مقالات آموزشی

توضیحاتی از نحوه کسب درامد تولید محتوا

مفید بود؟

آشنایی با نحوه کسب درامد از تولید محتوا می تواند به شما در کسب درآمد بیشتر کمک کند. همانطور که می دانید، عصر، عصر اینترنت و دنیای مجازی است و امروزه شغل های بسیاری به صورت مجازی خدمات ارائه می دهند. از آنجایی که تمام کسب و کارها با راه اندازی کردن سایت اینترنتی به صورت آنلاین نیز فعالیت دارند، دیده شدن سایت برای هر کسب و کاری حائز اهمیت است.

آیا با تقویم محتوایی آشنایی دارید؟پیشنهاد میکنیم مقاله ارائه نمونه تقویم تولید محتوا را مطالعه نمایید.

 

منظور از تولید محتوا؟

جمع آوری یک سری اطلاعات در حوزه ای خاص و موضوع مشخص را تولید محتوا گویند. حال این محتوا می تواند به صورت متنی، صوتی، ویدئویی و یا هر فرم دیگری ارائه شود. امروزه سئو سازی سایت از هر چیز دیگری برای صاحب سایت مهم تر است زیرا تنها با یک سئوی قوی، سایت مورد نظر رتبه مناسبی در گوگل پیدا خواهد کرد. بکارگیری کلمات کلیدی در محتوای متنی و یا هر نوع محتوای دیگر نقش موثری در تقویت سئوی سایت دارد. بنابراین آشنایی با نحوه تولید محتوای با کیفیت، اصلی ترین و مهمترین موضوع در حیطه سئو سازی است

 

آشنایی با نحوه کسب درامد از تولید محتوا

اگر تا به امروز در مورد نحوه کسب درامد از تولید محتوا نشنیده اید، حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید زیرا با دانستن یک سری قوانین و اطلاعات می توانید در منزل به راحتی درامد قابل توجهی به دست آورید. اگر کمی خلاقیت و هوش را کنار هم داشته باشید، می توانید مبلغ مناسبی در ماه از راه تولید محتوا داشته باشید. نحوه تولید محتوا برای هر نوع کسب و کاری متفاوت است. به عنوان مثال نحوه کسب درامد از تولید محتوای سایت فروشگاهی بدین صورت است که شما باید محصولات سایت را مشاهده و بررسی کنید و متناسب با محصولات، یک متن با کیفیت تهیه کنید. صاحبان سایت های بزرگ در قبال محتوای جذاب و سئو شده پول خوبی پرداخت می کنند.

نحوه کسب درامد از تولید محتوا با وبتو

اگر به نوشتن و طراحی محتوای سایت علاقه مندید، نحوه کسب درامد از تولید محتوا را با رایا مارکتینگ بیاموزید. رایا مارکتینگ یک وب سایت بزرگ با یک تیم حرفه ای و کاربلد است که علاوه بر ارائه خدمات متنوع برای افراد امکان اشتغال زایی را فراهم نموده است. مهم ترین و جالب ترین امکان آن جذب محتوانویسان مختلف از سراسر ایران است.

شما برای آشنایی با نحوه کسب درامد از تولید محتوا کافی است وارد سایت رایا مارکتینگ شوید و در آن ثبت نام کنید. این تیم یک آزمون استخدامی برای علاقه مندان طراحی کرده اند که شما در شروع کار ابتدا باید در این آزمون شرکت کنید. نحوه شرکت در آزمون ساده است، کافی است اطلاعات خود را همراه با اسکن کارت ملی و شناسنامه در سایت قرار دهید. پس از آن صفحه ای برای نوشتن محتوای متنی برای شما ظاهر شده و پس از نوشتن و ارسال محتوا، پشتیبانان سایت محتوای شما را در بازه ی زمانی مشخص بررسی می کنند. چنانچه محتوای شما از لحاظ نگارش قابل قبول باشد در آزمون استخدامی رایا مارکتینگ موفق خواهید شد.

شما می توانید به صفحه راهنمای استخدام حضوری و غیرحضوری مراجعه نمایید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه کسب درامد از تولید محتوای تیم رایا مارکتینگ یک سری دستورالعمل مشخص برای نویسندگان آماده کرده اند که با مطالعه این دستورالعمل ها به راحتی با نحوه کسب درامد از تولید محتوا آشنا خواهید شد. در واقع دستورالعمل ها به شما در حوزه نوشتن محتوای متنی سئو شده کمک می کند. جالب است بدانید تعداد کلمات در هر پاراگراف، تعداد تکرار کلمه کلیدی اصلی، فونت و سایز نوشته های محتوا همگی مهم هستند.

کسانی که نمی دانند نحوه کسب درامد از تولید محتوا به چه صورت است کافی است یکبار در رایامارکتینگ عضو شوند. تمامی دستورالعمل ها برایشان ارائه می شود. این سایت تولید محتوا برای آموزش بهتر یک وبینار آنلاین نیز برگزار کردند که اکنون ویدئوی ضبط شده وبینار در سایت موجود و قابل مشاهده است. شما با مشاهده این ویدئو با بسیاری از اصول نوشتن محتوا آشنا خواهید شد.

 

نحوه کسب درامد از تولید محتوای با کیفیت

در این بخش می خواهیم در مورد نحوه کسب درامد از تولید محتوای با کیفیت صحبت کنیم. هر نویسنده ای که در آزمون استخدامی رایا مارکتینگ قبول شود دارای یک پنل مخصوص می شود. در این پنل سفارشات تهیه شده توسط تیم رایا مارکتینگ نمایش داده شده و کاربر می تواند متناسب با اطلاعات خود یکی از سفارشات دلخواه را انتخاب و پذیرش کند. سفارشات ثبت شده در حوزه های گوناگون است. شما به عنوان نویسنده تولید محتوای سایت می توانید از طریق بحث و گفتگو به صورت مستقیم با کارفرما در ارتباط باشید. در واقع در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی می توانید به طور مستقیم از این طریق پاسخ دریافت کنید. در صورت پاسخ دادن یک پیامک برای شما ارسال می شود.

 

مزیت کار کردن با رایا مارکتینگ

نحوه کسب درامد از تولید محتوا در رایامارکتینگ بسیار ساده است. شما پس از ثبت نام از پنل خود سفارش پذیرش می کنید و پشتیبانان سایت، شما را در این مسیر راهنمایی می کنند. پشتیبانان سایت رایامارکتینگ هم در واتساپ هم در تلگرام و هم در تماس تلفنی با صبر و حوصله همراه شما خواهند بود. علاوه بر این انتخاب پروژه ها با شما است.

شما می توانید پس از نوشتن محتوا از کارفرما درخواست امتیاز کنید. اعطای امتیاز توسط کارفرمایان سطح پنل شما را مشخص می کند. جالب است بدانید سطح هر پنل روی قیمت سفارشات تاثیر گذار است. شما می توانید سطح خوب، برتر و یا برترین داشته باشید. کسانی که دارای پنل سطح برترین هستند یک سری سفارشات مخصوص دارند که قیمتشان با دیگر سفارشات متفاوت و بیشتر است. البته این افراد می توانند سفارشات سطح پایین تر نیز پذیرش کنند اما نویسنده ای با سطح خوب قادر به پذیرش سفارش برترین نیست. بنابراین با نوشتن محتوای با کیفیت و سئو شده می توانید منبع درامد بسیار خوبی کسب کنید. قیمت سفارشات موجود در رایامارکتینگ بسیار منصفانه است.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده تسویه حساب به موقع و دقیق یکی دیگر از مزیت های کار کردن با تیم رایا مارکتینگ است. هر نویسنده ای برای کسب درآمد شروع به تولید محتوا می کند و رایا مارکتینگ به طور مرتب به صورت هفتگی مبلغ جمع شده را واریز می کند. نکته مهم در کسب درآمد از رایا مارکتینگ اعطای پاداش برای سفارش ها است. چنانچه شما سفارشات پذیرش شده را زودتر از موعد زمانی مشخص شده ارسال کنید. پس از تایید توسط پشتیبانان مبلغی به عنوان پاداش به مبلغ اصلی افزوده می شود. شما برای تسویه حساب پس از تمام شدن هر سفارش باید به بخش امور مالی در پنل بروید و با کلیک روی برداشت مبلغ مورد نظر در روز مشخص شده تسویه می شود. معتبر بودن سایت رایا مارکتینگ خیالتان را بابت نحوه تسویه راحت می کند.

به تازگی یک بخشی به عنوان پاداش توسط کاربر در سایت اضافه شده است. چنانچه پس از اتمام سفارش کاربر از نوشته شما خوشش آید، علاوه بر مبلغ تعیین شده می تواند مبلغی اضافه تر به عنوان پاداش برای شما ثبت کند. با توجه به امکانات گفته شده نحوه کسب درآمد از تولید محتوا در رایا مارکتینگ خیلی ساده و به صرفه است. در واقع رایا مارکتینگ با قرار دادن تمامی امکانات، ساده ترین مسیر را برای نویسندگان تعیین کرده است. چنانچه شما به نویسندگی علاقه مندید و نمی دانید چگونه از این راه می توان کسب درآمد کرد همین حالا وارد سایت رایا مارکتینگ شوید و با تماس گرفتن با یکی از پشتیبانان در این زمینه مشورت کنید. گرچه با ورود به سایت و مطالعه کردن می توانید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.