتاه و جلوه های بصری خلاقانه، بسیار چشم نواز است.

 

23. Mixed

اغلب در وب‌سایت‌ها صفحه ای در مورد “آشنایی با تیم ” مشاهده نمی‌کنید. در صفحه درباره ما Mixed هر یک از اعضا  خود را با ارائه توضیح کوتاهی از خود و یک عکس تقریباً تمام قد، همراه با حساب‌های رسانه های اجتماعی خود معرفی می‌کند. این صفحه با داشتن عناصر بزرگ و جسورانه و رنگ‌های جیغ، برای ایجاد اولین تأثیر عالی عمل کرده است.

 

24. 6tematik

موارد زیادی در مورد این وب‌سایت وجود دارد که ما افراد آن‌ها را دوست دارند، اما به دلیل دو مورد را معرفی می‌کنیم. اولین مورد، صفحه اصلی آن‌ها است بسیار تعاملی طراحی شد. با فشار دادن کلید یا حرکت ماوس به اطلاعات مفیدی در مورد این برند دست می‏یابید. به همین دلیل، احساس می‏کنید که یک‌ فیلم صامت مدرن را تماشا می‏کنید.

 

مورد دوم روشی است که این وب‌سایت برای معرفی تیم 6tematik انتخاب کرده است. هر یک از اعضا با یک کاریکاتور مینیمال همراه با یک ویژگی خاص در صفحه درباره ما به تصویر کشیده شده اند.

25. Bigcartel

Bigcartel توسط هنرمندان برای هنرمندان ساخته شده است. این وب‌سایت یک پلت فرم آنلاین است که ساخت و مدیریت یک فروشگاه آنلاین را برای کاربران خود آسان کرده است. بیانیه مأموریت آن ساده و در عین حال تأثیرگذار طراحی شده است و عکس‌های واضح از کارمندان آن، صفحه درباره ما را به طرز شگفت انگیزی متمایز کرده است. هر عکس در گالری منحصر به فرد هر شخص قرار دارد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.