مفید بود؟

همه مردم پذیرفه اند که دنیا به سمت دیجیتالی شدن در پیش است  ودر آینده ای نه چندان دور تمام کارهای انسانها به  صورت الکترونیک و با استفاده از تجهیزات دیجیتالی انجام خواهد شد. روز به رروز بر آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند افزوده می شود این یک طرف قضیه اسن این افزایش به معنی این است که مردم مقدار محتوای دیجیتالی که می خوانند خیلی بیشتر است. بنابراین اگر کسب و کاری بخواهد در مقابل این تغییرات ایستادگی کند در لحظه بازنشست خواخد شد و باید برای همیشه با کسب وک ار خود خداحافظی کند. بنابراین برای رسیدن به موفقیت شرکت ها باید شیوه های کسب وکار خود را متحول سازند.

مزایای دیجیتال مارکتینگ

صرفه جویی هزینه یکی از مزایای دیجیتال مارکتینگ است. برای مثال ایمیل مارکتینگ و استفاده از کمپین های  شبکه‌های اجتماعی  یکی از کم هزینه ترین روش های موجود در دیجیتال مارکتینگ است زیرا با هزینه ای نه چندان زیاد شما می توانید. مخاطبان خود را جذب کرده و انها رابه یک مشتری تبدیل کنید.

اما یکی از مزیت اصلی دیجیتال مارکتینگ امکان تجزیه و تحلیل و بررسی و پیگیری کمپین‌هایی که ساخته شده است می‌باشد. محاسبه تاثیر گذاری استفاده از کمپین های تبلیغاتی امری بسیارساده است به نحوی که نیاز به استخدام یک متخصص برایاندازه گیری  تاثیرگذاری دیجیتال مارکتینگ خود را نخواهید داشت. ئیجیتال مارکتینگ و پتانسیل های موجود در در شبکه های اجتماعی به نحوی است که پتانسیل رشد را برای تمام بیزینس های موجود دارد. اما برای استفاده درست از این تخصص بهتر است که دانش لازم را برای استفاده از دیجیتال مارکتینگ را داشته باشید. اگر می خواهید از قطار تکنولوژی و دنیای دیجیتال عقب نمونید بهتر است که هر چه زودتر دست به کار شوید. یکی از کارهایی که می توانیم به شما توصیه کنیم در ابتدا دانلود کتاب بازاریابی دیجیتالی و خواندن چندین جزوه آموزش دیجیتال مارکتینگ برای کسب مهارت بیشتر است. در این مطلب نیز تصمیم داریم که چندین کتاب درباره دیجیتال مارکتینگ را توضیح دهیم.

کتاب دیجیتال مارکتینگ

برای کسب مهارت دیجیتال مارکتینگ توصیه می کنم که علاوه بر کتاب معرفی شده در این مطلب 10 کتابی که برای دیجیتال مارکتینگ  (digital marketing book) در سال 2017 باید مطالعه کنید را بخوانید.این 10 کتاب که هر یک به جزئی از دیجیتال مارکتینگ پرداخته است به نام های زیر در دسترس عموم است.

1- Digital Marketing: Strategy, Implementation & Practice

2-The Power of Visual Storytelling

3-Convert!: Designing Websites For Traffic and Conversions

4- The Social Media Bible: Tactics, Tools, & Strategies for Business Success

5- Global Content Marketing

6- Content Inc.: How Entrepreneurs Use Content to Build Massive Audiences and Create Radically Successful Businesses

7- You’re My Favorite Client

8- All Marketers Are Liars

9- Youtility: Why Smart Marketing Is About Help Not Hype

10- The Big Data-Driven Business

این ده کتاب گزیده ای از بهترین کتابهای دیجیتال مارکتینگ است که به شدت مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

علاوه بر کتابهایی که صرفا به معرفی آنها پرداختیم کتابهای دیگری نیز هستند که به تفکیک هر بخش دیجیتال مارکتینگ معرفی شده است.

 دانلود کتاب دیجیتال مارکتینگ

مجموعه چهار کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ که در سالهای 2017 منتشر شده است شامل بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی موتور جست و جو ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل وب است که می توانید آنها را دانلود کنید.

دانلود کتاب دیجیتال مارکتینگ بازاریابی اینترنتی

دانلود کتاب دیجیتال مارکتینگ بازاریابی موتور جست و جو

دانلود کتاب دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شبکه های اجتماعی

دانلود کتاب دیجیتال مارکتینگ تجزیه و تحلیل وب

کتاب در زمینه دیجیتال مارکتینگ

برای مطالعه کتاب در زمینه دیجال مارکتینگ می توانید. کتابهای دیجیتال مارکتینگ را از لینک بالا دانلود کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.