مقالات آموزشی

توجه به روش های برتر وبلاگ نویسی در بازاریابی محتوا

مفید بود؟

روش های برتر وبلاگ نویسی، تکنیک هایی را در اختیار شما قرار می دهند تا به کمک آنها بتوانید، محتوایی را تولید نمایید که علاقه مندان بیشتری را به سمت خود جلب نماید. این روش ها به شما در جذب کاربر جدید نیز می تواند کمک کند. اندی کرستودینا درباره آخرین آمار و روندهای وبلاگ نویسی  طی پادکستی به خوبی موارد را شرح داده و در آن بازگو می کند.

پادکست مصاحبه ای

می توانید این مورد را برای اپل، گوگل و SPOTIFY به راحتی دانلود نمایید. او همچنین بینش هایی درباره اینکه چرا محتوای طولانی تر بهتر است و چرا ارزش به روز رسانی مقاله های قدیمی زیاد است را به اشتراک می گذارد. در این مقاله پادکست مصاحبه ای او به صورت متن بازنویسی شده است که می توانید با مطالعه آنها اطلاعات جالبی را به دست آورید. لذا اگر شما نیز به سئو علاقه مند هستید، پیشنهاد می شود که مقاله زیر را مطالعه کنید.

 

نقش روش های برتر وبلاگ نویسی در بازاریابی محتوا:

از بین همه تکنیک های بازاریابی محتوا که امروزه به کار گرفته می شود، بازاریابان B2B وبلاگ نویسی را به عنوان بهترین تاکتیک بازاریابی محتوا می دانند که برای موفقیت کلی بازاریابی محتوا بسیار مهم است.از زمان ظهور وبلاگ نویسی در اواسط دهه 1990 تغییرات زیادی انجام شده است.

 کیفیت محتوا 

با این حال، خوشایندترین تغییر این است که 70 درصد از بازاریابان ارائه کیفیت محتوا را بر کمیت اولویت می دهند. لذا لازم است تا روش های برتر وبلاگ نویسی را بدانید و از آنها استفاده کنید. برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه در مورد استراتژی کلی خود در سال 2018، مهم است که از آخرین روندهای بازاریابی محتوا پیروی کنیم.در این قسمت از Search Engine Nerds، ما با اندی کرستودینا در مورد آخرین آمار و روندهای وبلاگ نویسی مصاحبه کرده ایم.

 

کرستودینا، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Orbit Media، نظرسنجی سالانه Blogger نمایندگی خود را آغاز کرد، که اکنون در چهارمین سال خود به سر می برد. او همچنین نکات مهم این نظرسنجی را که در آن بیش از 1000 وبلاگ نویس شرکت کرده بودند، به اشتراک می گذارد.

برای انجام بررسی Blogger Orbit Media از چه چیزی الهام گرفته شد؟

اندی کرستودینا: این در واقع از یک هک محتوای بسیار جالب ناشی می شود و ایده ای است که در هر صنعتی آمارهای مفقود شده را نشان می دهد. اساساً با این کار مواردی که مردم اغلب می گویند اما هرگز با داده های واقعی پشتیبانی نمی شود، مشخص می گردد. بنابراین در دنیای ما اینطور است که وبلاگ نویسی زمان می برد و همه می گویند “وبلاگ نویسی زمان بر است …” اما ایجاد یک پست وبلاگ چقدر زمان می برد؟

 روش های برتر وبلاگ نویسی

این داده ها واقعاً وجود نداشت و یک شکاف اطلاعاتی در عصر موجود بود، بنابراین ما اساساً کمی ارتباطات آماری را محاسبه کردیم و متوجه شدیم که باید از 1000 نفر بپرسیم چقدر طول می کشد تا یک پست وبلاگ بنویسند که بتوانیم چیزی را که معتبر است منتشر کنیم. بنابراین این چهارمین سال است که ما فقط پست های موجود را دوباره منتشر کردیم و یک قالب عالی برای محتوا تولید نمودیم. با این کار به روند وبلاگنویسی پاسخ داده می شود. در بین روش های برتر وبلاگ نویسی آیا محتوای طولانی تر برابر بهتر است؟ اگر چنین است ، به نظر شما دلیل آن چیست؟

پست وبلاگ

این روند قطعاً طولانی تر است. در سال 2014، متوسط پست وبلاگ طبق داده های نظرسنجی 808 کلمه بود. تا سال 2017، این تعداد به 1،142 کلمه می رسد، بنابراین 40 درصد افزایش یافته است.یکی از سوالات این نظرسنجی این است که “آیا از وبلاگ نویسی خود نتایج قوی به دست می آورید یا هیچ نتیجه ای نمی گیرید؟”

سپس می توانیم طول پست وبلاگ را با نتایج قوی خود مرتبط کنیم. قطعاً پاسخ این است که افرادی که طولانی تر می نویسند، مانند 2000+ کلمه، به احتمال زیاد نتایج قوی از وبلاگ نویسی خود را مشاهده می کنند. البته، این بر اساس اندازه گیری خودشان است. همه نظرسنجی ها همه یک تصویر را نشان می دهند: افرادی که بیشتر به آن می پردازند نتایج بهتری می گیرند که تعجب آور هم نخواهد بود.

 

شناخت روش های برتر وبلاگ نویسی

آیا راهنمایی یا ایده ای در مورد اینکه چگونه کسی می تواند بدون طولانی شدن افکار خود، ایده ای را بیاد دارد، دارید؟ در روش های برتر وبلاگ نویسی زیاده گویی دشمن است. ما می خواهیم زیاده گویی را برداریم. ما نمی خواهیم یک مقاله 1000 کلمه ای تا 1500 کلمه جمع شود. ما می خواهیم یک مقاله 2000 کلمه ای کوتاه شود، مانند ویرایش آن با چاقوی جراحی، باید با بینش دقیق واقعاً فشرده و مختصر گردد.

سوالات/جستجوهای مرتبط

بنابراین، اگر به دنبال این هستید که موضوع را به طور کامل و جامع تر پوشش دهید، مکانهای زیادی وجود دارد که در آن می توانید چیزهای بیشتری پیدا کنید. در حین انجام تحقیقات عبارت کلیدی یا در هر مرحله از فرآیندی که در حال تحقیق در مورد موضوعی هستید، گوگل به شما می گوید که سوالات/جستجوهای مرتبط چیست. همه این موارد نشان می دهد که موضوعات مرتبط از لحاظ معنایی در Google مرتبط هستند.

قطعاً فقط:

 •  باید به دنبال سرنخ هایی برای موضوعات فرعی باشید، ببینید که چگونه آنها مناسب هستند. اگر کار می کند، آنها را وارد بحث خود کنید.
 •  در مورد کل موضوع تنگ نظر باشید.
 •  جریان نوشتن خود را حفظ کنید.
 •  آن را ویرایش کنید.
 •  با صدای بلند بخوانید.
 • فقط موضوع گسترده تری را انتخاب کنید.
 •  آن را بیش از آنچه لازم است ادامه ندهید.

 بهترین صفحه در اینترنت

اگر شما در ساختن بهترین صفحه در اینترنت برای هر چیزی که در مورد آن می نویسید جدی هستید باید روش های برتر وبلاگ نویسی را بدانید و از تکنیک های سئو نیز استفاده نمایید. برای این کار باید از زوایای مختلف به موضوع نگاه کنید.  به نتایج جستجوی برتر نگاه کنید تا ببینید اجزای محتوای شما نیز شامل این موارد می شوند.

روش های برتر وبلاگ نویسی در دنیا

ما شخصا واقعاً آنقدرها این کار را نمی کنیم. ما سعی می کنیم چیزی را آنقدر خوب بسازم که هرگز آن را با تکه تکه کردن یا جستجوی موارد یک شروع نکنیم. اما یکی از کارهایی که ما انجام می دهیم این است که به عبارات جستجوی پیشنهادی نگاه می کنیم. Keywordtool.io یکی از ابزارهایی است که برای پیدا کردن همه موارد مرتبط، نتایج Google را تکمیل می کند. ما اغلب این کار را انجام می دهیم زیرا این کار سوالات دیگر یا عبارات مرتبط را به ما نشان می دهد و ما از آن به عنوان منبع تقاضا استفاده می کنیم. ما می خواهیم ببینم مردم به چه چیزی نیاز دارند.

 

Brent Csutoras (BC):

یکی دیگر از کارهایی که ما انجام دادیم این است که معمولاً می دانیم در مورد چه موضوعی صحبت می کنیم و متخصصان شناخته شده را جستجو می کنیم ، لذا پس از پایان کار یک نسخه از مقاله را برای آنها ارسال می کنیم و می پرسیم آنها اگر مایلند نظر خود را در مورد آن بیان دارند، برای ما ارسال کنند. در روش های برتر وبلاگ نویسی، از این طریق بارها و بارها پاسخ دریافت نمودیم …

 

چگونه تصاویر را در روش های برتر وبلاگ نویسی کنیم؟

یکی از نکاتی که ما در مورد این یافته دوست داریم این است که در تصاویر متعدد جهش بسیار خوبی وجود دارد… مردم تصاویر را دوست دارند زیرا اطلاعات زیادی می توانند به کمک آن به دست آورند. اگر 1500 کلمه می نویسید، عمق پیمایش زیادی دارید، پس باید تصاویر زیاد را نیز درج نمایید. به عبارت دیگر کلمات بیابان و تصاویر آب هستند، بنابراین تصاویر به خوانندگان شما یک جرعه می دهد.

درج عکس در صفحه

برای ما، انجام این کار آسان است زیرا پست های آموزشی بسیاری در سایت درج می شود.اما شما نیز فرصت های زیادی برای درج عکس در صفحه دارید، نمودارها به طور مثال یکی از این موارد می باشند. ما یک تیم طراحی داریم، بنابراین آنها به ایجاد این موارد کمک می کنند. ما بسیاری از طرح ها را خودمان تولید می کنیم. ما از Snagit استفاده می کنیم که به شدت عالی است.

به نظر شما چه چیزی در مطالعه جالب ترین است و چرا؟

امسال سوالی وجود دارد که ما قبلاً نپرسیده بودیم: “آیا مقاله های قدیمی را به روز می کنید؟” آنچه ما دریافتیم این است که اکثر وبلاگ نویسان (حدود 55 درصد) گزارش کرده اند که به عنوان بخشی از استراتژی خود، رویکردی برای به روز رسانی مطالب قدیمی دارند.

این برای ما یک تغییر بازی است و ما را به یاد این جمله بروس لی می اندازد که دوست دارم در ارائه ها به آن اشاره کنم. او یک بار گفت: “من از مردی که 10 هزار ضربه به من زده است نمی ترسم. می ترسم از مردی که یک ضربه را 10 هزار بار تمرین کرده است. ” شما باید همواره در نظر داشته باشید که 1000 مقاله نیاز ندارید. شاید شما به 100 مقاله واقعا عالی نیاز دارید.

موارد زیر دارای ارزش بیشتری می باشند:

 •  بازگشت به عقب و بررسی یک آدرس اینترنتی قدیمی که قبلاً دارای مجوز بوده است
 •  فقط یک پست قدیمی را به روز کنید
 • Top Blogging Trends: Longer, Fresher Content & More Images [PODCAST]

 •  چیزی را پیدا کنید که قبلاً در صفحه 2 رتبه بالایی وجود داشته است و فقط آن را بهبود ببخشید.
 •  عمیق تر شدن، نقل قول های مشارکت کنندگان
 • این یکی از تاکتیک های برتر ما در حال حاضر است و این کار بزرگی است که انجام می دهیم زیرا ارزش بالایی برای ما دارد.

 

چگونه می توانید محتوایی را برای بازسازی انتخاب کنید؟

این راهکار احتمالاً جز بهترین انواع رویکرد SEO است که ما می شناسیم. برای این مورد باید به کنسول Google Analytics> Acquisition> Search Console> Queries بروید. سپس به بخش Query Report خود رفته و یک فیلتر پیشرفته و ریز اعمال کنید تا فقط ردیف هایی را که موقعیت متوسط آنها بیشتر از 10 است، نشان دهد. با این کار تجزیه و تحلیل هر عبارتی را که در صفحه 2، رتبه بالایی دارید به شما نشان می دهد.مقاله هایی را که در فاصله قابل توجه قرار دارند به روز کنید. این بهترین کاری است که می توانید به عنوان یکی از روش های برتر وبلاگ نویسی انجام دهید.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.