مفید بود؟

اگر از علاقه مندان به مبحث سئو و بهینه سازی وب سایت هستید حتما در این مقاله با ما همراه باشید.الگوریتم Hilltop ارزیابی می کند که آیا وب سایت شما به یک سازمان یا شخص متخصص تعلق دارد یا دارای محتوای معتبر و تاریخچه است یا خیر و اعتبار و قابلیت اطمینان آن را برای کلمات کلیدی خاص محاسبه می کند. اگر یک عبارت خاص در گوگل را جستجو کنید، موتور جستجو ابتدا صفحات مختص آن و مرجع مربوط به این عبارت جستجو را تعیین می کند. الگوریتم Hilltop یک الگوریتم مهم موتور جستجو است که توسط گوگل در سال 2003 به تصویب رسید.

 

هدف الگوریتم Hilltop چیست؟

هدف از الگوریتم Hilltop شناسایی صفحات وب معتبر برای رتبه بندی بود. این سیستم سیستمی را توصیف می کند که در کنار PageRank برای شناسایی صفحات وب متخصص و معتبر کار می کرد. روشی که Hilltop برای رتبه بندی صفحات وب معتبر برای شناسایی رتبه بندی کرده است ، ابتدا شناسایی صفحات خبره است. صفحات خبره صفحاتی خاص برای یک موضوع بودند و به بسیاری از سایتهای دیگر پیوند داشتند

الگوریتم Hilltop چه تاثیری بر سئوی سایت دارد؟

الگوریتم Hilltop تأثیر بسزایی در سئو سایت داشت. کشف شد که پیوندها از صفحات وب .edu ، پیوندها از فهرست های اصلی (یاهو ، زیل ، DMOZ و BOTWو پیوندهای سایت های مرتبط با PageRank بالا About.com به رتبه بندی بهتر سایت ها کمک می کنند.

در همان روزهای ابتدایی ، به دست آوردن پیوند از About.com می تواند به طور چشمگیری به رتبه بندی یک سایت کمک کند. از آنجا که سایتی مانند DMOZ به خوبی پیوند داده شده بود و به عنوان مرجعی برای یافتن سایت های با کیفیت برای پیوند به آنها استفاده می شد ، بدست آوردن پیوند از DMOZ که خود پیوندی با کیفیت به حساب می آید می تواند رتبه بندی شما را تقویت کند و به افزایش رتبه سایت شما کمک کند.  ممکن است Hilltop ایده پنهان کردن روابط بین وب سایت ها را معرفی کرده باشد. بنابراین سئوکاران با استفاده از آدرس های IP منحصر به فرد از بلوک های نامرتبط آدرس IP ، مخفی کردن مالکیت دامنه و دقت در نحوه ارتباط سایت ها با یکدیگر را شروع کردند. شبکه های سایت هایی که همه متعلق به یک سازمان هستند و گاهی اوقات از صدها سایت تشکیل شده اند ، دارای افت رتبه هستند. PageRank تکامل یافته است و شامل مفاهیمی مانند صفحات معتبر دانه است که مشابه صفحات تخصصی Hilltops است. قبل از Hilltop الگوریتم های دیگری وجود داشت که بر مراکز و مقامات متمرکز بودند. Hilltop در خدمت تقویت مفهوم سایت های اقتدار بود. به همین دلیل صنعت SEO همچنان در مورد صفحات وب معتبر فکر می کند. علاوه بر این ، از آنجا که شبکه های سایت های تحت مالکیت مشابه در رتبه بندی دچار ضرر و زیان شده اند ، امروزه در سئو معمول است که در رابطه با ارتباط چندین دامنه احتیاط کنید. اجرای الگوریتم Hilltop احتمالاً دلیل این احتیاط است. من به یاد دارم که حدود 2004 توسط سازمانهایی با بیش از چهارصد وب سایت بهم پیوسته که مجازات های رتبه بندی شده اند برای کمک به من مراجعه شده است.

 چرا الگوریتم Hilltop مهم است؟

آسان است که فکر کنید الگوریتم هایی مانند Hilltop متعلق به روزهای غارنورد SEO هستند. اما دانستن اینکه الگوریتم Hilltop چیست ، پایه ای برای درک این است که چرا امروزه SEO به روشی خاص استفاده می شود. دانستن الگوریتم های قبلی به شما این قدرت را می دهد که الگوریتم های امروز را به عنوان بخشی از تصویر بزرگتری که در آن ساکن هستند ، ببینید. به جای اینکه فقط یک الگوریتم را در یک برهه از زمان مشاهده کنید ، بهتر می توانید بفهمید که چگونه در کل تحول جستجو و سئو جستجو می شود. دانستن اینکه الگوریتم Hilltop چگونه است ، زمینه را برای درک اینکه چرا امروزه SEO به روشی خاص انجام می شود فراهم می کند. دانستن الگوریتم های قبلی به شما این قدرت را می دهد که الگوریتم های امروز را به عنوان بخشی از تصویر بزرگتری که در آن ساکن هستند ، ببینید. به جای مشاهده یک الگوریتم واحد در یک زمان مشخص ، بهتر می توانید بفهمید که چگونه در کل تحول جستجو و سئو جستجو می شود.

مقاله بیشتر:چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

PageRank چه نوع الگوریتمی است؟

 

PageRank یک الگوریتم تجزیه و تحلیل پیوند است و یک وزن عددی را به هر عنصر از مجموعه اسناد ابرپیوند شده، مانند شبکه جهانی وب، با هدف “اندازه گیری” اهمیت نسبی آن در مجموعه اختصاص می دهد.

 

کلام آخر:

الگوریتم Hilltop بر نحوه استفاده از SEO در سال 2004 تأثیر گذاشت و تأثیر آن تا امروز نیز ادامه دارد. به عنوان یک متخصص وب ، درک اینکه الگوریتم Hilltop چگونه SEO را تحت تأثیر قرار داده است ، مهم است که بتواند بنیادی محکم برای درک SEO امروز ایجاد کند جهت مشاوره بیشتر شرکت پدیده تجارت آماده خدمت رسانی به شما میباشد.

همه و همه ی این نکات مهم در سئوی وبسایت در تیم پدیده تجارت با داشتن متخصصان حرفه ای در زمینه آموزش طراحی سایت و آموزش سئو می تواند به راحتی در رزومه ی دانش و آموزشی شما قرار بگیرد و می تواند شما را به یک متخصص سئو تبدیل کند و شما را برای ورود به بازار کار آماده کند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.