مقالات آموزشی

توضیححاتی درباره مراحل اضافه کردن افزونه پاپ آپ

مفید بود؟

یکی از ویندوزهای اپلیکیشن که کارایی بسیاری دارد، افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن می باشد. با نصب این افزونه روی ویندوز، زمانی که زنگ داخلی دارید تمامی اطلاعات فرد تماس گیرنده را می توانید مشاهده کنید. در بسیاری از سایت های مدرن که امروزه طراحی می شوند از پنجره های پاپ آپ استفاده می کنند.

برای ایجاد آفرها و دانلود کردن فایل های رایگان که آنها را به مشتریان نشان دهید این نمونه افزونه کاربرد زیادی دارد. هدف اصلی استفاده از این افزونه، دریافت کردن اطلاعاتی است که مربوط به بازدیدکننده سایت می باشد. برای استفاده از این افزونه باید به خوبی در مورد کارایی و ویژگی های آن اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. در این صورت می توانید از افزونه استفاده بهینه ای داشته باشید.

افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن حرفه ای

اگر شما اطلاعات زیادی در مورد افزونه پاپ آپ (Pop-Up Plugin) دریافت شماره تلفن ندارید باید بدانید که پاپ آپ های حرفه‌ ای فریم هایی هستند که پس از لود شدن سایت و پیش از اینکه محتوای تان را مشاهده کنید نمایش داده خواهند شد. دریافت این نمونه از اطلاعات از بازدید کننده باید برای شما بسیار اهمیت داشته باشد. این اطلاعات در مواردی که یک سرویس جدید و محصول جدید را وارد سایت تان می کنید کاربرد زیادی دارد.

شما می توانید با استفاده از افزونه پاپ آپ سرویس جدید و محصول جدید را به کاربران اطلاع دهید. با استفاده از پنجره‌ های پاپ آپ اطلاعات مشتریانی که دریافت کرده اید را برای آنها ایمیل می نمایید. افزونه حرفه ای پاپ آپ در وردپرس کمک می کند که بتوانید تعداد زیادی از پاپ آپ را برای سایت خود به کار بگیرید. اینکه شما تنظیمات دلخواه را روی سایت خود با استفاده از پاپ انجام دهید به کاربرد و کارایی پاپ آپ بستگی دارد.

مراحل اضافه کردن افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن

برای استفاده کردن از افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن باید به خوبی برخی از موارد را در نظر بگیرید و مراحل را به ترتیب پیش بروید. هر یک از مراحل مربوط به استفاده از افزونه پاپ آپ عبارت است از :

 

1. ابتدای کار

 برای شروع کار ابتدا باید افزونه را دریافت نمایید. پس از آن از بخش افزونه های سایت خود می توانید آن را نصب کنید. پس از نصب کردن افزونه در قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس، بخشی که به عنوان PopUp by Supsystic  است را مشاهده خواهید کرد. این عنوان برای ساخت بسیاری از پاپ آپ های حرفه ای ایجاد می کنند. پس از آن روی گزینه Add New PopUp کلیک نمایید. با کلیک کردن روی این گزینه اولین پنجره دلخواهتان را می توانید ایجاد نمایید.

2. انتخاب کردن پنجره پاپ آپ

توجه داشته باشید که در این صفحه باید نوع پاپ آپ را از بین مدل های متفاوت انتخاب نمایید. ابتدا باید از قسمت بالا فیلد مربوط به پاپ را وارد کنید. سپس در قسمت بعد می توانید از تب هایی که مد نظرتان است یکی را انتخاب نمایید. در این مرحله پنجره‌ های مورد نظرتان مشاهده می گردند و در انتها هر یک از آنها را که می خواهید انتخاب می نمایید. پس از انتخاب می توانید روی گزینه ذخیره که در قسمت بالا وجود دارد کلیک نمایید.

3. وارد شدن به بخش main

 با کلیک کردن روی گزینه ذخیره بخش مربوط به تنظیمات عمومی پاپ آپ حرفه ای در سیستم وردپرس نمایش داده خواهد شد. در این قسمت می توانید تنظیمات عمومی را برای پاپ آپ که ایجاد کرده اید انجام دهید. در مرحله بعدی می توانید تعیین کنید که پنجره مورد نظرتان به چه افرادی و در چه بازه زمانی نمایش داده شود. به عنوان مثال می توانید تعیین نمایید که بازدید کننده هایی که برای بار اول به سایت وارد می‌ شوند در بازه زمانی مشخص هر یک از پنجره ها را مشاهده کنند.

 

4. مرحله Whom to show

در قسمت بعدی می توانید تعیین نمایید که در چه بازه زمانی پنجره ایجاد شده شما بسته شود که می توانید آن را بر روی سایت قرار دهید. در این مرحله می توانید زمان مشخصی را برای بسته شدن آن تعیین کنید. همچنین دکمه ای را می توانید روی آن قرار دهید تا کاربر بتواند با زدن روی آن دکمه افزونه را ببندد.

5. وارد شدن به مرحله When to close PopUp

در قسمت بعدی می توانید تعیین کنید که در چه صفحاتی باید پنجره پاپ آب برای بازدید کننده نمایش داده شود. نمایش در دسته ها، نوشته ها، برگه ها و غیره از گزینه ‌های مربوط به این قسمت می باشد. در این قسمت شما می توانید بازه نمایش را از تعیین کنید. البته که ابتدا باید گزینه ‌ای که مربوط به این بخش می باشد را فعال نمایید تا در قسمت زیرین آن بازه زمانی برای شما به درستی نمایش داده شود. در این قسمت تاریخ نمایش را می توانید تعیین نمایید.

6. مرحله When to show PopUp

 دقت داشته باشید که این قسمت باید مانند قسمت قبلی بر اساس گزینه مشخص شده، زمان و مکان فیلد تعیین شود. روزهای نمایش را با استفاده از این گزینه می توانید تعیین نمایید. شما برای استفاده از افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن باید روزهای نمایش را در قسمت گزینه های مربوطه به درستی انتخاب کنید. با استفاده از این گزینه شما می توانید چگونگی نمایش دادن پاپ را تعیین نمایید. می ‌توانید گزینه‌ های کلیک کاربر، گزینه ‌های زمانی و گزینه‌ های دکمه خاص را از آیتم‌ های این قسمت بدانید.

7. مرحله انتهایی

 این قسمت مربوط به استایل های بسیار جزئی پنجره پاپ آپ سایت شما است. شما می توانید هر بخش را که می‌ خواهید با استفاده از این بخش رنگ و استایل خاصی ببخشید. این قسمت دارای چند زیر مجموعه است یکی از آنها تنظیمات مربوط به ظاهر پاپ آپ می باشد. یکی دیگر از آنها مربوط به صفحه وب است که آن را باید تنظیم کنید.

 

افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن در نمایش خروجی

اکنون بعد از گذراندن تمامی مراحل که بیان کردیم، می توانید برای نشان دادن نمایش خروجی اقدام نمایید. نتیجه کار افزونه پاپ آپ دریافت شماره تلفن را در این مرحله می توانید مشاهده کنید. خروجی به صورت تصویر به بازدید کننده نشان داده خواهد شد. متن مربوط به خروجی را می توانید فارسی انتخاب کنید و دکمه برای بسته شدن روی آن قرار دهید. کاربر با کلیک کردن روی صفحه وب سایت متوجه می ‌شود که باید دکمه را بزند.

بازدیدکنندگان با مشاهده پاپ آپ روی سایت شما می توانند با خدمات و محصولاتی که دارید آشنایی بیشتری به دست آورند.  البته در برخی از موارد افراد از دکمه روی وب سایت استفاده نمی کنند. به همین دلیل کاربران بدون اینکه دکمه ای را بزنند می ‌توانند یک کلیک روی صفحه نمایند تا افزونه بسته شود. از آیکون هایی که برای وردپرس مورد استفاده قرار می گیرد می توانید در این مرحله استفاده نمایید.

نمایش خروجی وردپرس شما که مربوط به افزونه پاپ آپ است بستگی به طی کردن مراحل ایجاد افزونه دارد. اگر هر یک از افزونه ها را به درستی ایجاد نکرده باشید نمی توانید یک بازده مناسب از پاپ آپ دریافت نمایید. پاپ آپ موجب می گردد که سئو سایت شما بهبود پیدا کند. بنابراین برای بهبود بخشیدن به سئو سایت بهتر است که از این افزونه به صورت استاندارد استفاده نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.