مقالات آموزشی

توضیحاتی درباره تولید محتوای سوپرسل و نکاتی که در این خصوص وجود دارد؟

تولید کننده محتوای سوپرسل چیست و به چه کاری می آید؟

حتما سوال تولید کننده محتوای سوپرسل چیست و به چه کاری می آید ذهن افراد زیادی را به خود متوجه میسازد. برای هر فردی که به این سوال بر می­خورد جالب است که آن را دنبال کند تا ببیند به چه موضوعی برخورد می­کند.

شاید سوال تولید کننده محتوای سوپرسل چیست و به چه کاری می­آید برای اغلب افرادی که می خواهند به سمت تولید محتوا بروند کمی گنگ باشد و در هنگام مواجه شدن با این سوال، سوالات بسیار زیادی در ذهن آنها به وجود آید.

تولید کننده محتوای سوپرسل در اصل به افراد یا شرکت هایی اطلاق می­شود که بتوانند در مورد بازی های مختلف شرکت سوپرسل محتوای کامل و جامع تولید کنند. معمولا افرادی که در زمینه گیم یا بازی فعالیت آنلاین دارند، نیازمند افرادی هستند که به بهترین شکل ممکن برای آنها محتوای سئو شده تولید کنند.

برای یک سایت که در زمینه عرضه بازیهای سوپرسل فعالیت دارد، اهمیت بسیار زیادی دارد که بتواند فرد یا مجموعه ای را پیدا کند که تولید کننده محتوای سوپرسل بوده و می­تواند نیاز وی را به راحتی برطرف ماید.

اهمیت بهره مندی از تولید کننده محتوای سوپرسل 

قطعا سایت هایی که زمینه عرضه و یا فروش بازی بازی فعالیت دارند، نیاز دارند مطالب بسیار باکیفیت و جذابی را برای مخاطب خود تهیه کنند تا از این طریق هم به سئوی سایت خود کمک کرده باشند و هم در جذب مخاطب خود عملکرد موفقی داشته باشند. فردی که به عنوان تولید کننده محتوا برای چنین سایتی در نظر گرفته می­شود، باید توانایی تولید محتوا و همچنین آشنایی کامل با گیم ها را نیز داشته باشد.

ترکیب این دو کمک می­کند تا بتوان بهترین و باکیفیت ترین محتوای مد نظر خود را به راحتی پیدا نموده و بر روی سایت منتشر کرد. از آنجایی که تولید محتوا برای هر سایتی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است، لذا در انتخاب تولید کننده محتوا باید دقت بسیار زیادی به خرج داد.

برای اینکه بتوان تولید محتوای سوپرسل را به صورت کاملا حرفه ای انجام داد، بهتر است به شرکت هایی مانند رایامارکتینگ مراجعه کرد. تعداد بسیار بالای نویسنده در رایا مارکتینگ کمک می­کند تا بتوان افراد آشنا به گیم های مختلف را پیدا کرده و از آنها برای تولید محتوا راجع به انواع بازی بهره برد. از مزایای این سایت مقرون به صرفه بودن هزینه تولید محتوا می باشد.

اختیارات تولید کننده محتوای سوپرسل تا حد است؟ 

موضوع دیگری که میتوان در این بخش به آن اشاره کرد، اختیارات تولید کننده محتوای سوپرسل است. معمولا فردی که برای تولید محتوا در حوزه انواع گیم و بازی انتخاب می شود، می­تواند از هر موضوعی که مرتبط با بازی های مد نظر بوده، صحبت کند.

هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، البته میزان اطلاعات وی از بازی یا گیم مورد نظر نیز شرط است. تولید کننده محتوا باید از نظر فنی با گیم مورد نظر آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند توضیحات لازم در مورد آن را برای مخاطب بیان کند.

تولید کننده محتوای سوپرسل در ابتدا می­تواند به تاریخچه سوپرسل بپردازد. به عنوان مثال ما در اینجا بخشی از تاریخچه بازی های سوپرسل را بیان می­کنیم تا همه افراد متوجه شوند تولید کننده محتوا از چه زوایایی می­تواند به بازی های مختلف ورود کند و محتوای باکیفیت و یونیکبرای آنها تولید نماید.

تاریخچه سوپرسل 

سوپرسل (supercell) یک شرکت فنلاندی فعال در حوزه تولید و گسترش بازی های آنلاین است. شرکت سوپرسل در سال 2010 به منظور تولید بازی های اینترنتی کار خود را آغاز کرد. در ابتدا شاید خود تاسیس کنندگان سوپرسل نیز امید چندانی به موفقیت در این حوزه را نداشتند.

اما با شروع به کار این شرکت در زمینه ساخت بازی در سال 2011، قضیه کاملا برعکس شد و بازی کلش آف کلنز توانست یکی از پربازدید ترین بازی های چند سال اخیر شود. بدین ترتیب مسیر موفقیت شرکت سوپرسل آغاز شد و هنوز هم این شرکت روی ریل موفقیت قرار دارد و بازی های جدیدی را هر ساله تولید و منتشر میکند.

علت شاخص شدن شرکت سوپرسل 

موضوع بعدی که می­توان در هنگام تولید محتوای سوپرسل به ان پرداخت، دلایل شاخص شدن بازی های ساخته شده توسط شرکت سوپرسل است. یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد بازی های سوپرسل جایی در بین کاربران پیدا کنند، تبلیغات گسترده و وسع این شرکت بود.

صرف هزینه های بسیار بالا برای تبلیغات را می­توان یکی از کلید های موفقیت شرکت سوپرسل دانست. معمولا هر کسب و کاری برای موفقیت ابتدا باید از نظر فنی به نقطه ایده آل برسد و بعد از طی کردن این مرحله، نوبت به تبلیغات وسیع و گسترده می رسد.

تبلیغات وسیع کمک می­کند تا یک شرکت ناشناخته نیز بتواند در سراسر دنیا محصول مورد نظر خود را عرضه کند. استقبال جالب از کلش آف کلنز در سال های ابتدایی نشان دهنده اهمیت تبلیغات وسیع و گسترده است.

 آشنایی با محصولات شرکت سوپرسل 

موضوع دیگری که در هنگام تولید محتوای سوپرسل می­توان به آن پرداخت، معرفی هر کدام از بازی های ارائه شده توسط شرکت سوپرسل است. این موضوع کمک می­کند تا همه افراد بتوانند به صورت اجمالی با محصولات ارائه شده توسط شرکت سوپرسل آشنا شوند.

کلش آف کلنز 

اولین پرچمدار شرکت سوپرسل، clash of clans است. در سال 2012 برای ios و در سال 2013 برای اندروید عرضه شده است. جنگ قبیله ها نام این بازی است که همانطور که از اسم آن برداشت می­شود، جنگ های پی در پی و قبیله ای را باید پشت سر گذاشت تا بتوان امتیازات خود را افزایش داد. هر فرد در این بازی موظف است از سرزمین در اختیار خود دفاع کند که این سرزمین به مزرعه شباهت بسیار زیادی دارد.

کلش رویال 

دومین بازی که توسط شرکت سوپرسل ارائه شد، کلش رویال clash royal نام دارد. این بازی در سال 2015 برای اندروید و ios ارائه شده است. در این بازی نیز هیجان بسیار زیاد بوده وهمین امر باعث شده تا مخاطب زیادی داشته باشد. زمین بازی به دو نصف تقسیم می­شود و هر فرد دارای سه برج است.

برج پادشاه در وسطو برج های شاهدخت در طرفی قرار می­گیرند و وظیفه برج های کناری، حفاظت از برج میانی که مربوط به پادشاه است، خواهد بود. پس از اینکه هر کدام از برج ها از بین رفتند، یک تاج به عنوان جایزه دریافت می­شود. کسی که هر سه برج حریف را از بین برده وسه تاج دریافت میکند، برنده این نبرد خواهد بود.

BOOM Beach

سومین بازی که توسط کمپانی سوپرسل ارائه شده است، BOOM Beach نام داد. BOOM Beach شباهت های بسیار زیادی به کلش آف کلنز دارد، اما اختیاراتی که فرد در کلش آف کلنز دارد را در این بازی ندارد.

شاید همین محدودیت باعث شده که مخاطب کمتری به سمت این بازی برود. بازی بوم بیچ به گیمر این امکان را می­دهد که از جزیره در اختیار خود محافظت کند. ابزار و تجهیزات مختلفی نیز به منظور محافظت از جزیره طراحی شده که کاربر می­تواند از آنها استفاده نماید.

Hay Day 

چهارمین بازی که شرکت سوپرسل تولید و به بازار عرضه کرد، Hay Day یا هی دی نام دارد. بازی Hay Day به این شکل ساخته شده که گیمر باید به کمک فردی که نمی تواند از مزرعه خود محافظت نماید برود. هر چه بتوانیم امتیاز خود را در این بازی افزایش دهیم، امکان آنلاک کردن تجهیزات پیشرفته به وجود می­آید که روی کیفیت بازی نیز تاثیر بسزایی می­گذارند.

Brawl Stars 

پنجمین بازی کمپانی سوپرسل نیز Brawl Stars یا براول استارز نام دارد. این بازی شامل مودهای مختلفی بوده که بعضی از آنها اصلی و برخی دیگر فرعی هستند. به طور کلی 15 مود مختلف برای این بازی در نظر گرفته شده است. از جمله مودهای موجود در این بازی میتوان به Showdown، Gem Grab، Brawl Ball، Bounty و… اشاره کرد.

جمع بندی 

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، همه با شرکت سوپرسل، سال تاسیس، محصولات ارائه شده، توضیحات مختصری در مورد هر کدام از بازی ها و نکات ریز و درشت دیگری آشنا شدیم. حالا متوجه شدیم که تولید محتوای سوپرسل دقیقا با چه هدفی انجام می­شود.

برای رسیدن به هدف نهایی تولید کننده محتوای سوپرسل باید مهارت لازم در تولید محتوا و داشتن اطلاعات فنی لازم را در هم ادغام کند، در غیر این صورت نمی تواند تولید محتوای سوپرسل را به خوبی انجام دهد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.