مقالات آموزشی

بررسی نحوه دانلود برنامه گوگل ترندز برای پلتفرم‌های مختلف

مفید بود؟

دانلود برنامه گوگل ترندز بر روی سیستم کامپیوتر و یا سیستم موبایل، باعث می‌شود تا شما دسترسی سریع تری به گوگل ترندز داشته باشید و از این جهت، آمار کلمات کلیدی را خیلی سریع به دست آورید.

چگونه می‌توان اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز کرد؟

در ابتدا، باید بدانید که گوگل ترندز چیست و پس از آن، چگونه می‌توان اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز کرد.
در این مقاله، قرار است تا اقدام به یادگیری استفاده از گوگل ترندز کنید و بتوانید در سیستم عامل‌های مختلف، از گوگل ترندز استفاده کنید.

یکی از مزیت‌های اصلی گوگل ترندز، این است که این ابزار، تحت وب کار می‌کند. یعنی این که شما می‌توانید اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز برای تمامی پلتفرم‌ها و سیستم عامل‌های دلخواه کنید. کافی است تا وارد سایت شوید و خیلی راحت دانلود برنامه گوگل ترندز را در پیش بگیرید.

گوگل ترندز چیست؟

شما می‌توانید با استفاده از گوگل ترندز، اقدام به بررسی یک کلمه کلیدی و یا چندین کلمات کلیدی به صورت لحظه ای کنید. ممکن است شما قصد داشته باشید تا مقاله جدیدی را برای سایت خود ترجمه و تالیف کنید.
از این جهت، یکی از عناصر مهم تولید محتوا برای سایت، اقدام به پیدا کردن کلمه کلیدی جذاب و کلیک خور است.

تا مخاطبین بتوانند به راحتی بر روی آن کلیک کنند و از این جهت نیز، کسب و کار اقدام به فروش بیشتر محصولات خود کند. پس گوگل ترندز می‌تواند به شما کمک شایانی در کلیک خور کردن مقاله‌هایتان کند.
شما می‌توانید اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز کنید و کلمات کلیدی خود را خیلی سریع تر وارد برنامه کنید تا نتیجه دلخواه را ببینید.

خدمات رایا مارکتینگ

با استفاده از خدمات رایا مارکتینگ، می‌توانید اقدام به ثبت سفارش تولید محتوا، تولید محتوا متنی، تولید محتوا صوتی، اینفوگرافیک، پادکست و… کنید.
وقتی که شما اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز کردید، دیگر نیاز نیست تا وارد حساب کاربری گوگل خود شوید و یا اینکه آدرس اینترنتی گوگل ترندز را وارد کنید. فقط کافی است تا دانلود برنامه گوگل ترندز را در پیش بگیرید و با وارد کردن کلمات کلیدی، نتیجه دلخواه خود را ببینید.

معرفی ابزار گوگل ترندز

در دانلود برنامه گوگل ترندز، شما می‌توانید کلمات کلیدی دلخواه خود را با هم دیگر مقایسه کنید.
برای مثال، شما می‌توانید دو کلمه کلیدی “خرید لباس” و “خرید لباس ارزان” را با همدیگر مقایسه کنید و ببینید که کدام یک از کلمات کلیدی برای مقاله شما مناسب تر است و برای مقاله سایت خود استفاده کنید.

مقایسه سئو محلی و سئو جهانی با دانلود برنامه گوگل ترندز

علاوه بر این، پس از اینکه اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز کردید، شما می‌توانید اقدام به مشاهده اینکه کلمه کلیدی دلخواه شما، در کدام شهر / کشور محبوبیت بیشتری دارد، مشاهده کنید.
برای مثال، ممکن است کلمه کلیدی “خرید لباس آدیداس” در تهران محبوبیت بسیار زیادی داشته باشد. اگر شما تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کنید و ببینید که در یک شهر خاص، کلمه کلیدی خاصی به چشم می‌خورد که می‌توانید بر روی آن کار کنید، به راحتی می‌توانید فروش محصولات خود را افزایش دهید.

 سئو محلی

در اینجا چیزی به نام سئو جهانی و سئو محلی وجود دارد. در سئو جهانی، شما در واقع برای تمامی افراد (ایرانی و یا خارجی) در سراسر دنیا، اقدام به ارائه خدمات می‌کنید. در سئو محلی، همانطور که از نام آن پیداست، معمولا وابسته به یک استان و یا یک ایالت و یا نهایتا دو و یا سه استان که در کنار هم نزدیک هستند، درگیر ارائه خدمات هستید.

 سئو جهانی

معمولا وقتی که اقدام به سئو محلی می‌کنید، افراد آن محل علاقه بیشتری خرید از شما را دارند.از این جهت، فروش محصولات شما ممکن است بیشتر از سئو جهانی باشد.
این موضوعات به راحتی در دانلود برنامه گوگل ترندز برای شما قابل مشاهده خواهد بود و خواهید دانست که کدام یک از کلمات کلیدی می‌تواند برای شما مناسب باشد. بنابراین، پیشنهاد می‌شود تا حتما اقدام به دانلود برنامه گوگل ترندز برای گوشی و یا کامپیوتر خود کنید و از این امکانات، بهره مند شوید.

سریع تر شدن روند تولید محتوا با دانلود برنامه گوگل ترندز

یکی دیگر از امکانات دانلود برنامه گوگل ترندز، این است که به شما ایده ساخت محتوا را می‌دهد. شما می‌توانید در ابزار گوگل ترندز، مشاهده کنید که چه چیزی همین الان در اینترنت محبوب است و صرفه اقتصادی دارد تا برای آن اقدام به ساخت محتوا کنید.

ایده تولید محتوا

پس از اینکه کلمه کلیدی خود را پیدا کردید، کافی است تا آن را در گوگل ترندز وارد کنید و مشاهده کنید که چه عباراتی و جملاتی و یا حتی تیترهایی برای آن پیشنهاد داده می‌شود.
شما می‌توانید با استفاده از این عبارات و همچنین تیترها، اقدام به دریافت ایده تولید محتوا کنید.
برای مثال، این روزها، بازار ارز دیجیتال بسیار داغ است. ما کلمه کلیدی بیت کوین در ذهن خود داریم. اما دقیقا چه محتوایی باید برای آن تولید کنیم؟ به تیترهای زیر توجه کنید:

  •  آموزش خرید بیت کوین در ایران
  •  بیت کوین چیست و چگونه کار می‌کند؟
  •  آیا بیت کوین در ایران قانونی است؟
  •  خرید بیت کوین با کارمزد کم

 اقدام به تولید محتوا

همانطور که مشاهده می‌کنید، در واقع با یک کلمه کلیدی ما می‌توانیم به صورت بینهایت اقدام به تولید محتوا کنیم و ایده‌هایی در ذهن داشته باشیم که همگی بی نقص و جذاب هستند.
یک نمونه زنده از گوگل ترندز برای شما در زیر به نمایش خواهیم گذاشت.
ما در اینجا، کلمه کلیدی خرید لباس را وارد کردیم تا دیگر کلمات کلیدی مرتبط و قابل اجرا را برای ما به نمایش بگذارد.

آمار کلمه کلیدی خرید لباس در گوگل ترندز

همانطور که مشاهده می‌کنید، در بخش Related queries، شاهد خرید رگال لباس، خرید لباس نوزاد، خرید لباس نظامی، خرید لباس دختر بچه و… که همگی این‌ها در سطح جامعه محبوب است، برای شما به نمایش گذاشته شده است. در واقع با انتخاب کردن یکی از این کلمات کلیدی، می‌توانید به سرعت اقدام به تولید محتوا برای سایت خود کنید و از این جهت، شاهد مخاطبین بی شمار برای سایت خود باشید.

مقایسه کلمات کلیدی

دانلود برنامه گوگل ترندز می‌تواند برای شما نتایج جالبی را به اشتراک بگذارد. در واقع این شما هستید که با دانلود برنامه گوگل ترندز قرار است تا نتایج بهتری را از طریق کلمات کلیدی که در دست دارید، به دست آورید.
در این مقاله برای شما ابزار گوگل ترندز به صورت کلی معرفی شد. شما دانستید که با استفاده از ابزار گوگل ترندز، می‌توانید اقدام به مقایسه کلمات کلیدی، مشاهده سطح محبوبیت کلمات کلیدی و جزئیاتی که باید درباره کلمات کلیدی دلخواه خود را بدانید، در این ابزار به خوبی مشاهده خواهید کرد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.