مقالات آموزشی

بررسی اهمیت افزونه وردپرس creative commons

مفید بود؟

همان طور که اطلاع دارید زمانی که محصولی را تولید می کنید و قصد فروش در فروشگاه آنلاینی دارید نیاز به سیستمی دارید که بعد از خریداری از شما لایسنس گذاری کنند تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری شود.
لایسنس گذاری با توجه به عدم رعایت قانون کپی رایت یکی از نگرانی های توسعه دهندگان افزونه های wordpress

است. افزونه های مختلفی برای این کار وجود دارد که افزونه creative commons یکی از بهترین افزونه ها است.
افزونه وردپرس creative commons انتشار محتوا و لایسنس گذاری را آسان کرده است. این افزونه نسخه ی قدیمی افزونه لایسنس گذاری WPLicense است. با توجه به اینکه افزونه قدیمی با نسخه ی جدید 3.8.1 وردپرس سازگار نبود دیگر آن نرم افزار به روز رسانی نشد.
افزونه وردپرس creative commons با آخرین نسخه وردپرس 3.8.1  سازگار است. این افزونه دارای 8 بلوک است که به لایسنس گذاری پست ها، صفحه ها، تصاویر و سایر رسانه ها اختصاص داده شده است.
این افزونه دارای پنل تنظیمات سفارشی است که به کاربران این امکان را می دهد تا متنی را انتخاب کنند و همچنین رنگ پس زمینه و متن آن را به صورت سفارشی تغییر دهند. می توان بر روی تصاویر کلیک کرد و نمایش لایسنس گذاری را بسیار آسان کرده است.
چند ویژگی از نسخه قدیمی افزونه مانند تنظیم پیش فرض لایسنس و استفاده از آن در فوتر یا به عنوان ویجت در دسترس است.

توصیه می کنیم مقاله معرفی بهترین روش ها برای ایجاد اینفوگرافیک های برجسته و جذاب

را مطالعه نمایید.

در قسمت appearance بخش ویجت ها می توان ویجت ها را به نوار کناری و سایر قسمت ها انتقال دهید. کاربران می توانند لایسنس کل سایت یا فقط پست ها، صفحات و تصاویر را انتخاب کنند. این افزونه با چند سایت سازگار است. شما می توانید افزونه وردپرس creative commons را از مخزن رسمی افزونه وردپرس از اینجا دریافت کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.