مقالات آموزشی

بهترین شرکت طراحی سایت تهران – وبتو

مفید بود؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی اینترنت ، داشتن وب سایت ضرورتی برای هر شغل یا هر فرد به حساب می آید. برای برطرف کردن این نیاز شرکت های طراحی سایت زیادی مشغول به فعالیت هستند. از طرف دیگر بسیاری از افرادی که با طراحی سایت آشنا هستند هم اقدام به طراحی وب سایت برای شرکت ها و سازمان ها کرده اند. کارفرمایان برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت با مشکلاتی مواجه هستند؛ چون اکثر آنها علم زیادی برای تشخیص طراح سایت خوب یا بد ندارند. در این متن می خواهیم توضیحاتی واقعی و واضح ارائه دهیم تا کارفرمایان قبل از شروع به طراحی سایت انتخاب مناسبی داشته باشند.

شرکت طراحی سایت چیست؟

یک شرکت طراحی وب سایت، آژانسی است که در ایجاد و نگهداری وب سایت های حرفه ای برای برندها به جهت دستیابی به مخاطبان خود و تسریع رشد آنلاین آن ها تخصص دارد. آنها فرآیندهای مختلف را انجام میدهند، تجسم می کنند، برنامه ریزی می کنند و مجموعه ای از فایل های الکترونیکی را ایجاد می کنند که تمام عناصر بصری سایت شما را کنترل تشکیل می دهد تا تجربه کاربری جذابی را برای بازدیدکنندگان شما فراهم کند. به عبارت دیگر، این شرکت ها، المان های زیر را برای سایت شما طراحی می کنند:

 • چیدمان
 • گرافیک
 • تصاویر
 • ساختار
 • رنگ ها
 • سبک های متن
 • محتوا

وظیفه آنها این است که وب سایت شما را با اطمینان از تعاملی بودن، حرکت آسان و سازگار با دستگاه های مختلف کاملاً کاربردی کنند.

شرکت طراحی سایت یا فرد طراح سایت؟

اکثر کارفرمایان وقتی میخواهند طراحی سایت انجام دهند به این دو راهی میرسند و این سؤال را از خودمیپرسند: آیا یک فرد طراح سایت میتواند همه نیازها را جوابگو باشد یا یک شرکت طراحی سایت؟
برای جواب دادن به این سؤال باید تمام انتظاراتی را که یک کارفرما از طراح سایت دارد بررسی کرد . مانند: هزینه طراحی سایت ،سرعت انجام کار، کیفیت طراحی سایت،خدمات پشتیبانی طراحی سایت ، بروزرسانی سایت، سفارشات جدید کارفرما و . . .

هزینه طراحی سایت

در طراحی سایت هایی که توسط فرد انجام میشود ، هزینه ها پایین تر است .

زیرا :

 • تمام مراحل توسط یک فرد انجام میشود.
 • لازم نیست که برای انجام کار محیط خاصی داشته باشد و در منزل هم میتواند این کار را انجام دهد.
 • خدمات پشتیبانی و بروز رسانی انجام نمی شود.
در طراحی سایت هایی که توسط شرکت طراحی سایت انجام میشود ، هزینه ها به نسبت فرد بالاتر است. زیرا :
 • تمام مراحل توسط متخصص مربوط به خود انجام میشود و یک کار تیمی به حساب می آید.
 • داشتن دفتر و محل کاری مناسب که افراد مشغول به کار باشند و بتوان در محل شرکت با کارفرمایان دیدار کرد، هزینه بیشتری دارد.
 • به خاطر عقد قرارداد رسمی، خدمات پشتیبانی به صورت کامل انجام میشود.
جدول قیمت طراحی سایت

سرعت و کیفیت انجام کار بهترین شرکت طراحی سایت :

در طراحی سایت های کوچک تر، سرعت انجام کار توسط فرد نسبتاً بیشتر است، چون همه مراحل توسط خودش انجام میشود، پروژه ها را به صورت تکی انجام میدهد و لازم به انجام دادن پروژه ها به صورت موازی نیست. در طراحی پروژه های بزرگ، سرعت انجام کار در شرکت های طراحی سایت به مراتب بیشتر است، چون مراحل به صورت موازی و توسط تیم طراحی سایت توسط متخصص هر قسمت انجام میشود و زمان زیادی برای رفع ایراد پروژه لازم نیست. اما موضوع مهم تر و اساسی تر در طراحی سایت ، کیفیت انجام کار است که با توجه به تخصصی تر شدن طراحی سایت لازم است تمام مراحل توسط متخصصین مربوطه اجرا و پیاده سازی شود و هر مرحله با نظارت و تأیید نهایی تیم فنی و کارفرما به پایان برسد. پس برای انجام هر پروژه ای منطقی تر است که به شرکت طراحی سایت مراجعه نمایید.

طراحی سایت شرکتی

پشتیبانی شرکت طراحی سایت :

بعد از اتمام طراحی سایت مشکلات احتمالی پیش خواهد آمد که سایت نیاز به پشتیبانی خواهد داشت. در حالتی که یک فرد سایت را طراحی میکند به خاطر رسمی نبودن قرارداد یا ثابت نبودن شرایط کاری فرد، پشتیبانی سایت عمدتاً با مشکل مواجه میشود. حتماً این موضوع را از خیلی ها شنیدید یا شاید برای خودتان پیش آمده که فرد طراح سایت به کشور دیگر مهاجرت کرده یا دیگر کار طراحی سایت انجام نمی دهد یا اصلاً فرد طراح سایت در دسترس نیست و امکان پاسخگویی ندارد. نداشتن خدمات پشتیبانی مناسب باعث میشود رفته رفته سایت طراحی شده از کارکرد خارج شود و استفاده لازم را نداشته باشد.

پشتیبانی طراحی سایت یک عامل مهم برای قدرتمند بودن شرکت طراحی سایت است. این مورد بسیار خطرناک را جدی بگیرید .

بروز رسانی سایت :

عمدتاً در سایت هایی که توسط فرد طراحی می شود، بعد از اتمام طراحی بروزرسانی انجام نخواهد شد و سایت به صورت پکیجی فروخته شده و خدمات جانبی انجام نخواهد شد.

در وب وان تلاش بسیار زیادی جهت امکان همگام سازی سایت با فناوری روز صورت گرفته است. بدین صورت که سایت شما همیشه به طور مرتب از لحاظ تکنولوژی بروزرسانی میگردد. بنابراین کارفرما شاهد رشد صعودی وب سایت خود خواهد بود چراکه در صورتی که مجبور به طراحی مجدد سایت شوید به ناچار با افت رتبه چشمگیری حتی با رعایت کلیه نکات انتقال و … خواهید بود.

چه زمانی به خدمات بهترین شرکت طراحی وب سایت نیاز دارید؟

داشتن یک وب سایت دیگر کافی نیست! رقابت در فضای آنلاین شدید است، بنابراین تنها راه برجسته شدن، داشتن سایتی است که توجه را به خود جلب کند و تجربه کاربری بصری را برای بازدیدکنندگان فراهم کند.
در اینجا موقعیت هایی وجود دارد که شما قطعاً باید برای خدمات یک شرکت طراحی سایت حرفه ای هزینه کنید:

 • شما یک طراحی وب سایت قدیمی دارید: داشتن یک سایت قدیمی می تواند به سئو سایت شما آسیب برساند و پیدا کردن یا استفاده از آن را برای کاربران دشوار کند. شرکت های حرفه ای طراحی وب همیشه در صدر آخرین روندها هستند و بهترین روش هایی را که می تواند تجربه کاربر را بهبود بخشد، درک می کنند. آنها می توانند ظاهری تازه به وب سایت شما بدهند و از آن به درستی نگهداری کنند.
 • شما خیلی از رقبای خود عقب هستید: یک شرکت طراحی وب سایت به ابزارهای پرمیوم و گران قیمتی دسترسی دارد که داده های معناداری در مورد عملکرد برند، مخاطبان و رقابت شما در اختیار آنها قرار می دهد. بنابراین، بر اساس این گزارش‌های تحلیلی، می‌توانند استراتژی‌های موثری ایجاد کنند و شما را یک قدم جلوتر از رقبای خود جلو ببرند.
 • شما به فروش مورد انتظار نمی رسید: شرکت های طراحی وب دارای مهارت های نوآورانه، دانش فنی هستند و زمینه های تخصصی منحصر به فرد و اثبات شده ای را در ساخت وب سایت ارائه می دهند. بنابراین، آنها می توانند نتایج مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورند و انتظارات شما را برآورده کنند.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت :

با توجه به نیاز بسیار بازار به طراحی سایت ، شرکت های طراحی وب سایت زیادی مشغول به کار هستند . اکثر کارفرمایان برای انتخاب شرکت مناسب با مشکلاتی مواجه هستند . مواردی که لازم است قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت به آنها توجه کنید:

نحوه انجام کار:

شرکت هایی را انتخاب کنید که خود اقدام به کد نویسی سایت و تولید آن بدون استفاده از ابزار ها میکنند. چراکه استفاده از ابزارهای آماده تولید وب سایت به دلیل عدم تسلط پیمان کار به هسته ابزار و همچنین عدم انعطاف کافی ابزار که از خواص اصلی ابزار است، منجر به مشکلات و افت کیفیت خدمات و در نهایت توقف توسعه سایت میگردد.
در حال حاضر تیم وب وان از آخرین نسخه معماری mvc در c# asp.net  و موتور نمایش razor  که  از سوی شرکت مایکروسافت که از قوی ترین ها در زمینه انواع علوم رایانه ای است، استفــاده میکند. با توجــه به اینـکه visual basic asp.net  توسط شـرکت های بسیار اندکی استفــاده میشود و همچنین در نسـخه .net 6  نیز حذف شده است در اینجا مورد بررسی قرار نمی گیرد.

روند طراحی سایت :

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در روند مراحل طراحی وب سایت پیش می آید، عدم اطلاعات کافی کارفرما و نداشتن تعریف دقیق از پروژه است. این مشکل باعث کاهش سرعت انجام پروژه و کاهش نسبی کیفیت انجام کار میشود . برای مطالعه کامل مراحل طراحی سایت اینجا کلیک کنید.

بررسی و مقایسه نمونه کارها :

با توجه به بررسی و مقایسه نمونه کارهای طراحی سایت از لحاظ گرافیکی و همچنین نحوه عملکرد آن ها، سایتی که قرار است توسط شرکت طراحی سایت برای شما پیاده سازی شود، نمی تواند خیلی قدرتمندتر یا ضعیف تر از پروژه های قبلی آن شرکت باشد. پس با بررسی نمونه کارهای قبلی میتوانید کیفیت انجام کار آن شرکت را از لحاظ گرافیکی و برنامه نویسی بسنجید. از طرف دیگر با مقایسه نمونه کارهای شرکت ها با هم به قدرت و ضعف هر شرکت پی میبرید . لازم به ذکر است در هنگام بررسی نمونه کارها به کپی رایت شرکت طراحی سایت که عمدتاً در قسمت پایین سایت درج میشود دقت کنید.

در مورد خدمات پشتیبانی شرکت طراحی سایت تحقیق کنید:

پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین عامل هایی است که باید در انتخاب شرکت طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد. اگر در فضای اینترنت گشت و گذار میکنید حتما سایت هایی را دیده اید که ساختارشان ناقص است و اطلاعات و قسمت های سایت به صورت نامرتب کنار هم قرار گرفته است. مشکل تعداد زیادی از این وب سایت ها عدم وجود پشتیبانی مناسب است و عمدتاً بعد از تحویل سایت خدمات جانبی و پشتیبانی از شرکت یا فرد طراح سایت دریافت نکرده اند.
تحویل وب سایت پایان کار نیست، بلکه آغاز تعهدات شرکت طراحی وب سایت است. شاید اصلی ترین مشکل در اجرای پروژه های یک سازمان یا شرکت نبود پشتیبانی مناسب چه از نظر نرم افزاری و چه از نظر سخت افزاری و حتی از لحاط سئو سایت باشد. اینگونه است که بسیاری از ایده های ناب شرکت ها در فضای وب هیچ گاه آنطور که باید اجرایی نمی شوند.
طراحی سایت فروشگاهی
هیچ وب سایتی بدون خدمات پشتیبانی کامل نیست و مسلماً اگر تولید و طراحی سایت مهم باشد پشتیبانی از آن و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان موضوعی حیاتی میباشد. در واقع با بهره گیری از خدمات پشتیبانی، مشتریان به راحتی قادر خواهند بود مشکلات خود را با تیم در میان بگذارند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.
حال قبل از عقد قرارداد از چه راهی باید به این موضوع پی ببریم که شرکت طراحی سایت مورد نظر، خدمات پشتیبانی را به صورت مطلوب و مناسب ارائه میدهد؟
مطمئن ترین و راحت ترین راه صحبت کردن با مشتری های قبلی شرکت طراحی سایت است. چون روندی که قرار است برای شما طی شود قبلاً برای آنها انجام شده و نتیجه کار را هم در مراحل طراحی سایت اختصاصی هم در نوع انجام خدمات پشتیبانی لمس کرده اند. برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت وب وان به این صفحه مراجعه کنید.
همچنین برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت آماده به سایت sitedesign.ws مراجعه نمایید.

رعایت کردن اصول سئو

شرکت هایی که اعتبار زیادی دارند و به خوبی می توانند طراحی سایت را انجام دهند، اصول سئو را به طور کامل در طراحی های خود رعایت می کنند، بر همین اساس شما برای اینکه بهترین شرکت طراحی سایت معتبررا پیدا کنید باید به این مورد هم دقت بسیاری داشته باشید. زمانی که اصول و قوانین سئو در سایت شما به خوبی و به درستی به کمک مشاوره سئو رعایت شده باشد، در جستجوی موتور گوگل به عنوان اولین نتیجه سرچ باز می شود و کاربران در ابتدا می توانند با آن سایت ها آشنا شوند. بر همین اساس اگر برای شما این امر اهمیت بسیار زیادی دارد، در مورد اصول و خدمات سئو با شرکت مورد نظر خود صحبت کنید تا از رعایت کردن آن اطمینان کافی را به دست آورید. برای اینکه شما با اصول سئو در سایت ها آشنا شوید، آموزش سئو می تواند گزینه خوبی باشد.

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟

هزینه طراحی

بعد از اینکه شرکت طراحی سایت معتبرخود را بر اساس معیارهایی که بیان نمودیم انتخاب کردید و با ویژگی های آن آشنایی کاملی به دست آوردید، باید در مورد هزینه دریافتی آن شرکت هم اطلاعات بیشتری به دست آورید. در برخی از موارد امکان دارد شما دو شرکت با ویژگی های و معیارهای یکسانی را پیدا کنید که هزینه خدمات آنها کمتر می باشد، در این صورت می توانید آن شرکتی را که هزینه کمتری دریافت می کند را انتخاب کنید و سفارش های خود را به آن شرکت تحویل دهید.

چرا استخدام یک شرکت طراحی وب مهم است؟

امروزه فعالان حوزه IT، انتظارات زیادی از وب سایت یک شرکت دارند. یک وب سایت خوب باید کاربر پسند، انعطاف پذیر، از نظر بصری زیبا و لذت بخش باشد. مردم می‌خواهند عملکرد وب‌سایت شما را در همه دستگاه‌ها و مرورگرهای موجود مشاهده کنند. وب سایت یک کسب و کار به یک کانال فروش عمده تبدیل شده است که باید به خوبی کار کند و باید به عنوان نقطه کلیدی برای بیان برند عمل کند. طراحی وب به سمت تجربه کاربری تغییر کرده است که برای تقریبا 50 درصد از صاحبان مشاغل بسیار حیاتی شده است. وب سایت اولین تصور مهم از کسب و کار شما را ایجاد می کند. این یک ماشین درآمد است که رضایت نهایی کاربر را ارائه می دهد و در نتیجه مشتریان وفادار را به همراه دارد. به همین دلیل است که باید وب سایت خود را با کمک شرکت های طراحی سایت طراحی کنید.

دلایلی که در حال حاضر به بهترین شرکت طراحی سایت نیاز دارید

تحت تاثیر قرار دادن مشتریان در نگاه اول

وب سایت شما احتمالاً اولین چیزی است که مخاطبان شما هنگام جستجوی آنلاین محصولات یا خدمات شما می بینند. اگر آن ها در نگاه اول از ظاهر سایت خوششان نیاید، دیگر تلاشی برای خواندن محتوای شما یا خرید کردن نمی‌کنند. در دنیای امروز، طراحی بصری وب سایت، ویترین فروشگاه شماست. ظاهر وب سایت شما نشان دهنده برند شما است. یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای در تهران یک وب سایت با عملکرد عالی ایجاد می کند که مخاطبان شما را تحت تأثیر قرار می دهد، آنها را جذب می کند و تبدیل به مشتری می کند.

افزایش اعتبار کسب و کار شما

با داشتن یک وب سایت حرفه ای، نه تنها از دیگر کسب و کارها متمایز خواهید شد، بلکه شخصیت شرکت خود را نیز تقویت خواهید کرد. اولین برداشت همیشه مهم است. اگر می خواهید یک برند خاص و منحصر به فرد بسازید، باید یک وب سایت حرفه ای و کاربردی داشته باشید که مستقیماً اطلاعات درست را به مشتریان احتمالی شما منتقل کند. بدون آن، مشتریان تردید خواهند داشت که آیا کسب و کار شما اصلا وجود دارد یا خیر. از طرف دیگر، وب‌سایتی که کاملاً کاربردی است و طراحی قانع‌کننده‌ای دارد، بازدیدکنندگان را ترغیب می‌کند تا مدت بیشتری بمانند و بر رتبه شما در جستجو و هجوم ترافیک ارگانیک تأثیر می‌گذارد.

بهبود رنکینگ سئو

زمان بارگذاری صفحه یکی از فاکتورهای کلیدی رتبه بندی موتورهای جستجو از جمله گوگل است. برخلاف وب‌سایت‌هایی که به کندی بارگذاری می‌شوند و بازدیدکنندگان را فراری می‌دهند، سایتی که سریع بارگذاری می‌شود باعث می‌شود کاربران بمانند و صفحات بیشتری را باز کنند. این باعث کاهش نرخ پرش و افزایش زمان ماندگاری می شود که نشانه یک تجربه کاربری خوب است. گوگل آن دسته از صفحاتی را که سریع بارگذاری می شوند را در اولویت قرار می دهد؛ زیرا می خواهد نتایج کاربرپسندی را در اختیار جستجوگران قرار دهد.
یک شرکت طراحی سایتف سایتی را به شما ارائه می دهد که با استفاده از تکنیک های زیر سریع و روان اجرا می شود:

 • اطمینان از اندازه مناسب همه تصاویر
 • حذف افزونه های غیر ضروری
 • به حداقل رساندن درخواست های HTTP
 • کاهش تغییر مسیرها
 • بهبود زمان پاسخگویی سرور

بیشتر بخوانید: طراحی سایت چیست؟

برقراری ارتباط با مخاطب

یک وب‌سایت شیک می‌تواند به عنوان یک فروشنده حرفه‌ای عمل کند که می‌تواند به شما در ایجاد پیامی واضح و ثابت برای مخاطبان هدف و ارتباط با مشتریان بالقوه کمک زیادی کند. هنگامی که آن را دریافت کردید، بسیاری از مردم ممکن است بخواهند در مورد محصولات شما، نحوه تماس با شما، پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنند. وب سایت شما فرصتی برای افزایش چشمگیر پایگاه مشتری و ایجاد درآمد بیشتر برای شما فراهم می کند.

وب سایت شما فروشگاه واقعی شماست

برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل که ممکن است فروشگاه فیزیکی نداشته باشند، یک وب سایت می تواند به عنوان یک مغازه مجازی عمل کند. یک مغازه ای که 24 ساعته باز است! می‌توانید همه محصولات خود را با رویکردی عالی ارائه دهید که به مشتریان کمک می‌کند تا آن ها را مشاهده و در نهایت آنئ را بخرند. یک وب سایت شبیه به فروشگاه فیزیکی است، با این تفاوت که وب سایت در وب قرار دارد و نیازی به کار فیزیکی ندارد.

مشتریان بالقوه بیشتری ایجاد کنید

بدون وب سایت، یک کارآفرین ریسک زیادی می کند، زیرا ممکن است مشتریان بالقوه و درآمد بالقوه را از دست بدهد. یک وب سایت جذاب با محتوای با کیفیت خوب و ظاهری شیک، کاربران را درگیر می کند و به آنها اجازه می دهد با وب سایت شما تعامل داشته باشند و محصول یا خدمات شما را خریداری کنند.

آگاهی از برند را افزایش دهید

یکی از دلایل اصلی که می خواهید وب سایت را برای شرکت خود راه اندازی کنید، تبلیغ برند خود به مشتریان بالقوه است. با انجام این کار، نشان می‌دهید که برندتان چیست، هویت، اخلاق و دیدگاهتان چیست. به این ترتیب ممکن است شانس خرید محصولات یا خدمات شما توسط مشتریان را افزایش دهید. این احتمال وجود دارد که چندین شرکت در بازار وجود داشته باشند که همان چیزی را که شما انجام می دهید، ارائه می دهند. بنابراین، یک وب سایت در ایجاد مزیت واضح بین شرکت شما و شرکت های رقیب بسیار مهم است.

رقبا را به چالش بکشید

تفاوت بین ساختن یک وب سایت با استفاده سایت سازهای رایگان و یک وب سایت حرفه ای که به صورت اختصاصی طراحی شده است، یک مزیت رقابتی است که می توانید از آن استفاده کنید. برای اینکه یک قدم از رقبای خود جلوتر باشید، باید یک وب سایت معتبر و بسیار جذاب تر از وب سایت آنها راه اندازی کنید. شرکت های برتر طراحی وب نه تنها به ابزارها و فناوری های برتر دسترسی دارند، بلکه همیشه در صدر آخرین روندها قرار دارند. بنابراین، آنها می توانند یک سایت پیشرفته ایجاد کنند که با آن شما بتوانید رقبای خود را به چالش بکشید.

یک شرکت طراحی سایت چه می کند؟

آژانس های طراحی وب سایت، رابط ظاهری یک وب سایت را ایجاد می کنند. اولین طرح، چیدمان، قالب و ساختار است که Wireframe نامیده می شود. سپس، آن Wireframe را می گیرند و رنگ ها، تصاویر و تایپوگرافی را معمولاً در فتوشاپ اضافه می کنند.
پس از تکمیل، این شرکت ها طرح های خود را به عنوان تصاویر ثابت به مشتریان ارائه می دهند. پس از تایید این موارد، وارد مرحله توسعه وب و کدنویسی می شوند

بهترین شرکت طراحی وب سایت حرفه ای چه خدماتی ارائه می دهد؟

به غیر از طراحی وب سایت، مسئولیت های دیگری نیز وجود دارد که بسیاری از شرکت های حرفه ای طراحی سایت انجام می دهند. در اینجا چند تا از خدمات اصلی طراحی وب سایت آورده شده است که باید همیشه در نظر داشته باشید.

طراحی وب سایت سفارشی

یک طراح وب حرفه‌ای می‌داند که هر وب‌سایتی به رویکرد و روش‌های طراحی متمایز نیاز دارد. آنها مطمئناً موردی را ایجاد می کنند که با اهداف شما، تصویر برند شما و دستورالعمل های شرکت شما سازگار باشد. وب سایتی که برند شما را با دقت به تصویر می کشد و پیام شما را با موفقیت به مخاطبان هدف شما منتقل می کند، همیشه مشتریان بالقوه شما را درگیر می کند و در نتیجه نرخ تبدیل بالاتری را به همراه دارد.

برنامه ریزی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، شروع هر طراحی وب برای یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای با تحقیق و قالب بندی شروع می شود. کاری که شما انجام خواهید داد این است که به ترتیب با تیم های بازاریابی و طراحی همکاری نزدیک داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که شریک حرفه ای شما همه جوانب را در نظر گرفته و موفقیت را هدف قرار داده است.

کمپیین های سئو

پس از ایجاد و تبلیغ وب سایت خود، هر آژانس طراحی وب سایت حرفه ای باید پشتیبانی پس از راه اندازی داشته باشد و همچنین شامل توسعه کمپین های SEO به همراه به روز رسانی های Semantic Core برای تمام صفحات فرود خلاقانه شما می شود.

افزایش تبدیل

طراحی متمرکز بر تبدیل و استراتژی هایی که وب سایت بازاریابی شما را در وهله اول قرار می دهد، ویژگی های ضروری است که یک آژانس وب حرفه ای باید در اختیار شما قرار دهد. چه بخواهید بازدیدکنندگان با یک فرم آنلاین تماس بگیرند یا یک فرم آنلاین را تکمیل کنند، وظیفه آنها این است که همه CTA ها  را کاربردی کنند.

کپی رایتینگ و استراتژی محتوا

محتوای وب سایت شما روح زنده ای است که پیام برند شما را به ذهن مشتریان منتقل می کند. محتوای قانع‌کننده، تبدیل‌ها را افزایش می‌دهد، کاربران را درگیر می‌کند و مزیت رقابتی ایجاد می‌کند.

سیستم مدیریت محتوا

CMS همچنین یک ویژگی ضروری از سایر خدمات طراحی وب سایت است. تقریباً 50٪ از همه مشاغل کوچک قبلاً یک CMS در پلتفرم میزبانی خود نصب کرده اند. این تنها به معنای مدیریت ساده وب سایت نیست، بلکه به این معنی است که شما باید وبلاگ خود را ایجاد و مدیریت کنید.
تمام این موارد توسط شرکت های حرفه ای طراحی وب انجام می شود. با این حال، برخی از شرکت ها ممکن است در یک شغل خاص تر و محدودتر مشارکت داشته باشند. بنابراین، رویکرد متفاوت تری نسبت به همه این نکات دارد.

10 سوالی که باید قبل از استخدام از شرکت طراحی سایت بپرسید

سوالات زیر به شما کمک می کند تا پیشنهادات شرکت های طراحی سایت برتر را بهتر درک کنید و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا آنها برای رشد تجارت آنلاین شما مناسب هستند یا خیر:

 1. چه کسانی روی این پروژه کار خواهند کرد و چه تجربه ای دارند؟
 2. چه طراحی، توسعه یا خدمات اضافی وب را ارائه می دهید؟
 3. چگونه از آخرین روندها مطلع می شوید؟
 4. آیا می توانید برخی از مطالعات موردی موفق و موارد نمونه کارها را به اشتراک بگذارید؟ چرا موفق شدند؟
 5. آیا تجربه ای در صنعت، بازار یا حل یک مشکل تجاری مشابه دارید؟
 6. فرآیند سازمانی پروژه طراحی سایت چگونه است؟
 7. آیا بهینه سازی سئو را در پروژه های وب سایت گنجانده اید؟ آیا متخصص سئو دارید؟
 8. هر چند وقت یکبار نتایج را اندازه گیری خواهید کرد و از چه معیارهایی استفاده خواهید کرد؟
 9. هزینه خدمات شما چقدر است و آیا باید منتظر هزینه اضافی باشیم؟
 10. آیا پس از راه اندازی سایت، پشتیبانی و نگهداری طولانی مدت ارائه می دهید؟

معرفی بهترین شرکت های طراحی سایت:

 

 • شرکت طراحی سایت اطلس وب
 • شرکت طراحی سایت نونگار
 • شرکت طراحی سایت سایت کد
 • شرکت طراحی سایت پرتال
 • شرکت طراحی سایت وب کندو
 • شرکت طراحی سایت وب 24
 • شرکت طراحی سایت دارکوب
 • شرکت طراحی سایت وب پردازان
 • شرکت طراحی سایت گروه سایت سازی
 • شرکت طراحی سایت اینتن
 • شرکت طراحی سایت زفره
 • شرکت طراحی سایت نوتریکا

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.