مقالات آموزشی

نحوه درآمد از یوتیوب و قوانین درآمد زایی از یوتیوب

مفید بود؟

مقدمه

امروزه عصر، عصر داده ها و ارتباط بین آنهاست، هوش مصنوعی در حال تغییر قوانین تجارت است و نمی توان قدرت تکنولوژی و اینترنت را نادیده گرفت. در این میان درآمد اینترنتی و روش هایی مانند درآمد از یوتیوب براساس ویو از راه های بسیار خوب درآمد زایی از طریق ابزار های جدید و تکنولوژی است.

پیشنهاد میکنیم مقاله همه چیز از رفع مشکل moved permanently در سایت را مطالعه نمایید این مقاله میتواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد

به دلایلی این چنینی در مقاله پیش رو قرار است از نحوه درآمد از یوتیوب براساس ویو و روش های آن سخن بگوییم.

با ما همراه شوید.

 

چرا درآمد از یوتیوب؟

همانطور که به احتمال زیاد آگاهید، امروزه مردم بیشتر از محتوای متنی علاقه مند به محتوای تصویری هستند و در این میان بازدید ویدیو در اینترنت به طور فزاینده ای در حال رشد است. پس چرا شما از شبکه ای اجتماعی که میلیارد ها بازدید در طول ماه دارد، برای آینده ای بهتر کمک نگیرید؟!

هیچ فکرش را کرده اید که درآمد از یوتیوب براساس ویو می تواند یک درآمد غیر فعال یا نوعی از درآمد بدون کار کردن را می تواند برای شما به ارمغان بیاورد؟!

به صد ها دلیل امروزه می توان گفت کسب و کار های مرتبط با اینترنت آینده ای بهتر دارند، حتما درآمد از یوتیوب براساس ویو را امتحان کنید، فرصت تجربه کسب درآمد دلاری را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

قوانین درآمد زایی از یوتیوب

برای درآمد زایی از YouTube، ابتدا باید از تعداد بازدیدها به موجودی 100 دلار یا بیشتر برسید. این بدان معناست که اگر به ازای هر 1000 بازدید، 5 دلار دریافت کنید، باید 20000 بازدید به دست آورید. برای تحقق این امر، یوتیوب  YouTube Program Partnerرا ایجاد کرده که به شما امکان می دهد از طریق تبلیغات در صفحه خود پول دریافت کنید. برای پذیرفته شدن در Program Partner YouTube، باید:

• حداقل 1000 مشترک داشته باشید

• در 12 ماه گذشته به 4000 ساعت ویدیو های شما را مشاهده کرده باشند

• شرایط و ضوابط را امضا کنید و با آنها کاملا موافق باشید

• یک حساب AdSense داشته باشید!

• حساب شما بررسی و تایید شود

هنگامی که در YouTube Partner Program پذیرفته شدید، می‌توانید شروع به کسب درآمد از طریق تبلیغات کنید. این کار به دو صورت انجام می شود، دریافت هزینه به ازای هزار بازدید و یا دریافت هزینه براساس هر کلیک! می توانید بر اساس هر 1000 بازدیدی که بدست می آورید، درآمد داشته باشید، در حالی که با هزینه براساس کلیک، می توانید بر اساس تعداد افرادی که روی تبلیغ قرار داده شده در صفحه یا ویدیوی شما کلیک می کنند، درآمد کسب کنید.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید Google  68٪ از درآمد هنگام نمایش تبلیغات با AdSense را به شما می دهد. (درآمد از یوتیوب براساس ویو گزینه بدی برای شروع درآمد اینترنتی به نظر نمی آید!) بنابراین، برای مثال، اگر یک ویدیو 1000 دلار در AdSense درآمد کسب کند، شما 680 دلار دریافت خواهید کرد.

 

میزان درآمد از یوتیوب براساس ویو

کنجکاو هستید که کاربران یوتیوب در ازای هر بازدید چقدر درآمد دارند؟ طبق منابع مختلف، یوتیوب‌برها می‌توانند با AdSense، با میانگین 0.18 دلار برای هر بازدید، بین 0.01 تا 0.03 دلار برای هر بازدید درآمد داشته باشند. با این حال، مقدار پولی که YouTube.com می پردازد به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند:

• تعداد بازدیدهایی که ویدیوی شما می گیرد.

• تعداد کلیک هایی که یک تبلیغ دریافت می کند.

• کیفیت تبلیغ

• Ad Blockers

• طول ویدیو

یوتیوبرها از هر 1000 بازدید چقدر درآمد دارند؟

با متوسط نرخ پرداختی YouTube بین 0.01 تا 0.03 دلار برای نمایش یک تبلیغ، یک یوتیوبر می تواند حدود 18 دلار در هر 1000 بازدید از آگهی کسب کند که به ازای هر 1000 بازدید ویدیو به 3 تا 5 دلار می رسد. (بازدید آگهی منظور همان تبلیغ بین ویدیو های شما و بازدید ویدیو، بازدید کلی از ویدیو تان است) فوربس همچنین تخمین می زند که برای یوتیوبر های واقعا با استعداد این رقم فرق می کند و به ازای هر 1000 بازدید از ویدیو، حدود 5 دلار درآمد می توانند داشته باشند.

با این اوصاف، ایجاد یک کانال یوتیوب می تواند یک چالش جالب و بی نظیر باشد، به خصوص اگر محتوای جذابی تولید کنید که مخاطبان زیادی را جذب کند. با این حال، رسیدن به این نقطه می تواند کار سختی باشد، در ادامه این محتوا بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

راه های درآمد از یوتیوب براساس ویو

1. خلاق باشید و بس!

برای اینکه سریع در یوتیوب نام و نشانی بدست آورید، خلاق باشید! کپی کردن امروزه دیگر جذابیتی برای کسی ندارد و نمی توانید فقط با ویدیو هایی که خودتان دوست دارید،  مخاطبین واقعی جذب کنید.

2. یک حوزه کاری داشته باشید و متمرکز باشید

اگر قرار است در کانال خود هر روز از یک موضوع ویدیو بگذارید، وقت خود را هدر ندهید و اصلا وارد برنامه درآمد زایی یوتیوب نشوید! یوتیوب یا سایر شبکه های اجتماعی امروزه فقط زمانی شما را برجسته می کنند که متمرکز باشید!

در یک حوزه که عالی هستید و می توانید محتوا مستمر و مفید ارائه دهید کار خود را آغاز کنید و به هیچ وجه از این شاخه به آن شاخه نپرید!

 

3. مخاطبین هدف خود را بشناسید

برای چه کسانی با چه سلیقه ای در حال تولید محتوا هستید؟! این سوال واقعا مهم است و اگر جوابی برایش ندارید به هیچ وجه کار تولید محتوای تصویری را آغاز نکنید! چرا که بازنده نهایی شما خواهید بود و بس! توجه داشته باشید که شما فقط زمانی ارزشمند و مفید واقع خواهید شد که درد مردم یا کسانی که برایشان محتوا تولید می کنید را بشناسید و براساس آن راه حل هایی ارائه دهید!

اگر در حوزه سرگرمی قرار است محتوا ارائه دهید، ببینید چه کسانی قرار است ویدیو های شما را ببینید و نحوه برخوردشان با محتوا چگونه است!

براساس تجربه ها و بازخورد های واقعی می توانید سریع رشد کنید.

4. رقبای خود را بشناسید

خیلی مهم است که بدانید جامعه به کدام سمت می رود و اصطلاحا ترند ها چیستند!  و مهم تر از آن این است که بدانید در حال حاضر در حوزه شما چه می گذرد! مردم افزون بر ویدیو های رقبایتان دیگر چه می خواهند؟! به طور نمونه اگر قرار است در حوزه طراحی وبسایت فعالیت کنید و می بینید که تکنولوژی های نظیر وردپرس، طراحی سایت با جوملا، طراحی سایت با ASP.net و یا PHP همگی کانال های خوبی دارند اما هنوز به آموزش های طراحی سایت ruby on rails پرداخته نشده پس فرصت را غنیمت بشمارید و سریعا کانالی با چنین محتوای ایجاد کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.