مقالات آموزشی

توضیحاتی در خصوص مراحل تغییر عنوان در برگه های سایت

مفید بود؟

در صورتی برای تغییر عنوان سئو برگه اصلی می توانید اقدام کنید که نوع قالب وب سایت تان از نوع وبلاگی نباشد. اگر می خواهید مطالب بر اساس دسته بندی و ساختار مشخص شده نمایش داده شوند می توانید برای تغییر عنوان برگه اصلی وب سایت خود اقدام نمایید. هر یک از قالب هایی که برای وردپرس ارائه داده می شوند به صورت بسته بندی هستند. با استفاده از آنها قادر خواهید بود که سایت خودتان را شبیه دموهای قالب بسازید.

اما هر یک از این قالب ها به گونه ای هستند که یکی از برگ‌ های آن به عنوان صفحه اصلی انتخاب می‌ گردد. ساختار برگه انتخاب شده به این شکل می باشد که درونش کد نویسی وجود دارد.  در این صورت مطالب به صورت ساده نوشته و نشان داده نمی شوند. نشان دادن آنها به صورت دسته و همچنین امکان استفاده کردن از هر نوع آنها در صفحات وب سایت های متفاوت وجود دارد.

آموزش مربوط به تغییر عنوان سئو برگه اصلی یکی از نکاتی به شمار می ‌رود که شما باید به خوبی آن را یاد بگیرید. اگر می خواهید سئو وب سایت خود را افزایش دهید باید برای تغییر عنوان برگه اصلی خود اقدام کنید. برای قالب هایی که مناسب سایت نیستند باید یک برگه را به عنوان صفحه اصلی انتخاب کنید. در ادامه نحوه قرار دادن برگه سئو اصلی را برای صفحه نخست توضیح می‌ دهیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

انتخاب برگه مناسب برای تغییر عنوان سئو برگه اصلی

پیش از هر چیزی نیاز است که یک برگه برای صفحه خود ایجاد کنید. حتما باید در پیشخوان وردپرس به مسیر برگه ها بروید و سپس با استفاده کردن از آموزش کار با برگه در وردپرس اقدام به ساخت برگه جدید در وردپرس نمایید. اگر از بسته نصب آسان وردپرس جهت تغییر عنوان سئو برگه اصلی استفاده می‌ کنید بدون شک از قبل برگه های تان تنظیم شده اند.

به همین دلیل شما می توانید برای ویرایش آنها اقدامات لازم را انجام دهید.  بعد از اینکه برگه دلخواه خود را ایجاد نمودید و آن را در پیشخوان وردپرس قرار دادید بهتر است که به تنظیمات بروید. پس از رفتن به تنظیمات صفحه برای شما باز می شود. ابتدا یک برگه یکتا را در این صفحه انتخاب نمایید و در ادامه از بخش برگه نخست برگه ای که پیش از آن ایجاد کرده بودید را انتخاب کنید.

 آن برگه را که به عنوان برگه وردپرس است به عنوان برگه اصلی باید در نظر بگیرید. جهت نمایش نوشته ها شما می توانید از بخش برگه ای که مربوط به نوشته ها است یکی از برگه ها را انتخاب نمایید تا حالت وبلاگ روی برگه ایجاد نمایید.  آخرین نوشته های سایت در آن برگه نمایش داده می شوند.

 

نکاتی برای تغییر عنوان سئو در برگه های سایت

 یکی از نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که تا زمانی که شما یک برگه در wordpress نداشته باشید نمی ‌توانید سئو برگه اصلی را برای وبسایت ایجاد کنید. گزینه صفحه نخست در وردپرس در این صورت به شما نشان داده نمی‌ شود. به همین دلیل پس از انجام دادن هر اقدامی نیاز است که برگه تان را بسازید.

محتویاتی که می خواهید در آن مطالب نمایش داده شوند را قادر خواهید بود که درون آن قرار دهید.  در صورتی که از افزونه سئو وردپرس استفاده می نمایید به عنوان برگه صفحه اصلی آن مطالب را انتخاب می کنید. به همین دلیل عنوانی که در این برگه وارد نموده اید در عنوان صفحه اصلی نشان داده خواهد شد.

بر همین اساس جهت رفع مشکل عنوان صفحه اصلی در وردپرس باید به تغییر عنوان برگه اصلی بپردازید که مربوط به افزونه سئو وردپرس می باشد.  باید به عنوان متا در سایت تان یک برگه ایجاد کنید. توجه داشته باشید که با مراجعه به مسیر مطالب و عنوان مطلب که در افزونه های سئو قرار گرفته است عناوین برگه را انتخاب می کنید. بنابراین تنها راه حل مربوط به رفع این مشکل ویرایش عناوین در صفحات برگه هستند.

 

مراحل تغییر عنوان در برگه های سایت

برای تغییر عنوان سئو برگه اصلی باید از منوی بخش ادمین که در بخش راست قرار گرفته است وارد شوید. گزینه نمایش را در مرحله بعدی باید انتخاب کنید. در این مرحله سفارشی سازی در نظر گرفته می‌ شود. هویت سایت تان را در این مرحله باید به درستی انتخاب نمایید. پس از آن عنوان را وارد کرده و تغییرات را روی آن به ثبت برسانید.

جهت تغییر عنوان و همچنین تغییر نام سایت در وردپرس شما قادر خواهید بود که از بخش منوی ادمین که در سمت راست است وارد شوید. تنظیمات همگانی را در این بخش باید انتخاب کنید. موردی که مربوط به عنوان سایت می باشد را بر اساس دلخواه انتخاب نمایید. سپس کلید بررسی کردن تغییرات را می ‌زنید.

به همین ترتیب عنوان وب سایت شما مطابق تنظیمات تغییر پیدا می ‌کند. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید و  صفحه اصلی را انتخاب نمایید. در قسمت عنوان سایت مرورگر متوجه می شوید که کدام یک از برگه ها اصلی بوده است. عنوان سایت یکی از موارد مهم و ضروری در سئو وردپرس می باشد. بنابراین مطمئن شوید که حتما تمامی تنظیمات را به درستی انجام دهید.

توضیحات صفحه اصلی برای تغییر عنوان سئو برگه اصلی

زمانی که شما در گوگل جستجو می ‌کنید اگر به نتایج به دست آمده دقت کنید متوجه می ‌شوید که هر یک از وبسایت ها یک توضیح و عنوان کوتاه دارند. یکی از مهمترین فاکتورهایی که گوگل به آن توجه می ‌کند این است که برگه اصلی وب سایت را نشان می ‌دهد.

سایت ها را گوگل در نتایج جستجو نشان می دهد که برای نشان دادن آنها به سئو برگه اصلی اهمیت زیادی می دهد. انتخاب توضیح مناسب و عنوان بی نظیر برای سایت یکی از تاثیر گذارترین و مهمترین مواردی است که برای رسیدن به نتیجه دلخواه و انتخاب درست کاربران ضروری می باشد.

 

 به عنوان مثال صفحه ای که شما می سازید به نام آموزش زبان است و در توضیح آن آموزش پی اچ دی زبان را هم می نویسید. تصور کنید که کاربری در گوگل آموزش پی اچ دی را جستجو کند. زمانی که سایت شما را در نتایج مشاهده می کند اولین چیزی که به آن توجه خواهد کرد توضیح وب سایت تان است.  اینکه مطلب به آن چیزی که جستجو کرده است نزدیک باشد اهمیت زیادی دارد.

توضیحات وب سایت شما باید به درخواست جستجوی کاربر نزدیک باشد. بعد از انتخاب توضیح درست و سئو مناسب باید بدانید که تغییر عنوان سئو برگه اصلی بسیار مهم می باشد که برای صفحه اصلی وب سایت خود انتخاب می کنید. این مورد به عنوان رسالت اصلی وبسایت شما به شمار می رود.

مدیریت محتوا با تغییر عنوان

خوشبختانه وردپرس به عنوان یکی از سیستم های مدیریت محتوایی شناخته می ‌شود که با سئو رابطه بی نظیری دارد. با تنظیماتی که در اختیار شما می گذارد شما می توانید رتبه وب سایت خود را بالاتر ببرید. همین مورد به عنوان یکی از مهمترین مواردی شناخته می ‌شود که بسیاری از افراد به آن توجه می کنند.

در واقع برای بسیاری از صاحبان وب سایت ها مهم است که قالب وردپرس سایت خود را بهبود ببخشند. آنها از فاکتورها و استانداردهای خاصی استفاده می کنند که یکی از آنها تغییر عنوان می باشد. 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.