مفید بود؟

نوشتن یک رپورتاژ ارزان یکی از راه‌های مطمئن برای بالا بردن بازدید از سایت‌های رپورتاژ آگهی و همچنین بالا بردن اعتماد مشتریان می‌باشد. با استفاده از رپرتاژ آگهی در سایت‌های مختلف به خصوص رپورتاژ خبری‌های ارزان، این امکان به کاربران داده می‌شود تا هزینه‌های خود را برای بارگذاری کردن رپورتاژ آگهی مدیریت کنند و با کلمات کلیدی جذاب مخاطبان را برای خواندن رپرتاژ تشویق کنند. در این صورت شما می‌توانید با ارتقاء  به کار گرفتن یک استراتژی مناسب برای رپورتاژ خود، کسب و کار مورد نظرتان را به بهترین نحو به مشتریان معرفی کنید.

رپورتاژ ارزان چه اهمیتی برای سایت شما خواهد داشت؟

قاعدتا تا به اینجا شما با مفهوم و ماهیت رپورتاژ آشنایی دارید. در نتیجه هر اندازه هم راجع به اهمیت این موضوع صحبت کنیم جای بحث بسیاری دارد البته استفاده از رپورتاژ آگهی بدون وجود استراتژی‌های مخصوص امکان پذیر نیست. حتی بنیانگذاران گوگل برای بالا بردن اهمیت کسب و کار خود با استفاده از بک لینک‌ها، بازدید سایت را بالاتر می‌برند.

در این میان است که رپورتاژ ارزان هم نقش پر رنگی خواهد داشت و استانداردهای مورد نیاز برای بالا بردن سئوی یک سایت را نیز بالا خواهد برد. به همین دلیل است که امروزه نیز گوگل از بک لینک‌ها به صورت هوشمندانه استفاده می‌کند تا حساب‌ها همواره در صدر بهترین نتایج قرار بگیرند.

رپورتاژ ارزان چه کاربردهایی دارد؟

در حقیقت وجود رپورتاژ ارزان این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا با صرفه جویی در تبلیغ کسب و کار و همچنین مناسب ترین قیمت رپورتاژ آگهی مخاطبان بیشتر برای مطالعه مطالب تشویق شوند. قیمت خرید رپرتاژ در چگونگی تولید یک محتوا برای ارائه کسب و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار است و زمانی که محتوای مورد نظر به بهترین نحو در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد، تمامی ابعاد را تحت شعاع قرار می‌دهد.

خوب است بخوانید: رپورتاژ ادز چیست؟

در این بین می‌توان برای مثال به رایا مارکتینگ و نویسندگان فعال در این سایت اشاره کرد زیرا محتوا نویسان سعی می‌کنند تا تمامی استانداردها و اصول سئو را در این زمینه رعایت کنند و در نتیجه با نوشتن متن اصولی سعی می‌کنند که خیلی راحت رتبه سایت در موتور جستجوگر بالا رود و از هر نظر رپورتاژ ارزان برای مخاطب به صرفه باشد.

رپورتاژ ارزان چگونه به سایت شما کمک میکند؟

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ ارزان در حقیقت متنی است که به صورت نامحسوس قادر است که حیطه کاری شما را معرفی کند زیرا در این روش به هیچ وجه متوجه تبلیغی بودن آن نخواهید شد. از مزایای موجود در رپورتاژ میتوان به:

 • دائمی بودن محتوای نگارش شده
 • معرفی کسب و کار در کمتری زمان و با بالاترین دقت
 • بالا بردن بازدید سایت با رعایت تمامی قوانین سئو
 • معرفی کسب و کار به همه مخاطبین و به خصوص افراد متخصص در این زمینه و در نتیجه افزایش دایره ارتباطی در حیطه کاری اشاره کرد.

بسیاری از سایتها امروزه به صورت رایگان برای کاربرانی که در رتبه بالایی در گوگل برخوردارند رپرتاژها را به صورت استاندارد بارگذاری می‌کنند. به عنوان مال رایا مارکتینگ بسیاری از خدمات را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار میدهد.

یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که باید در کمپین رپورتاژ آگهی به طور دقیق آن را بررسی کنید در نظر گرفتن سن دامنه، الکسا و اتوریتی است. در نظر گرفتن این موارد بدین منظور است که هر چه سن دامنه، الکسا و اتوریتی بالاتر باشد در نتیجه سئوی سایتی که قرار است که لینک مورد نظر در آن قرار بگیرد استانداردتر خواهد بود و قرار دادن رپورتاژ ارزان در آن نیز به صرفه تر است.

 

چگونه میتوان استانداردترین و بهترین سایت را در زمینه تولید رپورتاژ ارزان را پیدا کرد؟

زمانی که شما رپورتاژ آگهی را در سایت‌های پر بازدید و معتبر منتشر می‌کنید قاعدتا رتبه الکسا مورد نظر در سایت‌های هدف نیز برای شما افزایش پیدا خواهد کرد. از مهم ترین ویژگی‌های موجود و تاثیرگذار در رتبه الکسا در نظر گرفتن تعداد لینک‌های دریافتی برای آن می‌باشد. همچنین لینک‌های دریافتی از دیگر سایت‌ها معتبر، مدت زمانی که کاربران در سایت شما باقی می‌مانند و همچنین مطالعه رپورتاژ و افرادی که از سایت خارج می‌شوند اشاره کرد.

از بهترین سایت‌ها برای انتشار رپرتاژ ارزان می‌توان به:

 • ایسنا
 • مهرنیوز
 • عصر ایران
 • دنیای اقتصاد

اشاره کرد که هزینه انتشار رپورتاژ در آن‌ها برای کاربر بسیار مقرون به صرفه است.

استفاده از رپورتاژ ارزان چگونه در کسب و کار شما تاثیر میگذارد؟

زمانی که یک رپورتاژ آگهی کیفیت بالایی داشته باشد در نتیجه می‌تواند در فروش و معرفی کسب و کار شما هم تاثیر مثبت داشته باشد. در نهایت زمانی که یک رپورتاژ آگهی با کیفیت را درون سایت قرار می‌دهید خیلی راحت مخاطب به محتوا و حیطه کار شما جذب خواهد شد. پس سعی کنید که از کلمات کلیدی جذاب استفاده کنید، متن را روان بنویسید و به بهترین نحو از کسب و کار خود تعریف کنید.

همانطور که می‌دانید هر چه مطلبی که در سایت‌ها قرار می‌دهید برای کاربران جذاب تر باشد در نتیجه تاثیرگذار بیشتری بر روی مخاطبان خواهد داشت. سعی کنید در هنگام معرفی از کسب و کارتان از انتظارات مشتریان صحبت کنید.

یک پکیج کامل در رپرتاژ ارزان چه امکاناتی را برای کاربران فراهم می‌کند؟

زمانی که یک رپورتاژ آگهی جامع و کامل باشد می‌تواند:

 • در زمینه‌های مختلف به خصوص کپی رایتینگ مشاوره دهد
 • میتواند در زمینه رپورتاژی که در دست دارید به شما مشاوره دهد
 • در زمینه بهینه سازی سئو به شما کمک کند
 • با ارائه خدمات پس از فروش از شما حمایت کند
 • سطح انتظارات شما را از داشتن یک رپورتاژ استاندارد برآورده سازد

 

تعرفه رپورتاژ آگهی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت خرید رپورتاژ در تولید پکیج‌های مختلف و رپرتاژ ارزان بسیار زیاد و متنوع است. همانطور  که در ابتدا اشاره شد تهیه یک پکیج با کیفیت می‌تواند رتبه شما را در سایت از نظر مشخصه‌هایی مانند الکسا نیز افزایش دهد. در حقیقت ملاک مشخصی برای تعیین قیمت رپورتاژ آگهی وجود ندارد پس بهتر است که بر اساس سیاست گذاریهای گوگل پیش بروید. چیزی که برای گوگل اهمیت دارد تعرفه رپرتاژ خبری نیست بلکه میزان رقابت شما و همچنین کلمات کلیدی به کار برده شده اهمیت خواهد داشت.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.