مفید بود؟

اگر به دنبال یک راه برای توسعه کسب و کارتان هستید و می‌خواهید، آن را به دنیای دیجیتال وارد کنید، پیدا کردن طراحی سایت اصفهان یک راه اساسی و اولیه برای آن است، امروزه وبسایت‌ها نقش مهمی در ارائه خدمات به انسان‌ها ایفا می‌کنند و همین امر سبلب اهمیت طراحی وب سایت در کسب و کار شمل  و آشنایی با  اینکه چگونه وب سایت خود را مشهور کنید ؟. اکنون فکر میکنیم که شما یک کارآفرین جوان هستید و برای خودتان کسب و کاری د ارید و به طراحی سایت برای شغلتان پرداخته اید که  فروشگاه دیجیتالی شماست ، تنها چیزی که  شما نیاز دارید ، آن دسته از بازدیدکنندگان مجازی میباشید که علاقه مند به خریده هر آنچه  که شما در فروشگاه دیجیتالیتان می فروشید هستند.

اما چگونه وب سایت خود را مشهور کنید ؟

مشکلی که بیشتر مردم با آن روبرو هستند مربوط به چگونگی راه اندازی یک وب سایت یا حتی ایجاد یک وبلاگ نیست. درمورد این است که چگونه آنها می توانند وب سایت خود را مشهورتر کنند تا مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند.اگر مردم باغ وب سایت شما آشنا نشوند نمی توانند  از آن بازدید کنند  و درباره آنچه شما ارائه میدهند بیاموزند. به همین دلیل بازاریابی وب سایت شما به صورت آنلاین و آفلاین به همان اندازه مهم است .تبلیغ سایت شما می تواند ساده تر از آنچه فکر می کنید باشد. در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

بازاریابی آفلاین

بسیاری از دارندگان وب سایت گزینه های آفلاین برای بازاریابی را فراموش می کنند. اما باید در مکانهایی که بازارهای شلوغی  وجود دارد  و مشتریان زیادی وجود دارد خود را با روش هایی که بیان میشود قابل مشاهده کنید،

1.کلیه مواد ارتباطی بازاریابی باید بر URL شما تأکید کرده و خوانندگان را به بازدید از سایت شما جلب کند. این شامل کارت ویزیت ، نامه ، پاکت نامه ، بروشور ، پوشه ها و خبرنامه ها است.

2.آدرس وب سایت خود را جسورانه در قسمت جلوی کارت پستال های پستی مستقیم چاپ کنید. گاهی اوقات چاپ URL خود به سبک بزرگ و قابل توجه، باعث می شود که گیرنده کارت پستال را مشاهده کند و اطلاعات دیگری را که می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید بخواند.

3.شما می توانید مطبوعاتی را منتشر کنید که هر چیز جدید و یا مطبوعی را در سایت خود اعلام می کند. شاید شما یک گزارش رایگان ، یک دوره الکترونیکی رایگان یا یک رویکرد منحصر به فرد در بازار ارائه دهید که رسانه ها به آن علاقه مند شوند.

4.اگر تاکنون فرصتی برای مصاحبه در رادیو به دست آورده اید ،میتوانید با استفاده از تکنیک هایی مانند: شما می توانید “در وب سایت من ، www.padidedit.com ، می گویم برای کمک به رشد مشاغل ، محصولات و کالاهای بازاریابی رایگان را برای فروش ارائه می دهم.” فقط بدون ذکر URL ، “در وب سایت من …” آدرس اینترنتی خود به مخاطبان بیان کنید، این مربوط به مصاحبه هایی است که ممکن است با یک گزارشگر ، ویراستار یا تهیه کننده انجام دهید.

5.استفاده از وسایل برای تبلیغات راه های خوبی برای توزیع آدرس وب شما هستند،مانند دست کلید ها ، لیوان های قهوه ، قلم ها و مدادها و همچنین هر نوع پوشاکی که ممکن است آرم یا هویت شما را به همراه داشته باشد.همچنین می توانید آدرس اینترنتی خود را به صورت آفلاین تبلیغ کنید: ورق های فکس ، وسایل نقلیه ، تابلوهای تبلیغاتی ، قاب پلاک ، سایر تبلیغات چاپی ، تی شرت ها ، و توپ و کیف های گلف روش هایی برای آن هستند.

بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین باید با همکاری بازاریابی آفلاین که در بالا گفته شد ، انجام شود. در اینجا ایده هایی برای شروع وجود دارد:

1.آدرس وب سایت خود را در متنئ ها و عکسهایی که در شسایت خود استقفاده میکنید قرار دهید. این امر سببئ میشود نام و ادرس شما در ذهن خوانندگان بماند و به بهینه سازی موتور جستجو کمک می کند.

2.آدرس وب سایت خود در به عنوان امضای خود برای همه گروه های خبری ، گروه گفتگو یا ارسال های انجمن درج کنید و از آن بهره ببرید.

3.از شرکای بازاریابی خود ، اعضای هیئت مدیره ، مشاوران یا سایر شرکای تجاری خود بخواهید که وب سایت شما را در سایت های خود ذکر کنند.

4.از مطبوعات و مقالات آنلاین درست مانند روش آفلاین که در بالا ذکر شد استفاده کنید.

5.استفاده از بازاریابی کلیکی به ازای هر کلیک

6.تبلیغات بنر در سایت شما ، و همچنین سایر سایتهای مرتبط که از سایت شما بازدید می کنند

7.دایرکتوری های آنلاین

در بازاریابی آفلاین و آنلاین خود خلاق باشید. گاهی اوقات بهترین بازاریابی از ایده های وحشی ، دیوانه ، افراطی یا منحصر به فرد ناشی می شود که رقابت شما به آن فکر نکرده است.

سخن پایانی:

شرکت پدیده تجارت در اصفهان، با بهترین تسهیلات و تیم حرفه‌ای، و برگزاری دوره های آموزش طراحی سایت اصفهان و آموزش دیجیتال مارکتینگ اصفهان، شما را قدم به قدم در توسعه کسب و کارتان در دنیای دیجیتال همراهی می‌کند، تا به راحتی با سفارش آن چه که از یک سایت و تبلیغات جانبی آن برای کارتان می‌خواهید و همینطور مقدار بودجه‌ای که دارید، بهترین خدمات را ارائه دهد. پس با مشاوران ما تماس بگیرید، تا از اطلاعات بیشتر در این زمینه برخوردار شوید و بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.