مقالات آموزشی

چطور می توانیم یک اینفلوئنسر شویم ؟

مفید بود؟

در مقاله( اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟) به پاسخ اینکه اینفلوئنسر کیست؟ پرداختیم حالم در این مقاله به جنبه جالب تر و کابردی تر این موضوع یعنی چگونه یک اینفلوئنسر شویم میپردازیم چون در حال حاضر تاثیرگذارترین شبکه اجتماعی, اینستاگرام بوده به اینفلوئنسر در اینستاگرام میپردازیم پس با ما همراه شوید :

چرا یک اینفلوئنسر در اینستاگرام شویم؟

تا ژوئن سال 2018 ، اینستاگرام در یک ماه بیش از یک میلیارد کاربر فعال داشت در صورتی که تنها هفت میلیارد نفر در کره زمین زندگی میکردند.اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که از راه های مختلفی می توان از آن کسب درآمد کرد و همچنین بازاریابی اینستاگرام ابزاری بسیار قدرتمند برای اکثر کسب و کارهای آنلاین شده است و باعث رونق فروش کسب و کارهای کوچک تا بزرگ و معروفیت افراد شده است. براساس برخی گزارش ها ، اینفلوئنسرها (تاثیرگذاران) در اینستاگرام می توانند به طور متوسط ​​برای هر 100،000 فالوور (دنبال کننده) 1000 دلار در هر پست دریافت کنند و حتی اگر توجه برخی از برندهای بزرگ را نیز جلب کنید ، می توانید درآمد بسیار بیشتری داشته باشید.

چگونه یک اینفلوئنسر در اینستاگرام شویم

برای بسیاری از افراد اینفلوئنسر بودن, شغل تمام وقت آنهاست و حتی بعضی دیگر آن را به عنوان یک شغل دوم ا نتخاب میکنند. اینفلوئنسر غالباً از نقش های مختلف از جمله : تولید محتوا ، مشارکت در جامعه ، عکاسی ، طراحی ، سخنرانی عمومی و موارد دیگر تشکیل می شود شما به راحتی می توانید با دانستن هریک از این نقش ها بصورت تخصصی به کسب درآمد از این شبکه اجتماعی بپردازی.شرکت پدیده تجارت با برگزاری دوره های تخصصی مدیریت اینستاگرام در اصفهان می تواند بسیاری از مباحث تخصصی این عرصه را به شما آموزش دهد و همراه شما باشد .برای اینکه یک اینفلوئنسر موفق در همه شبکه های اجتماعی باشید ، نیاز دارید که افرادی که به محتوای شما علاقه مند هستند شما را دنبال کنند و بصورت تخصصی آموزشهایی در این زمینه دیده باشید.

چند راه ساده برای کسب درآمد به عنوان یک اینفلوئنسر در رسانه های اجتماعی

1.محصولات دیجیتال

یکی از روش های محبوب برای تأثیرگذاری در اینستاگرام ، استفاده از محصولات دیجبتالی است ، زیرا تولید آنها نسبتاً ارزان و آسان است و به دلیل  توزیع یکپارچه ای که دارند می توانند به سرعت به روز شوند و همچنین این فرصت را به اینفلوئنسرها دهند تا از دانش و تخصص خود درآمد کسب کنند. محصولات دیجبتالی میتواند شامل یک کتاب الکترونیکی ، سفرنامه های ویدیویی, تا یک برنامه ورزشی تمرینی باشند. راه دیگر که تأثیرگذارها می توانند از محصولات دیجیتال درآمد کسب کنند ، ایجاد یک محتوا با برندهای خاص ، یا با فروش تبلیغات و یا با سفارش ویژه ای برای ایجاد محتوا است.

2.پادکست

تولید پادکست یکی دیگر از راههای عالی برای اینفلوئنسرها برای توزیع محتوا ، ارتباط با مخاطبان خود ، به اشتراک گذاری راحت مطالب و در نهایت کسب درآمد از شبکه اجتماعی باشد . پادکست می تواند هزینه ای نسبتاً کم برای تولید داشته باشد ، پس از تنظیم و تجهیزات مناسب مانند رادیو ، می توانید چندین راه را برای درآمد کسب کنید – محبوب ترین آنها شارژ حساب مشترکین پادکست با هزینه اندکی برای دانلود و گوش دادن است. بسیاری از اینفلوئنسرها در رسانه های اجتماعی با تولید پادکست های تخصصی و موثر پیشرفت شگرفی داشته اند.

3.وبینارها

مانند پادکست ، تولید وبینار می توانند یک الگوی درآمد مقرون به صرفه برای اینفلوئنسرها و سازندگان محتوا باشند. وبینار در اصل سمیناری است که از طریق اینترنت انجام می شود و معمولاً برای یک هدف آموزشی است تا بتواند اطلاعاتی را در قالب جذاب و آموزشی ارائه دهد. وبینارها می توانند به صورت آنلاین باشند.

4.عکاسی ، محتوای حرفه ای

علاوه بر کسب درآمد از شبکه های اجتماعی ، اینفلوئنسر می تواند از مهارت های شخصی خود ، اعم از عکاسی ، نوشتن مقاله ، مشاوره استراتژیک و طراحی یا تولید محتوا سود ببرد. اینفلوئنسرها به طور معمول مبتکرانی با صرفه اقتصادی هستند که از مهارت های خود برای ایجاد یک برند شخصی استفاده میکنند که بیشترین درآمد را به همراه دارد. بنابراین ، اینفلوئنسرها سازندگان محتوای حرفه ای هستند.

6.محصولات فیزیکی

یک راه منحصر به فرد برای ایجاد درآمد با همکاری یک برند ، ایجاد یک محصول ، مجموعه یا دامنه فیزیکی است. ما این نوع کسب درآمد اینفلوئنسرها را در همه مکان ها مشاهده می کنیم ، از مجموعه کپسول های مد و محصولات زیبایی با برندهای مختلف گرفته تا مواد غذایی ، تناسب اندام ، مسافرت و محصولات بهداشتی. اینفلوئنسرها بسته به توافق نامه ، با ایجاد محتوا و دریافت کمیسیونی در مورد کلیه فروش ها یا هزینه ای مساعد برای مشارکت (مانند برنامه سفیر) درآمد کسب می کنند.

تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در کسب و کارتان پایان راه نیست و برعکس میتواند شروعی برای رسیدن به فرصت ها و مسئولیت های بزرگتر و بهتر باشد.در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ دراصفهان و یا مدیریت اینستاگرام در اصفهان که یکی از مباحث اصلی آن اینفلوئنسر مارکتینگ است می توانید دانش و تخصص خود در زمینه های فروش را بالا ببرید…

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.