مقالات آموزشی

چگونه برای وب سایت های جدید مخاطب جذب کنیم؟

مفید بود؟
تصور کنید که یک وب سایت حرفه ای را با دانش روز و مطابق با نیازهای مخاطب طراحی کرده اید و حال آماده ارائه آن هستید.

تصور کنید که یک وب سایت حرفه ای را با دانش روز و مطابق با نیازهای مخاطب طراحی کرده اید و حال آماده ارائه آن هستید. در اینجا ممکن است به درستی ندانید که چگونه می توانید این سایت را به مخاطبین خود معرفی کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد و مواردی را به شما ارائه می دهیم که برای معرفی یک وب سایت تازه تاسیس می تواند کارآمد باشد.

در وحله اول باید دانست که تبلیغات در این زمینه حرف اول را می زند. شما می توانید به کمک شرکت های معروف در زمینه تبلیغات تا حد زیادی فعالیت خود را معرفی کنید. اما در کنار تبلیغات و صرف هزینه می توانید از روش های رایگانی که به واسطه دنیای مدرن امروز در اختیار ما قرار می گیرد نیز بهره ببرید. اولین روش آن است که وب سایت خود را در صفحه های فیس بوک و یا گوگل پلاس خود معرفی نمایید و از دوستان خود بخواهید که از این صفحه بازدید کنند و آن را به دوستان خود نیز معرفی نمایند. سپس به صورت منظم نیز می توانید مطالب مرتبط در رابطه با وب سایت خود به اشتراک گذاشته و در انتهای آن آدرس وب سایت خود را ارائه کنید.

روش دوم آن است که از کلمات کلیدی در وب سایت خود استفاده نمایید تا بتوانید در جستجوگر گوگل امتیاز کسب کنید. یک شیوه دیگر آن است که برای مطالب وب سایت خود دکمه اشتراک گذاری برای فیس بوک و گوگل پلاس قرار دهید تا اگر فردی از مطلب شما خوشش آمد بتواند آن را در صفحه خود با آدرس شما به اشتراک گذارد.

همچنین می توانید با دیگر وب  سایت ها تبادل اطلاعات کرده و از آن ها بخواهید تا آدرس صفحه شما را در وب سایت خود قرار دهند. در کنار کلیه این موارد می توانید روش های دیگر مانند سئو و تبلیغات را به صورت منظم استفاده کنید تا به صورت مداوم بتوانید به معرفی وب سایت خود بپردازید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.